Súhrn
- Vznik
- 24. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 897 705 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKOMONT MM, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52175171
- daňové identifikačné číslo
- 2120915379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120915379
- Sídlo
- Msgr. V. Trstenského 1810/1, 028 01 Trstená, Slovenská republika
- Územie
- Trstenáokres TvrdošínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 01. 2019
- V registri
- 7 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72103/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9791283
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 01. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 24. 01. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 01. 2019 | — |
| Dizajnérske činnosti | 24. 01. 2019 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 24. 01. 2019 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 24. 01. 2019 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 24. 01. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 24. 01. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 24. 01. 2019 | — |
| Administratívne služby | 24. 01. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 01. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 01. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 01. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 01. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 01. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 01. 2019 | — |
| Opravy vyhradených technických zariadení elektrických | 29. 08. 2023 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 05. 09. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 25. 11. 2022
- Oprávnená osoba
- Slovík, advokátska kancelária s. r. o. · od 21. 03. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120915379 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120915379 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲476 % na 93 469 € a tržby bez zmeny na 897,7 tisíc eur.
Tržby
897 705 €
bez zmenyVýsledok hospodárenia
93 469 €
▲ 476,0 %Aktíva
345 686 €
▼ 25,4 %Vlastné imanie
138 353 €
▲ 208,2 %Zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža
13,3 %
Čistá marža
10,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 168,6 tis. | 906,3 tis. | 455,6 tis. | 897,8 tis. | 897,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,8 tis. | 15,5 tis. | 483 | 16,2 tis. | 93,5 tis. |
| Aktíva | 151,7 tis. | 393,5 tis. | 371,4 tis. | 463,2 tis. | 345,7 tis. |
| Vlastné imanie | 12,7 tis. | 28,2 tis. | 28,7 tis. | 44,9 tis. | 138,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 4,9 tis. | 1 tis. | 4,8 tis. | 25,8 tis. |
| Zadlženosť | 91,6 % | 92,8 % | 92,3 % | 90,3 % | 60,0 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 897,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 93,5 tis.
- Aktíva
- 345,7 tis.
- Vlastné imanie
- 138,4 tis.
- Daň z príjmu
- 25,8 tis.
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 897,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,2 tis.
- Aktíva
- 463,2 tis.
- Vlastné imanie
- 44,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 455,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 483
- Aktíva
- 371,4 tis.
- Vlastné imanie
- 28,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 906,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 393,5 tis.
- Vlastné imanie
- 28,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 168,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 151,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 91,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.