prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Mäsiarstvo SK, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52198561aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
706 335 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mäsiarstvo SK, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52198561
daňové identifikačné číslo
2120931065
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120931065
Sídlo
Raková 205, 023 51 Raková, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71613/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9806868
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 02. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby14. 02. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky14. 02. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 02. 2019—
Administratívne služby14. 02. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 02. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí14. 02. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 02. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 02. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení14. 02. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 02. 2019—
Mäsiarstvo07. 09. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok22. 02. 2022—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností22. 02. 2022—
Prevádzkovanie výdajne stravy22. 02. 2022—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach22. 02. 2022—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov22. 02. 2022—
Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach22. 02. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120931065: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120931065: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120931065IČ DPH SK2120931065Obdobia daňových registráciíDIČ 2120931065: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120931065: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120931065IČ DPH SK2120931065Obdobia daňových registráciíDIČ 2120931065: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120931065: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120931065IČ DPH SK2120931065
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212093106511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2019
daňové identifikačné číslo212093106510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 27 596 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 706,3 tisíc eur.

Tržby

706 335 €

▲ 10,0 %

Výsledok hospodárenia

27 596 €

▲ 249,8 %

Aktíva

122 461 €

▲ 9,9 %

Vlastné imanie

−7 010 €

▲ 79,7 %

Zadlženosť

105,7 %

Hrubá marža

4,5 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 620 566 €. 2022: tržby 507 569 €. 2023: tržby 489 356 €. 2024: tržby 642 252 €. 2025: tržby 706 335 €.1 mil.500 tis.0620,6 tis.507,6 tis.489,4 tis.642,3 tis.706,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 620 566 €. 2022: tržby 507 569 €. 2023: tržby 489 356 €. 2024: tržby 642 252 €. 2025: tržby 706 335 €.1 mil.500 tis.0620,6 tis.507,6 tis.489,4 tis.642,3 tis.706,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 620 566 €. 2022: tržby 507 569 €. 2023: tržby 489 356 €. 2024: tržby 642 252 €. 2025: tržby 706 335 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −43 298 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 881 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 872 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 27 596 €.50 tis.0−50 tis.−43,3 tis.−4,9 tis.+7,9 tis.−18,4 tis.+27,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −43 298 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 881 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 872 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 27 596 €.50 tis.0−50 tis.−43,3 tis.−4,9 tis.+7,9 tis.−18,4 tis.+27,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −43 298 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 881 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 872 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 423 €. 2025: výsledok hospodárenia 27 596 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 502 €, vlastné imanie −21 843 €. 2022: aktíva 77 551 €, vlastné imanie −24 055 €. 2023: aktíva 135 811 €, vlastné imanie −16 183 €. 2024: aktíva 111 422 €, vlastné imanie −34 606 €. 2025: aktíva 122 461 €, vlastné imanie −7 010 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 502 €, vlastné imanie −21 843 €. 2022: aktíva 77 551 €, vlastné imanie −24 055 €. 2023: aktíva 135 811 €, vlastné imanie −16 183 €. 2024: aktíva 111 422 €, vlastné imanie −34 606 €. 2025: aktíva 122 461 €, vlastné imanie −7 010 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 502 €, vlastné imanie −21 843 €. 