prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

LS Stav-Servis, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52157679aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
113 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LS Stav-Servis, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52157679
daňové identifikačné číslo
2120913146
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ulica Hattalova 6170/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 58397/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9782401
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 01. 2019—
Administratívne služby16. 01. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 01. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí16. 01. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru16. 01. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 01. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 01. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 01. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 01. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 01. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 01. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 01. 2019—
Čistiace a upratovacie práce16. 01. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností16. 01. 2019—
Verejné obstarávanie18. 05. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 31. 01. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120913146: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120913146Obdobia daňových registráciíDIČ 2120913146: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120913146Obdobia daňových registráciíDIČ 2120913146: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120913146
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212091314610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 46 443 € a zvýšila tržby z nuly na 113 tisíc eur.

Tržby

113 000 €

Výsledok hospodárenia

46 443 €

▲ 151,0 %

Aktíva

1 270 904 €

▲ 9,5 %

Vlastné imanie

−116 786 €

▲ 41,9 %

Zadlženosť

109,2 %

Hrubá marža

41,9 %

Čistá marža

41,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 493 302 €. 2022: tržby 350 314 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 113 000 €.500 tis.250 tis.0493,3 tis.350,3 tis.00113 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 493 302 €. 2022: tržby 350 314 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 113 000 €.500 tis.250 tis.0493,3 tis.350,3 tis.00113 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 493 302 €. 2022: tržby 350 314 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 113 000 €.500 tis.250 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 827 €. 2022: výsledok hospodárenia 533 €. 2023: výsledok hospodárenia −133 509 €. 2024: výsledok hospodárenia −91 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 443 €.50 tis.0−200 tis.+17,8 tis.+533−133,5 tis.−91,2 tis.+46,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 827 €. 2022: výsledok hospodárenia 533 €. 2023: výsledok hospodárenia −133 509 €. 2024: výsledok hospodárenia −91 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 443 €.50 tis.0−200 tis.+17,8 tis.+46,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 827 €. 2022: výsledok hospodárenia 533 €. 2023: výsledok hospodárenia −133 509 €. 2024: výsledok hospodárenia −91 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 443 €.50 tis.0−200 tis.+53320222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 079 933 €, vlastné imanie 23 254 €. 2022: aktíva 1 357 687 €, vlastné imanie 23 789 €. 2023: aktíva 1 230 310 €, vlastné imanie −109 719 €. 2024: aktíva 1 161 045 €, vlastné imanie −200 870 €. 2025: aktíva 1 270 904 €, vlastné imanie −116 786 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 079 933 €, vlastné imanie 23 254 €. 2022: aktíva 1 357 687 €, vlastné imanie 23 789 €. 2023: aktíva 1 230 310 €, vlastné imanie −109 719 €. 2024: aktíva 1 161 045 €, vlastné imanie −200 870 €. 2025: aktíva 1 270 904 €, vlastné imanie −116 786 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 079 933 €, vlastné imanie 23 254 €. 2022: aktíva 1 357 687 €, vlastné imanie 23 789 €. 2023: aktíva 1 230 310 €, vlastné imanie −109 719 €. 2024: aktíva 1 161 045 €, vlastné imanie −200 870 €. 2025: aktíva 1 270 904 €, vlastné imanie −116 786 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 252 €, zásoby 0 €, pohľadávky 946 046 €, finančné účty 26 635 €. 2022: dlhodobý majetok 70 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 366 €, finančné účty 86 723 €. 2023: dlhodobý majetok 25 610 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 177 861 €, finančné účty 26 839 €. 2024: dlhodobý majetok −19 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 523 €, finančné účty 14 899 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 269 882 €, finančné účty 1 022 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 252 €, zásoby 0 €, pohľadávky 946 046 €, finančné účty 26 635 €. 2022: dlhodobý majetok 70 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 366 €, finančné účty 86 723 €. 2023: dlhodobý majetok 25 610 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 177 861 €, finančné účty 26 839 €. 2024: dlhodobý majetok −19 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 523 €, finančné účty 14 899 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 269 882 €, finančné účty 1 022 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 252 €, zásoby 0 €, pohľadávky 946 046 €, finančné účty 26 635 €. 2022: dlhodobý majetok 70 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 366 €, finančné účty 86 723 €. 2023: dlhodobý majetok 25 610 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 177 861 €, finančné účty 26 839 €. 2024: dlhodobý majetok −19 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 523 €, finančné účty 14 899 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 269 882 €, finančné účty 1 022 €.2 mil.0−20 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 056 679 €. 2022: vlastné imanie 23 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 333 898 €. 2023: vlastné imanie −109 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 340 029 €. 2024: vlastné imanie −200 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 361 915 €. 2025: vlastné imanie −116 786 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 690 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 056 679 €. 2022: vlastné imanie 23 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 333 898 €. 2023: vlastné imanie −109 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 340 029 €. 2024: vlastné imanie −200 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 361 915 €. 2025: vlastné imanie −116 786 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 690 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 056 679 €. 2022: vlastné imanie 23 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 333 898 €. 2023: vlastné imanie −109 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 340 029 €. 2024: vlastné imanie −200 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 361 915 €. 2025: vlastné imanie −116 786 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 690 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 781 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.012,8 tis.0034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 781 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.012,8 tis.0034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 781 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby493,3 tis.350,3 tis.00113 tis.
Výsledok hospodárenia17,8 tis.533−133,5 tis.−91,2 tis.46,4 tis.
Aktíva1,08 mil.1,36 mil.1,23 mil.1,16 mil.1,27 mil.
Vlastné imanie23,3 tis.23,8 tis.−109,7 tis.−200,9 tis.−116,8 tis.
Daň z príjmu12,8 tis.00340960
Zadlženosť97,8 %98,2 %108,9 %117,3 %109,2 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
113 tis.
Výsledok hospodárenia
46,4 tis.
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
−116,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
109,2 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−91,2 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
−200,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
117,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−133,5 tis.
Aktíva
1,23 mil.
Vlastné imanie
−109,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,9 %

2022

Tržby
350,3 tis.
Výsledok hospodárenia
533
Aktíva
1,36 mil.
Vlastné imanie
23,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,2 %

2021

Tržby
493,3 tis.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
23,3 tis.
Daň z príjmu
12,8 tis.
Zadlženosť
97,8 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API