Súhrn
- Vznik
- 15. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 42 308 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Loulab, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52162281
- daňové identifikačné číslo
- 2121180204
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121180204
- Sídlo
- 467, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
- Územie
- Plavecký Štvrtokokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 01. 2019
- V registri
- 7 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 134101/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9781261
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 15. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 15. 01. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 01. 2019 | — |
| Dizajnérske činnosti | 15. 01. 2019 | — |
| Fotografické služby | 15. 01. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 15. 01. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby s počítačovým spracovaním údajov | 15. 01. 2019 | — |
| Vydavateľská činnosť | 15. 01. 2019 | — |
| Činnosti podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 01. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 01. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 15. 01. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121180204 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121180204 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲263 % na 30 536 € a znížila tržby o ▼8 % na 42,3 tisíc eur.
Tržby
42 308 €
▼ 8,3 %Výsledok hospodárenia
30 536 €
▲ 263,1 %Aktíva
118 187 €
▲ 54,5 %Vlastné imanie
64 071 €
▲ 91,1 %Zadlženosť
45,8 %
Hrubá marža
80,2 %
Čistá marža
72,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45,4 tis. | 43,2 tis. | 50,1 tis. | 46,1 tis. | 42,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,6 tis. | 7,3 tis. | 12,3 tis. | 8,4 tis. | 30,5 tis. |
| Aktíva | 29,4 tis. | 38,2 tis. | 63,4 tis. | 76,5 tis. | 118,2 tis. |
| Vlastné imanie | 10,1 tis. | 12,8 tis. | 25,1 tis. | 33,5 tis. | 64,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 1,7 tis. | 3,3 tis. | 1,5 tis. | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 65,8 % | 66,5 % | 60,4 % | 56,2 % | 45,8 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 42,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,5 tis.
- Aktíva
- 118,2 tis.
- Vlastné imanie
- 64,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 45,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 46,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,4 tis.
- Aktíva
- 76,5 tis.
- Vlastné imanie
- 33,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 56,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 50,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,3 tis.
- Aktíva
- 63,4 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 60,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 43,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 38,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 66,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 45,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 29,4 tis.
- Vlastné imanie
- 10,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 65,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.