prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

TPS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52163644aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
4 800 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TPS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52163644
daňové identifikačné číslo
2120927347
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Majerníková 8, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 134328/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9789502
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Chov vybraných druhov zvierat23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb v rybárstve23. 01. 2019—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava23. 01. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov23. 01. 2019—
Výroba kŕmnych zmesí23. 01. 2019—
Výroba nápojov23. 01. 2019—
Textilná výroba23. 01. 2019—
Odevná výroba23. 01. 2019—
Spracovanie kože23. 01. 2019—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi23. 01. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva23. 01. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba23. 01. 2019—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov23. 01. 2019—
Výroba koksu a rafinovaných produktov23. 01. 2019—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov23. 01. 2019—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov23. 01. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov23. 01. 2019—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava23. 01. 2019—
Keramická výroba23. 01. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu23. 01. 2019—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu23. 01. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov23. 01. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 01. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov23. 01. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok23. 01. 2019—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí23. 01. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely23. 01. 2019—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky23. 01. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov23. 01. 2019—
Výroba hudobných nástrojov23. 01. 2019—
Výroba hračiek a hier23. 01. 2019—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia23. 01. 2019—
Výroba sviečok a tieniacej techniky23. 01. 2019—
Výroba zdravotníckych pomôcok23. 01. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov23. 01. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom23. 01. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 01. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m23. 01. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 01. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 01. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla23. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 01. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 01. 2019—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami23. 01. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 01. 2019—
Sťahovacie služby23. 01. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave23. 01. 2019—
Prevádzkovanie úschovní23. 01. 2019—
Kuriérske služby23. 01. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok23. 01. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 01. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy23. 01. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach23. 01. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce23. 01. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok23. 01. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 01. 2019—
Finančný lízing23. 01. 2019—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 01. 2019—
Záložne23. 01. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 01. 2019—
Faktoring a forfaiting23. 01. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 01. 2019—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu23. 01. 2019—
Vedenie účtovníctva23. 01. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 01. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení23. 01. 2019—
Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky23. 01. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly23. 01. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied23. 01. 2019—
Zadávanie klinického skúšania liečiv23. 01. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 01. 2019—
Dizajnérske činnosti23. 01. 2019—
Fotografické služby23. 01. 2019—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií23. 01. 2019—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií23. 01. 2019—
Služby požičovní23. 01. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí23. 01. 2019—
Informačná činnosť23. 01. 2019—
Čistiace a upratovacie služby23. 01. 2019—
Administratívne služby23. 01. 2019—
Verejné obstarávanie23. 01. 2019—
Prevádzkovanie jaslí23. 01. 2019—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií23. 01. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 01. 2019—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie23. 01. 2019—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu23. 01. 2019—
Dopravná zdravotná služba23. 01. 2019—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby23. 01. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení23. 01. 2019—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty23. 01. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 01. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 01. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť23. 01. 2019—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne23. 01. 2019—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela23. 01. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru23. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120927347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120927347Obdobia daňových registráciíDIČ 2120927347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120927347Obdobia daňových registráciíDIČ 2120927347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120927347
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212092734710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 20. 10. 2026 ukončené19. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲84 % na 2 628 € a zvýšila tržby o ▲60 % na 4,8 tisíc eur.

