Súhrn
- Vznik
- 05. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 400 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- v3sound live s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52179109
- daňové identifikačné číslo
- 2120924839
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120924839
- Sídlo
- Slov. Raja 253/15, 053 15 Hrabušice, Slovenská republika
- Územie
- Hrabušiceokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 02. 2019
- V registri
- 7 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45517/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9800982
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 05. 02. 2019 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických | 05. 02. 2019 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 05. 02. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 02. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 02. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 02. 2019 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 05. 02. 2019 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 02. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 02. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 05. 02. 2019 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 05. 02. 2019 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 05. 02. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 02. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 05. 02. 2019 | — |
| Fotografické služby | 05. 02. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 02. 2019 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 05. 02. 2019 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 05. 02. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120924839 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120924839 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −5 878 € a zvýšila tržby o ▲624 % na 11,4 tisíc eur.
Tržby
11 400 €
▲ 624,3 %Výsledok hospodárenia
−5 878 €
▼ 27,1 %Aktíva
12 925 €
▼ 7,2 %Vlastné imanie
−30 024 €
▼ 24,3 %Zadlženosť
332,3 %
Hrubá marža
−48,6 %
Čistá marža
−51,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 105 tis. | 221,6 tis. | 12 tis. | 1,6 tis. | 11,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,5 tis. | −6,5 tis. | −8,9 tis. | −4,6 tis. | −5,9 tis. |
| Aktíva | 38,9 tis. | 42,2 tis. | 12 tis. | 13,9 tis. | 12,9 tis. |
| Vlastné imanie | −4,1 tis. | −10,6 tis. | −19,5 tis. | −24,1 tis. | −30 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 110,5 % | 125,1 % | 263,3 % | 273,3 % | 332,3 % |
aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 11,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,9 tis.
- Aktíva
- 12,9 tis.
- Vlastné imanie
- −30 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 332,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- −24,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 273,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,9 tis.
- Aktíva
- 12 tis.
- Vlastné imanie
- −19,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 263,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 221,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 42,2 tis.
- Vlastné imanie
- −10,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 125,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 105 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 38,9 tis.
- Vlastné imanie
- −4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 110,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.