prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

efekt BAU 1 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52166899zaniknutý 29. 06. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 02. 20196 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
489 832 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
efekt BAU 1 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52166899
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vyšné Hágy 33, 05984 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 02. 2019
Zánik
29. 06. 2025
V registri
6 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 29. 06. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 37755/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9809829

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 32 719 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 489,8 tisíc eur.

Tržby

489 832 €

▲ 8,6 %

Výsledok hospodárenia

32 719 €

▲ 180,1 %

Aktíva

152 722 €

▲ 186,5 %

Vlastné imanie

65 006 €

▲ 236,2 %

Zadlženosť

57,4 %

Hrubá marža

7,3 %

Čistá marža

6,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 30 839 €. 2020: tržby 651 573 €. 2021: tržby 450 886 €. 2022: tržby 489 832 €.1 mil.500 tis.030,8 tis.651,6 tis.450,9 tis.489,8 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 30 839 €. 2020: tržby 651 573 €. 2021: tržby 450 886 €. 2022: tržby 489 832 €.1 mil.500 tis.030,8 tis.651,6 tis.450,9 tis.489,8 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 30 839 €. 2020: tržby 651 573 €. 2021: tržby 450 886 €. 2022: tržby 489 832 €.1 mil.500 tis.020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 510 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 643 €. 2021: výsledok hospodárenia −40 846 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 719 €.50 tis.0−50 tis.−14,5 tis.+2,6 tis.−40,8 tis.+32,7 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 510 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 643 €. 2021: výsledok hospodárenia −40 846 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 719 €.50 tis.0−50 tis.−14,5 tis.+2,6 tis.−40,8 tis.+32,7 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −14 510 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 643 €. 2021: výsledok hospodárenia −40 846 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 719 €.50 tis.0−50 tis.20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 978 €, vlastné imanie −9 510 €. 2020: aktíva 240 108 €, vlastné imanie −6 867 €. 2021: aktíva 53 300 €, vlastné imanie −47 715 €. 2022: aktíva 152 722 €, vlastné imanie 65 006 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 978 €, vlastné imanie −9 510 €. 2020: aktíva 240 108 €, vlastné imanie −6 867 €. 2021: aktíva 53 300 €, vlastné imanie −47 715 €. 2022: aktíva 152 722 €, vlastné imanie 65 006 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 978 €, vlastné imanie −9 510 €. 2020: aktíva 240 108 €, vlastné imanie −6 867 €. 2021: aktíva 53 300 €, vlastné imanie −47 715 €. 2022: aktíva 152 722 €, vlastné imanie 65 006 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 28 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 053 €, finančné účty 1 988 €. 2020: dlhodobý majetok 21 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 126 €, finančné účty 60 762 €. 2021: dlhodobý majetok 13 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 106 €, finančné účty 37 691 €. 2022: dlhodobý majetok 5 786 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 790 €, finančné účty 94 146 €.250 tis.125 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 28 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 053 €, finančné účty 1 988 €. 2020: dlhodobý majetok 21 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 126 €, finančné účty 60 762 €. 2021: dlhodobý majetok 13 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 106 €, finančné účty 37 691 €. 2022: dlhodobý majetok 5 786 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 790 €, finančné účty 94 146 €.250 tis.125 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 28 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 053 €, finančné účty 1 988 €. 2020: dlhodobý majetok 21 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 126 €, finančné účty 60 762 €. 2021: dlhodobý majetok 13 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 106 €, finančné účty 37 691 €. 2022: dlhodobý majetok 5 786 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 790 €, finančné účty 94 146 €.250 tis.125 tis.02019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −9 510 €, dlhodobé záväzky 19 303 €, krátkodobé záväzky 22 185 €. 2020: vlastné imanie −6 867 €, dlhodobé záväzky 15 008 €, krátkodobé záväzky 231 967 €. 2021: vlastné imanie −47 715 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 91 015 €. 2022: vlastné imanie 65 006 €, dlhodobé záväzky 38 005 €, krátkodobé záväzky 49 711 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −9 510 €, dlhodobé záväzky 19 303 €, krátkodobé záväzky 22 185 €. 2020: vlastné imanie −6 867 €, dlhodobé záväzky 15 008 €, krátkodobé záväzky 231 967 €. 2021: vlastné imanie −47 715 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 91 015 €. 2022: vlastné imanie 65 006 €, dlhodobé záväzky 38 005 €, krátkodobé záväzky 49 711 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −9 510 €, dlhodobé záväzky 19 303 €, krátkodobé záväzky 22 185 €. 2020: vlastné imanie −6 867 €, dlhodobé záväzky 15 008 €, krátkodobé záväzky 231 967 €. 2021: vlastné imanie −47 715 €, dlhodobé záväzky 10 000 €, krátkodobé záväzky 91 015 €. 2022: vlastné imanie 65 006 €, dlhodobé záväzky 38 005 €, krátkodobé záväzky 49 711 €.250 tis.0−50 tis.2019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 114 €.5 tis.2,5 tis.00003,1 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 114 €.5 tis.2,5 tis.00003,1 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 114 €.5 tis.2,5 tis.0020202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,8 tis.651,6 tis.450,9 tis.489,8 tis.
Výsledok hospodárenia−14,5 tis.2,6 tis.−40,8 tis.32,7 tis.
Aktíva32 tis.240,1 tis.53,3 tis.152,7 tis.
Vlastné imanie−9,5 tis.−6,9 tis.−47,7 tis.65 tis.
Daň z príjmu0003,1 tis.
Zadlženosť129,7 %102,9 %189,5 %57,4 %

2022

Tržby
489,8 tis.
Výsledok hospodárenia
32,7 tis.
Aktíva
152,7 tis.
Vlastné imanie
65 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
57,4 %

2021

Tržby
450,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−40,8 tis.
Aktíva
53,3 tis.
Vlastné imanie
−47,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
189,5 %

2020

Tržby
651,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
240,1 tis.
Vlastné imanie
−6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,9 %

2019

Tržby
30,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
32 tis.
Vlastné imanie
−9,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
129,7 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API