Tržby

4 800 €

▲ 60,0 %

Výsledok hospodárenia

2 628 €

▲ 83,9 %

Aktíva

7 672 €

▼ 18,9 %

Vlastné imanie

4 983 €

▲ 111,6 %

Zadlženosť

35,0 %

Hrubá marža

61,8 %

Čistá marža

54,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 83 150 €. 2022: tržby 650 €. 2023: tržby 4 802 €. 2024: tržby 3 000 €. 2025: tržby 4 800 €.100 tis.50 tis.083,2 tis.6504,8 tis.3 tis.4,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 83 150 €. 2022: tržby 650 €. 2023: tržby 4 802 €. 2024: tržby 3 000 €. 2025: tržby 4 800 €.100 tis.50 tis.083,2 tis.6504,8 tis.3 tis.4,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 83 150 €. 2022: tržby 650 €. 2023: tržby 4 802 €. 2024: tržby 3 000 €. 2025: tržby 4 800 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 148 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 144 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 429 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 628 €.10 tis.0−10 tis.+5,9 tis.−6,1 tis.−1,1 tis.+1,4 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 148 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 144 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 429 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 628 €.10 tis.0−10 tis.+5,9 tis.−6,1 tis.−1,1 tis.+1,4 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 148 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 144 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 429 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 628 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 517 €, vlastné imanie 8 219 €. 2022: aktíva 6 818 €, vlastné imanie 2 071 €. 2023: aktíva 7 571 €, vlastné imanie 927 €. 2024: aktíva 9 465 €, vlastné imanie 2 355 €. 2025: aktíva 7 672 €, vlastné imanie 4 983 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 517 €, vlastné imanie 8 219 €. 2022: aktíva 6 818 €, vlastné imanie 2 071 €. 2023: aktíva 7 571 €, vlastné imanie 927 €. 2024: aktíva 9 465 €, vlastné imanie 2 355 €. 2025: aktíva 7 672 €, vlastné imanie 4 983 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 517 €, vlastné imanie 8 219 €. 2022: aktíva 6 818 €, vlastné imanie 2 071 €. 2023: aktíva 7 571 €, vlastné imanie 927 €. 2024: aktíva 9 465 €, vlastné imanie 2 355 €. 2025: aktíva 7 672 €, vlastné imanie 4 983 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 529 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 637 €, finančné účty 2 351 €. 2022: dlhodobý majetok 3 258 €, zásoby 0 €, pohľadávky 706 €, finančné účty 2 854 €. 2023: dlhodobý majetok 2 237 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 4 658 €. 2024: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 7 574 €. 2025: dlhodobý majetok 195 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 6 801 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 529 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 637 €, finančné účty 2 351 €. 2022: dlhodobý majetok 3 258 €, zásoby 0 €, pohľadávky 706 €, finančné účty 2 854 €. 2023: dlhodobý majetok 2 237 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 4 658 €. 2024: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 7 574 €. 2025: dlhodobý majetok 195 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 6 801 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 529 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 637 €, finančné účty 2 351 €. 2022: dlhodobý majetok 3 258 €, zásoby 0 €, pohľadávky 706 €, finančné účty 2 854 €. 2023: dlhodobý majetok 2 237 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 4 658 €. 2024: dlhodobý majetok 1 215 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 7 574 €. 2025: dlhodobý majetok 195 €, zásoby 0 €, pohľadávky 676 €, finančné účty 6 801 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 298 €. 2022: vlastné imanie 2 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 747 €. 2023: vlastné imanie 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 644 €. 2024: vlastné imanie 2 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 110 €. 2025: vlastné imanie 4 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 689 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 298 €. 2022: vlastné imanie 2 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 747 €. 2023: vlastné imanie 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 644 €. 2024: vlastné imanie 2 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 110 €. 2025: vlastné imanie 4 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 689 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 298 €. 2022: vlastné imanie 2 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 747 €. 2023: vlastné imanie 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 644 €. 2024: vlastné imanie 2 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 110 €. 2025: vlastné imanie 4 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 689 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50006820034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50006820034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 682 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50006820034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby83,2 tis.6504,8 tis.3 tis.4,8 tis.
Výsledok hospodárenia5,9 tis.−6,1 tis.−1,1 tis.1,4 tis.2,6 tis.
Aktíva14,5 tis.6,8 tis.7,6 tis.9,5 tis.7,7 tis.
Vlastné imanie8,2 tis.2,1 tis.9272,4 tis.5 tis.
Daň z príjmu68200340340
Zadlženosť43,4 %69,6 %87,8 %75,1 %35,0 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
4,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
7,7 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
35,0 %

2024

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
9,5 tis.
Vlastné imanie
2,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
75,1 %

2023

Tržby
4,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
927
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,8 %

2022

Tržby
650
Výsledok hospodárenia
−6,1 tis.
Aktíva
6,8 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,6 %

2021

Tržby
83,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
14,5 tis.
Vlastné imanie
8,2 tis.
Daň z príjmu
682
Zadlženosť
43,4 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API