prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Svitač Vojtech s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52162273aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
451 247 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Svitač Vojtech s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52162273
daňové identifikačné číslo
2120911188
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120911188
Sídlo
Súdna 1, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 47292/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9783063
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 01. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 01. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 01. 2019—
Administratívne služby17. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120911188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120911188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120911188IČ DPH SK2120911188Obdobia daňových registráciíDIČ 2120911188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120911188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120911188IČ DPH SK2120911188Obdobia daňových registráciíDIČ 2120911188: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120911188: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120911188IČ DPH SK2120911188
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212091118811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2019
daňové identifikačné číslo212091118810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼17 % na 5 411 € a znížila tržby o ▼3 % na 451,2 tisíc eur.

Tržby

451 247 €

▼ 2,6 %

Výsledok hospodárenia

5 411 €

▼ 16,9 %

Aktíva

385 710 €

▲ 0,3 %

Vlastné imanie

48 074 €

▼ 2,0 %

Zadlženosť

87,5 %

Hrubá marža

1,5 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 417 829 €. 2022: tržby 425 761 €. 2023: tržby 409 115 €. 2024: tržby 463 292 €. 2025: tržby 451 247 €.500 tis.250 tis.0417,8 tis.425,8 tis.409,1 tis.463,3 tis.451,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 417 829 €. 2022: tržby 425 761 €. 2023: tržby 409 115 €. 2024: tržby 463 292 €. 2025: tržby 451 247 €.500 tis.250 tis.0417,8 tis.425,8 tis.409,1 tis.463,3 tis.451,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 417 829 €. 2022: tržby 425 761 €. 2023: tržby 409 115 €. 2024: tržby 463 292 €. 2025: tržby 451 247 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 031 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 511 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 411 €.10 tis.5 tis.0+4,2 tis.+7 tis.+6,6 tis.+6,5 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 031 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 511 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 411 €.10 tis.5 tis.0+4,2 tis.+7 tis.+6,6 tis.+6,5 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 031 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 511 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 411 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 258 €, vlastné imanie 30 146 €. 2022: aktíva 273 044 €, vlastné imanie 37 177 €. 2023: aktíva 352 767 €, vlastné imanie 46 851 €. 2024: aktíva 384 480 €, vlastné imanie 49 054 €. 2025: aktíva 385 710 €, vlastné imanie 48 074 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 258 €, vlastné imanie 30 146 €. 2022: aktíva 273 044 €, vlastné imanie 37 177 €. 2023: aktíva 352 767 €, vlastné imanie 46 851 €. 2024: aktíva 384 480 €, vlastné imanie 49 054 €. 2025: aktíva 385 710 €, vlastné imanie 48 074 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 258 €, vlastné imanie 30 146 €. 2022: aktíva 273 044 €, vlastné imanie 37 177 €. 2023: aktíva 352 767 €, vlastné imanie 46 851 €. 2024: aktíva 384 480 €, vlastné imanie 49 054 €. 2025: aktíva 385 710 €, vlastné imanie 48 074 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 135 696 €, zásoby 108 080 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 2 968 €. 2022: dlhodobý majetok 126 672 €, zásoby 114 679 €, pohľadávky 14 450 €, finančné účty 17 243 €. 2023: dlhodobý majetok 164 327 €, zásoby 160 280 €, pohľadávky 14 625 €, finančné účty 13 535 €. 2024: dlhodobý majetok 146 161 €, zásoby 209 846 €, pohľadávky 3 906 €, finančné účty 24 567 €. 