prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ISI job s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52205487zaniknutý 29. 05. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 02. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 888 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ISI job s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52205487
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hviezdoslavova 453/9, 087 01 Giraltovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 02. 2019
Zánik
29. 05. 2026
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 29. 05. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 37694/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9802954

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲6 719 % na 2 455 € a zvýšila tržby o ▲122 % na 2,9 tisíc eur.

Tržby

2 888 €

▲ 122,2 %

Výsledok hospodárenia

2 455 €

▲ 6 719,4 %

Aktíva

33 363 €

▲ 8,2 %

Vlastné imanie

32 492 €

▲ 8,2 %

Zadlženosť

2,6 %

Hrubá marža

100,0 %

Čistá marža

85,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 1 300 €. 2020: tržby 2 888 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.2,9 tis.02/2019 — 12/20192020Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 1 300 €. 2020: tržby 2 888 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.2,9 tis.02/2019 — 12/20192020Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 1 300 €. 2020: tržby 2 888 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 36 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 455 €.2,5 tis.1,3 tis.0+36+2,5 tis.02/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 36 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 455 €.2,5 tis.1,3 tis.0+36+2,5 tis.02/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 36 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 455 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,5 tis.2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 30 824 €, vlastné imanie 30 036 €. 2020: aktíva 33 363 €, vlastné imanie 32 492 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 30 824 €, vlastné imanie 30 036 €. 2020: aktíva 33 363 €, vlastné imanie 32 492 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 30 824 €, vlastné imanie 30 036 €. 2020: aktíva 33 363 €, vlastné imanie 32 492 €.50 tis.25 tis.02020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 824 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 363 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 824 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 363 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 824 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 363 €.50 tis.25 tis.02020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie 30 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 788 €. 2020: vlastné imanie 32 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 871 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie 30 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 788 €. 2020: vlastné imanie 32 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 871 €.50 tis.25 tis.002/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie 30 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 788 €. 2020: vlastné imanie 32 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 871 €.50 tis.25 tis.02020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 10 €. 2020: daň z príjmu 433 €.50025001043302/2019 — 12/20192020Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 10 €. 2020: daň z príjmu 433 €.50025001043302/2019 — 12/20192020Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 10 €. 2020: daň z príjmu 433 €.50025004332020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,3 tis.2,9 tis.
Výsledok hospodárenia362,5 tis.
Aktíva30,8 tis.33,4 tis.
Vlastné imanie30 tis.32,5 tis.
Daň z príjmu10433
Zadlženosť2,6 %2,6 %

2020

Tržby
2,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
32,5 tis.
Daň z príjmu
433
Zadlženosť
2,6 %

02/2019 — 12/2019

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
36
Aktíva
30,8 tis.
Vlastné imanie
30 tis.
Daň z príjmu
10
Zadlženosť
2,6 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API