prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MM ELECTRO, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52182916zaniknutý 29. 10. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
300 990 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MM ELECTRO, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52182916
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Svrčinovec 987, 023 12 Svrčinovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 03. 2019
Zánik
29. 10. 2026
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 29. 10. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71759/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9824964

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120955188: od 10. 09. 2026 do 31. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2120955188Obdobia daňových registráciíDIČ 2120955188: od 10. 09. 2026 do 31. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2120955188Obdobia daňových registráciíDIČ 2120955188: od 10. 09. 2026 do 31. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2120955188
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212095518810. 09. 202631. 10. 202630. 10. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 17 351 € a znížila tržby o ▼19 % na 301 tisíc eur.

Tržby

300 990 €

▼ 19,1 %

Výsledok hospodárenia

17 351 €

▲ 39 534,1 %

Aktíva

97 317 €

▲ 21,0 %

Vlastné imanie

23 606 €

▲ 277,4 %

Zadlženosť

75,7 %

Hrubá marža

7,9 %

Čistá marža

5,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 31 338 €. 2020: tržby 41 402 €. 2021: tržby 372 188 €. 2022: tržby 300 990 €.500 tis.250 tis.031,3 tis.41,4 tis.372,2 tis.301 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 31 338 €. 2020: tržby 41 402 €. 2021: tržby 372 188 €. 2022: tržby 300 990 €.500 tis.250 tis.031,3 tis.41,4 tis.372,2 tis.301 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 31 338 €. 2020: tržby 41 402 €. 2021: tržby 372 188 €. 2022: tržby 300 990 €.500 tis.250 tis.020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 593 €. 2020: výsledok hospodárenia 706 €. 2021: výsledok hospodárenia −44 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 351 €.20 tis.0−50+593+706−44+17,4 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 593 €. 2020: výsledok hospodárenia 706 €. 2021: výsledok hospodárenia −44 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 351 €.20 tis.0−50+593+706−44+17,4 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 593 €. 2020: výsledok hospodárenia 706 €. 2021: výsledok hospodárenia −44 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 351 €.20 tis.0−50+70620202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 15 777 €, vlastné imanie 5 593 €. 2020: aktíva 25 104 €, vlastné imanie 6 299 €. 2021: aktíva 80 459 €, vlastné imanie 6 255 €. 2022: aktíva 97 317 €, vlastné imanie 23 606 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 15 777 €, vlastné imanie 5 593 €. 2020: aktíva 25 104 €, vlastné imanie 6 299 €. 2021: aktíva 80 459 €, vlastné imanie 6 255 €. 2022: aktíva 97 317 €, vlastné imanie 23 606 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 15 777 €, vlastné imanie 5 593 €. 2020: aktíva 25 104 €, vlastné imanie 6 299 €. 2021: aktíva 80 459 €, vlastné imanie 6 255 €. 2022: aktíva 97 317 €, vlastné imanie 23 606 €.100 tis.50 tis.02019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 770 €, finančné účty 2 007 €. 2020: dlhodobý majetok 23 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 1 842 €. 2021: dlhodobý majetok 16 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 120 €, finančné účty 18 089 €. 2022: dlhodobý majetok 9 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 214 €, finančné účty 46 603 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 770 €, finančné účty 2 007 €. 2020: dlhodobý majetok 23 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 1 842 €. 2021: dlhodobý majetok 16 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 120 €, finančné účty 18 089 €. 2022: dlhodobý majetok 9 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 214 €, finančné účty 46 603 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 770 €, finančné účty 2 007 €. 2020: dlhodobý majetok 23 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 1 842 €. 2021: dlhodobý majetok 16 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 120 €, finančné účty 18 089 €. 2022: dlhodobý majetok 9 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 214 €, finančné účty 46 603 €.100 tis.50 tis.02019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 184 €. 2020: vlastné imanie 6 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 805 €. 2021: vlastné imanie 6 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 204 €. 2022: vlastné imanie 23 606 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 711 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 184 €. 2020: vlastné imanie 6 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 805 €. 2021: vlastné imanie 6 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 204 €. 2022: vlastné imanie 23 606 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 711 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 593 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 184 €. 2020: vlastné imanie 6 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 805 €. 2021: vlastné imanie 6 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 204 €. 2022: vlastné imanie 23 606 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 711 €.100 tis.50 tis.02019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 184 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 342 €. 2022: daň z príjmu 6 526 €.10 tis.5 tis.01843773426,5 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 184 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 342 €. 2022: daň z príjmu 6 526 €.10 tis.5 tis.01843773426,5 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 184 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 342 €. 2022: daň z príjmu 6 526 €.10 tis.5 tis.037720202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,3 tis.41,4 tis.372,2 tis.301 tis.
Výsledok hospodárenia593706−4417,4 tis.
Aktíva15,8 tis.25,1 tis.80,5 tis.97,3 tis.
Vlastné imanie5,6 tis.6,3 tis.6,3 tis.23,6 tis.
Daň z príjmu1843773426,5 tis.
Zadlženosť64,5 %74,9 %92,2 %75,7 %

2022

Tržby
301 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
97,3 tis.
Vlastné imanie
23,6 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
75,7 %

2021

Tržby
372,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−44
Aktíva
80,5 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
342
Zadlženosť
92,2 %

2020

Tržby
41,4 tis.
Výsledok hospodárenia
706
Aktíva
25,1 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
377
Zadlženosť
74,9 %

2019

Tržby
31,3 tis.
Výsledok hospodárenia
593
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
184
Zadlženosť
64,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API