prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Paterson Group s. r. o. R.S.P.

identifikačné číslo organizácie 52201660aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 14. 10. 2026
Tržby
108 112 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Paterson Group s. r. o. R.S.P.
identifikačné číslo organizácie
52201660
daňové identifikačné číslo
2120952031
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120952031
Sídlo
149, 044 45 Bidovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 48103/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9817146
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve27. 02. 2019—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava27. 02. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov27. 02. 2019—
Výroba nápojov27. 02. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním27. 02. 2019—
Výroba celulózy , papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov27. 02. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 02. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 02. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 02. 2019—
Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta27. 02. 2019—
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta27. 02. 2019—
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť29. 10. 2019—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien29. 10. 2019—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov29. 10. 2019—
Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov29. 10. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení29. 10. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok29. 10. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 10. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 10. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov29. 10. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom29. 10. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 10. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy29. 10. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 10. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 10. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností29. 10. 2019—
Vedenie účtovníctva29. 10. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí29. 10. 2019—
Čistiace a upratovacie služby29. 10. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 10. 2019—
Poskytovanie sociálnych služieb29. 10. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu29. 10. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 10. 2019—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne29. 10. 2019—
Služby starostlivosti o domácnosť a záhradu29. 10. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru29. 10. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce18. 09. 2020—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok18. 09. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 09. 2020—
Dizajnérske činnosti18. 09. 2020—
Fotografické služby18. 09. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave18. 09. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 09. 2020—
Prevádzkovanie taxislužby15. 04. 2021—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla15. 04. 2021—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel15. 04. 2021—
Kuriérske služby15. 04. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 08. 06. 2022
Oprávnená osoba
AK Slebodnik s.r.o. · od 15. 11. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120952031: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120952031: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120952031IČ DPH SK2120952031Obdobia daňových registráciíDIČ 2120952031: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120952031: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120952031IČ DPH SK2120952031Obdobia daňových registráciíDIČ 2120952031: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120952031: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120952031IČ DPH SK2120952031
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212095203111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2020
daňové identifikačné číslo212095203110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 14. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 14. 10. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 14. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 18 397 € a zvýšila tržby o ▲302 % na 108,1 tisíc eur.