2025: dlhodobý majetok 146 159 €, zásoby 216 956 €, pohľadávky 3 962 €, finančné účty 18 633 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 135 696 €, zásoby 108 080 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 2 968 €. 2022: dlhodobý majetok 126 672 €, zásoby 114 679 €, pohľadávky 14 450 €, finančné účty 17 243 €. 2023: dlhodobý majetok 164 327 €, zásoby 160 280 €, pohľadávky 14 625 €, finančné účty 13 535 €. 2024: dlhodobý majetok 146 161 €, zásoby 209 846 €, pohľadávky 3 906 €, finančné účty 24 567 €. 2025: dlhodobý majetok 146 159 €, zásoby 216 956 €, pohľadávky 3 962 €, finančné účty 18 633 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 135 696 €, zásoby 108 080 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 2 968 €. 2022: dlhodobý majetok 126 672 €, zásoby 114 679 €, pohľadávky 14 450 €, finančné účty 17 243 €. 2023: dlhodobý majetok 164 327 €, zásoby 160 280 €, pohľadávky 14 625 €, finančné účty 13 535 €. 2024: dlhodobý majetok 146 161 €, zásoby 209 846 €, pohľadávky 3 906 €, finančné účty 24 567 €. 2025: dlhodobý majetok 146 159 €, zásoby 216 956 €, pohľadávky 3 962 €, finančné účty 18 633 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 146 €, dlhodobé záväzky 120 365 €, krátkodobé záväzky 104 747 €. 2022: vlastné imanie 37 177 €, dlhodobé záväzky 120 508 €, krátkodobé záväzky 115 359 €. 2023: vlastné imanie 46 851 €, dlhodobé záväzky 120 666 €, krátkodobé záväzky 185 250 €. 2024: vlastné imanie 49 054 €, dlhodobé záväzky 120 681 €, krátkodobé záväzky 214 745 €. 2025: vlastné imanie 48 074 €, dlhodobé záväzky 762 €, krátkodobé záväzky 336 874 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 146 €, dlhodobé záväzky 120 365 €, krátkodobé záväzky 104 747 €. 2022: vlastné imanie 37 177 €, dlhodobé záväzky 120 508 €, krátkodobé záväzky 115 359 €. 2023: vlastné imanie 46 851 €, dlhodobé záväzky 120 666 €, krátkodobé záväzky 185 250 €. 2024: vlastné imanie 49 054 €, dlhodobé záväzky 120 681 €, krátkodobé záväzky 214 745 €. 2025: vlastné imanie 48 074 €, dlhodobé záväzky 762 €, krátkodobé záväzky 336 874 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 146 €, dlhodobé záväzky 120 365 €, krátkodobé záväzky 104 747 €. 2022: vlastné imanie 37 177 €, dlhodobé záväzky 120 508 €, krátkodobé záväzky 115 359 €. 2023: vlastné imanie 46 851 €, dlhodobé záväzky 120 666 €, krátkodobé záväzky 185 250 €. 2024: vlastné imanie 49 054 €, dlhodobé záväzky 120 681 €, krátkodobé záväzky 214 745 €. 2025: vlastné imanie 48 074 €, dlhodobé záväzky 762 €, krátkodobé záväzky 336 874 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 654 €. 2022: daň z príjmu 2 154 €. 2023: daň z príjmu 2 165 €. 2024: daň z príjmu 1 994 €. 2025: daň z príjmu 1 439 €.2,5 tis.1,3 tis.01,7 tis.2,2 tis.2,2 tis.2 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 654 €. 2022: daň z príjmu 2 154 €. 2023: daň z príjmu 2 165 €. 2024: daň z príjmu 1 994 €. 2025: daň z príjmu 1 439 €.2,5 tis.1,3 tis.01,7 tis.2,2 tis.2,2 tis.2 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 654 €. 2022: daň z príjmu 2 154 €. 2023: daň z príjmu 2 165 €. 2024: daň z príjmu 1 994 €. 2025: daň z príjmu 1 439 €.2,5 tis.1,3 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby417,8 tis.425,8 tis.409,1 tis.463,3 tis.451,2 tis.
Výsledok hospodárenia4,2 tis.7 tis.6,6 tis.6,5 tis.5,4 tis.
Aktíva255,3 tis.273 tis.352,8 tis.384,5 tis.385,7 tis.
Vlastné imanie30,1 tis.37,2 tis.46,9 tis.49,1 tis.48,1 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.2,2 tis.2,2 tis.2 tis.1,4 tis.
Zadlženosť88,2 %86,4 %86,7 %87,2 %87,5 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
451,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
385,7 tis.
Vlastné imanie
48,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
87,5 %

2024

Tržby
463,3 tis.
Výsledok hospodárenia
6,5 tis.
Aktíva
384,5 tis.
Vlastné imanie
49,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
87,2 %

2023

Tržby
409,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
352,8 tis.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
86,7 %

2022

Tržby
425,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
273 tis.
Vlastné imanie
37,2 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
86,4 %

2021

Tržby
417,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
255,3 tis.
Vlastné imanie
30,1 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
88,2 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API