2022: aktíva 77 551 €, vlastné imanie −24 055 €. 2023: aktíva 135 811 €, vlastné imanie −16 183 €. 2024: aktíva 111 422 €, vlastné imanie −34 606 €. 2025: aktíva 122 461 €, vlastné imanie −7 010 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 278 €, zásoby 9 570 €, pohľadávky 8 708 €, finančné účty 4 289 €. 2022: dlhodobý majetok 52 346 €, zásoby 5 503 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 818 €. 2023: dlhodobý majetok 37 673 €, zásoby 9 776 €, pohľadávky 21 588 €, finančné účty 66 774 €. 2024: dlhodobý majetok 35 285 €, zásoby 8 997 €, pohľadávky 47 642 €, finančné účty 19 498 €. 2025: dlhodobý majetok 29 340 €, zásoby 15 407 €, pohľadávky 21 684 €, finančné účty 56 030 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 278 €, zásoby 9 570 €, pohľadávky 8 708 €, finančné účty 4 289 €. 2022: dlhodobý majetok 52 346 €, zásoby 5 503 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 818 €. 2023: dlhodobý majetok 37 673 €, zásoby 9 776 €, pohľadávky 21 588 €, finančné účty 66 774 €. 2024: dlhodobý majetok 35 285 €, zásoby 8 997 €, pohľadávky 47 642 €, finančné účty 19 498 €. 2025: dlhodobý majetok 29 340 €, zásoby 15 407 €, pohľadávky 21 684 €, finančné účty 56 030 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 278 €, zásoby 9 570 €, pohľadávky 8 708 €, finančné účty 4 289 €. 2022: dlhodobý majetok 52 346 €, zásoby 5 503 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 818 €. 2023: dlhodobý majetok 37 673 €, zásoby 9 776 €, pohľadávky 21 588 €, finančné účty 66 774 €. 2024: dlhodobý majetok 35 285 €, zásoby 8 997 €, pohľadávky 47 642 €, finančné účty 19 498 €. 2025: dlhodobý majetok 29 340 €, zásoby 15 407 €, pohľadávky 21 684 €, finančné účty 56 030 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −21 843 €, dlhodobé záväzky 8 864 €, krátkodobé záväzky 96 481 €. 2022: vlastné imanie −24 055 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 101 269 €. 2023: vlastné imanie −16 183 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 150 763 €. 2024: vlastné imanie −34 606 €, dlhodobé záväzky 1 071 €, krátkodobé záväzky 144 957 €. 2025: vlastné imanie −7 010 €, dlhodobé záväzky 1 888 €, krátkodobé záväzky 127 583 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −21 843 €, dlhodobé záväzky 8 864 €, krátkodobé záväzky 96 481 €. 2022: vlastné imanie −24 055 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 101 269 €. 2023: vlastné imanie −16 183 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 150 763 €. 2024: vlastné imanie −34 606 €, dlhodobé záväzky 1 071 €, krátkodobé záväzky 144 957 €. 2025: vlastné imanie −7 010 €, dlhodobé záväzky 1 888 €, krátkodobé záväzky 127 583 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −21 843 €, dlhodobé záväzky 8 864 €, krátkodobé záväzky 96 481 €. 2022: vlastné imanie −24 055 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 101 269 €. 2023: vlastné imanie −16 183 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 150 763 €. 2024: vlastné imanie −34 606 €, dlhodobé záväzky 1 071 €, krátkodobé záväzky 144 957 €. 2025: vlastné imanie −7 010 €, dlhodobé záväzky 1 888 €, krátkodobé záväzky 127 583 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 250 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0002,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 250 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0002,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 250 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby620,6 tis.507,6 tis.489,4 tis.642,3 tis.706,3 tis.
Výsledok hospodárenia−43,3 tis.−4,9 tis.7,9 tis.−18,4 tis.27,6 tis.
Aktíva83,5 tis.77,6 tis.135,8 tis.111,4 tis.122,5 tis.
Vlastné imanie−21,8 tis.−24,1 tis.−16,2 tis.−34,6 tis.−7 tis.
Daň z príjmu002,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť126,2 %131,0 %111,9 %131,1 %105,7 %

aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
706,3 tis.
Výsledok hospodárenia
27,6 tis.
Aktíva
122,5 tis.
Vlastné imanie
−7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
105,7 %

2024

Tržby
642,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,4 tis.
Aktíva
111,4 tis.
Vlastné imanie
−34,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
131,1 %

2023

Tržby
489,4 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
135,8 tis.
Vlastné imanie
−16,2 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
111,9 %

2022

Tržby
507,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
77,6 tis.
Vlastné imanie
−24,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
131,0 %

2021

Tržby
620,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,3 tis.
Aktíva
83,5 tis.
Vlastné imanie
−21,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,2 %

aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API