prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BSBAU s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52173356aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
320 257 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BSBAU s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52173356
daňové identifikačné číslo
2120915995
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120915995
Sídlo
ČSA 1190/43, 024 04 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71514/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9790130
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby24. 01. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 01. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva24. 01. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba24. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 01. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 11. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 11. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 11. 2019—
Sťahovacie služby14. 11. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla14. 11. 2019—
Uskutočnovanie stavieb a ich zmien14. 11. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 11. 2019—
Kuriérske služby14. 11. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce14. 11. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 11. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí14. 11. 2019—
Čistiace a upratovacie služby14. 11. 2019—
Administratívne služby14. 11. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť14. 11. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok14. 11. 2019—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí14. 11. 2019—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky14. 11. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 11. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 11. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru14. 11. 2019—
Poskytovanie služieb v rybárstve14. 11. 2019—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami14. 11. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov14. 11. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely14. 11. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu14. 11. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov14. 11. 2019—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava14. 11. 2019—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov14. 11. 2019—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov14. 11. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok14. 11. 2019—
Montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení14. 11. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave14. 11. 2019—
Výroba zdravotníckych pomôcok14. 11. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy14. 11. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30m14. 11. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach14. 11. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok14. 11. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností14. 11. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly14. 11. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení14. 11. 2019—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení14. 11. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti14. 11. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení14. 11. 2019—
Odborná príprava v oblasti environmentálného manažérstva a auditu14. 11. 2019—
Vedenie účtovníctva14. 11. 2019—
Dizajnérske činnosti14. 11. 2019—
Služby požičovní14. 11. 2019—
Informačná činnosť14. 11. 2019—
Výroba nápojov14. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120915995: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120915995: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120915995IČ DPH SK2120915995Obdobia daňových registráciíDIČ 2120915995: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120915995: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120915995IČ DPH SK2120915995Obdobia daňových registráciíDIČ 2120915995: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120915995: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120915995IČ DPH SK2120915995
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212091599511. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212091599510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼44 % na 7 909 € a zvýšila tržby o ▲55 % na 320,3 tisíc eur.

Tržby

320 257 €

▲ 55,2 %

Výsledok hospodárenia

7 909 €

▼ 44,0 %

Aktíva

149 980 €

▼ 29,0 %

Vlastné imanie

83 343 €

▲ 10,5 %

Zadlženosť

44,4 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 276 033 €. 2022: tržby 476 077 €. 2023: tržby 569 783 €. 2024: tržby 206 359 €. 2025: tržby 320 257 €.1 mil.500 tis.0276 tis.476,1 tis.569,8 tis.206,4 tis.320,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 276 033 €. 2022: tržby 476 077 €. 2023: tržby 569 783 €. 2024: tržby 206 359 €. 2025: tržby 320 257 €.1 mil.500 tis.0276 tis.476,1 tis.569,8 tis.206,4 tis.320,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 276 033 €. 2022: tržby 476 077 €. 2023: tržby 569 783 €. 2024: tržby 206 359 €. 2025: tržby 320 257 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 837 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 999 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 909 €.20 tis.10 tis.0+837+8 tis.+15,8 tis.+14,1 tis.+7,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 837 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 999 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 909 €.20 tis.10 tis.0+837+8 tis.+15,8 tis.+14,1 tis.+7,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 837 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 999 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 909 €.20 tis.10 tis.0+837202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 108 877 €, vlastné imanie 37 542 €. 2022: aktíva 215 356 €, vlastné imanie 45 541 €. 2023: aktíva 235 043 €, vlastné imanie 61 321 €. 2024: aktíva 211 366 €, vlastné imanie 75 434 €. 2025: aktíva 149 980 €, vlastné imanie 83 343 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 108 877 €, vlastné imanie 37 542 €. 2022: aktíva 215 356 €, vlastné imanie 45 541 €. 2023: aktíva 235 043 €, vlastné imanie 61 321 €. 2024: aktíva 211 366 €, vlastné imanie 75 434 €. 2025: aktíva 149 980 €, vlastné imanie 83 343 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 108 877 €, vlastné imanie 37 542 €. 2022: aktíva 215 356 €, vlastné imanie 45 541 €. 2023: aktíva 235 043 €, vlastné imanie 61 321 €. 2024: aktíva 211 366 €, vlastné imanie 75 434 €. 2025: aktíva 149 980 €, vlastné imanie 83 343 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 137 €, finančné účty 65 740 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 674 €, finančné účty 145 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 823 €, finančné účty 156 220 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 254 €, finančné účty 145 112 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 868 €, finančné účty 105 112 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 137 €, finančné účty 65 740 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 674 €, finančné účty 145 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 823 €, finančné účty 156 220 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 254 €, finančné účty 145 112 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 868 €, finančné účty 105 112 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 137 €, finančné účty 65 740 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 674 €, finančné účty 145 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 823 €, finančné účty 156 220 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 254 €, finančné účty 145 112 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 868 €, finančné účty 105 112 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 335 €. 2022: vlastné imanie 45 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 815 €. 2023: vlastné imanie 61 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 722 €. 2024: vlastné imanie 75 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 932 €. 2025: vlastné imanie 83 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 637 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 335 €. 2022: vlastné imanie 45 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 815 €. 2023: vlastné imanie 61 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 722 €. 2024: vlastné imanie 75 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 932 €. 2025: vlastné imanie 83 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 637 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 37 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 335 €. 2022: vlastné imanie 45 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 169 815 €. 2023: vlastné imanie 61 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 722 €. 2024: vlastné imanie 75 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 932 €. 2025: vlastné imanie 83 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 637 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 2 126 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 3 752 €. 2025: daň z príjmu 2 102 €.5 tis.2,5 tis.02232,1 tis.4,2 tis.3,8 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 2 126 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 3 752 €. 2025: daň z príjmu 2 102 €.5 tis.2,5 tis.02232,1 tis.4,2 tis.3,8 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 2 126 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 3 752 €. 2025: daň z príjmu 2 102 €.5 tis.2,5 tis.0223202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby276 tis.476,1 tis.569,8 tis.206,4 tis.320,3 tis.
Výsledok hospodárenia8378 tis.15,8 tis.14,1 tis.7,9 tis.
Aktíva108,9 tis.215,4 tis.235 tis.211,4 tis.150 tis.
Vlastné imanie37,5 tis.45,5 tis.61,3 tis.75,4 tis.83,3 tis.
Daň z príjmu2232,1 tis.4,2 tis.3,8 tis.2,1 tis.
Zadlženosť65,5 %78,9 %73,9 %64,3 %44,4 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
320,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
150 tis.
Vlastné imanie
83,3 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
44,4 %

2024

Tržby
206,4 tis.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
211,4 tis.
Vlastné imanie
75,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
64,3 %

2023

Tržby
569,8 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
235 tis.
Vlastné imanie
61,3 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
73,9 %

2022

Tržby
476,1 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
215,4 tis.
Vlastné imanie
45,5 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
78,9 %

2021

Tržby
276 tis.
Výsledok hospodárenia
837
Aktíva
108,9 tis.
Vlastné imanie
37,5 tis.
Daň z príjmu
223
Zadlženosť
65,5 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API