Tržby

108 112 €

▲ 302,1 %

Výsledok hospodárenia

18 397 €

▲ 166,9 %

Aktíva

105 034 €

▲ 85,0 %

Vlastné imanie

27 622 €

▲ 199,4 %

Zadlženosť

73,7 %

Hrubá marža

17,0 %

Čistá marža

17,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 116 620 €. 2022: tržby 80 598 €. 2023: tržby 79 449 €. 2024: tržby 26 887 €. 2025: tržby 108 112 €.200 tis.100 tis.0116,6 tis.80,6 tis.79,4 tis.26,9 tis.108,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 116 620 €. 2022: tržby 80 598 €. 2023: tržby 79 449 €. 2024: tržby 26 887 €. 2025: tržby 108 112 €.200 tis.100 tis.0116,6 tis.80,6 tis.79,4 tis.26,9 tis.108,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 116 620 €. 2022: tržby 80 598 €. 2023: tržby 79 449 €. 2024: tržby 26 887 €. 2025: tržby 108 112 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −44 564 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 273 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 938 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 499 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 397 €.20 tis.0−50 tis.−44,6 tis.−35,3 tis.−20,9 tis.−27,5 tis.+18,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −44 564 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 273 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 938 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 499 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 397 €.20 tis.0−50 tis.−44,6 tis.−35,3 tis.−20,9 tis.−27,5 tis.+18,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −44 564 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 273 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 938 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 499 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 397 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 560 €, vlastné imanie −19 564 €. 2022: aktíva 52 241 €, vlastné imanie 9 163 €. 2023: aktíva 55 477 €, vlastné imanie 5 724 €. 2024: aktíva 56 776 €, vlastné imanie 9 225 €. 2025: aktíva 105 034 €, vlastné imanie 27 622 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 560 €, vlastné imanie −19 564 €. 2022: aktíva 52 241 €, vlastné imanie 9 163 €. 2023: aktíva 55 477 €, vlastné imanie 5 724 €. 2024: aktíva 56 776 €, vlastné imanie 9 225 €. 2025: aktíva 105 034 €, vlastné imanie 27 622 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 560 €, vlastné imanie −19 564 €. 2022: aktíva 52 241 €, vlastné imanie 9 163 €. 2023: aktíva 55 477 €, vlastné imanie 5 724 €. 2024: aktíva 56 776 €, vlastné imanie 9 225 €. 2025: aktíva 105 034 €, vlastné imanie 27 622 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 222 €, zásoby 1 835 €, pohľadávky 13 255 €, finančné účty 2 928 €. 2022: dlhodobý majetok 14 730 €, zásoby 938 €, pohľadávky 6 828 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 20 195 €, zásoby 58 €, pohľadávky 9 346 €, finančné účty 25 035 €. 2024: dlhodobý majetok 36 463 €, zásoby 37 €, pohľadávky 8 384 €, finančné účty 11 071 €. 2025: dlhodobý majetok 30 643 €, zásoby 28 €, pohľadávky 11 388 €, finančné účty 62 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 222 €, zásoby 1 835 €, pohľadávky 13 255 €, finančné účty 2 928 €. 2022: dlhodobý majetok 14 730 €, zásoby 938 €, pohľadávky 6 828 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 20 195 €, zásoby 58 €, pohľadávky 9 346 €, finančné účty 25 035 €. 2024: dlhodobý majetok 36 463 €, zásoby 37 €, pohľadávky 8 384 €, finančné účty 11 071 €. 2025: dlhodobý majetok 30 643 €, zásoby 28 €, pohľadávky 11 388 €, finančné účty 62 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 222 €, zásoby 1 835 €, pohľadávky 13 255 €, finančné účty 2 928 €. 2022: dlhodobý majetok 14 730 €, zásoby 938 €, pohľadávky 6 828 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 20 195 €, zásoby 58 €, pohľadávky 9 346 €, finančné účty 25 035 €. 2024: dlhodobý majetok 36 463 €, zásoby 37 €, pohľadávky 8 384 €, finančné účty 11 071 €. 2025: dlhodobý majetok 30 643 €, zásoby 28 €, pohľadávky 11 388 €, finančné účty 62 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −19 564 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 50 643 €. 2022: vlastné imanie 9 163 €, dlhodobé záväzky 729 €, krátkodobé záväzky 42 349 €. 2023: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 938 €, krátkodobé záväzky 48 815 €. 2024: vlastné imanie 9 225 €, dlhodobé záväzky 1 121 €, krátkodobé záväzky 46 430 €. 2025: vlastné imanie 27 622 €, dlhodobé záväzky 1 580 €, krátkodobé záväzky 75 832 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −19 564 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 50 643 €. 2022: vlastné imanie 9 163 €, dlhodobé záväzky 729 €, krátkodobé záväzky 42 349 €. 2023: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 938 €, krátkodobé záväzky 48 815 €. 2024: vlastné imanie 9 225 €, dlhodobé záväzky 1 121 €, krátkodobé záväzky 46 430 €. 2025: vlastné imanie 27 622 €, dlhodobé záväzky 1 580 €, krátkodobé záväzky 75 832 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −19 564 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 50 643 €. 2022: vlastné imanie 9 163 €, dlhodobé záväzky 729 €, krátkodobé záväzky 42 349 €. 2023: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 938 €, krátkodobé záväzky 48 815 €. 2024: vlastné imanie 9 225 €, dlhodobé záväzky 1 121 €, krátkodobé záväzky 46 430 €. 2025: vlastné imanie 27 622 €, dlhodobé záväzky 1 580 €, krátkodobé záväzky 75 832 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby116,6 tis.80,6 tis.79,4 tis.26,9 tis.108,1 tis.
Výsledok hospodárenia−44,6 tis.−35,3 tis.−20,9 tis.−27,5 tis.18,4 tis.
Aktíva31,6 tis.52,2 tis.55,5 tis.56,8 tis.105 tis.
Vlastné imanie−19,6 tis.9,2 tis.5,7 tis.9,2 tis.27,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť162,0 %82,5 %89,7 %83,8 %73,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
108,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18,4 tis.
Aktíva
105 tis.
Vlastné imanie
27,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,7 %

2024

Tržby
26,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,5 tis.
Aktíva
56,8 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,8 %

2023

Tržby
79,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,9 tis.
Aktíva
55,5 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2022

Tržby
80,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,3 tis.
Aktíva
52,2 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,5 %

2021

Tržby
116,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,6 tis.
Aktíva
31,6 tis.
Vlastné imanie
−19,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
162,0 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API