prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

INDUSTRY CONTROL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52154882aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
3 815 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
INDUSTRY CONTROL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52154882
daňové identifikačné číslo
2120934541
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Magdalénska 799/1, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45547/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9802455

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120934541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120934541Obdobia daňových registráciíDIČ 2120934541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120934541Obdobia daňových registráciíDIČ 2120934541: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120934541
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212093454110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −55 640 € a znížila tržby o ▼89 % na 3,8 tisíc eur.

Tržby

3 815 €

▼ 88,8 %

Výsledok hospodárenia

−55 640 €

▲ 8,9 %

Aktíva

65 359 €

▼ 63,6 %

Vlastné imanie

−108 319 €

▼ 105,6 %

Zadlženosť

265,7 %

Hrubá marža

−1 433,3 %

Čistá marža

−1 458,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 45 450 €. 2021: tržby 45 900 €. 2022: tržby 49 700 €. 2023: tržby 34 004 €. 2024: tržby 3 815 €.50 tis.25 tis.045,5 tis.45,9 tis.49,7 tis.34 tis.3,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 45 450 €. 2021: tržby 45 900 €. 2022: tržby 49 700 €. 2023: tržby 34 004 €. 2024: tržby 3 815 €.50 tis.25 tis.045,5 tis.45,9 tis.49,7 tis.34 tis.3,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 45 450 €. 2021: tržby 45 900 €. 2022: tržby 49 700 €. 2023: tržby 34 004 €. 2024: tržby 3 815 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 561 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia −372 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 055 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 640 €.2 tis.0−100 tis.+1,6 tis.+1,1 tis.−372−61,1 tis.−55,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 561 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia −372 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 055 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 640 €.2 tis.0−100 tis.+1,6 tis.+1,1 tis.−372−61,1 tis.−55,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 561 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 053 €. 2022: výsledok hospodárenia −372 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 055 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 640 €.2 tis.0−100 tis.−372202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 521 €, vlastné imanie 7 695 €. 2021: aktíva 7 183 €, vlastné imanie 8 748 €. 2022: aktíva 103 125 €, vlastné imanie 8 376 €. 2023: aktíva 179 758 €, vlastné imanie −52 680 €. 2024: aktíva 65 359 €, vlastné imanie −108 319 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 521 €, vlastné imanie 7 695 €. 2021: aktíva 7 183 €, vlastné imanie 8 748 €. 2022: aktíva 103 125 €, vlastné imanie 8 376 €. 2023: aktíva 179 758 €, vlastné imanie −52 680 €. 2024: aktíva 65 359 €, vlastné imanie −108 319 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 521 €, vlastné imanie 7 695 €. 2021: aktíva 7 183 €, vlastné imanie 8 748 €. 2022: aktíva 103 125 €, vlastné imanie 8 376 €. 2023: aktíva 179 758 €, vlastné imanie −52 680 €. 2024: aktíva 65 359 €, vlastné imanie −108 319 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 6 406 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 2 183 €. 2022: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 155 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 302 €, finančné účty 852 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 359 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 6 406 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 2 183 €. 2022: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 155 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 302 €, finančné účty 852 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 359 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 6 406 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 2 183 €. 2022: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 155 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 302 €, finančné účty 852 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 359 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 174 €. 2021: vlastné imanie 8 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 565 €. 2022: vlastné imanie 8 376 €, dlhodobé záväzky 84 600 €, krátkodobé záväzky 10 149 €. 2023: vlastné imanie −52 680 €, dlhodobé záväzky 114 712 €, krátkodobé záväzky 117 726 €. 2024: vlastné imanie −108 319 €, dlhodobé záväzky 49 428 €, krátkodobé záväzky 124 250 €.250 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 174 €. 2021: vlastné imanie 8 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 565 €. 2022: vlastné imanie 8 376 €, dlhodobé záväzky 84 600 €, krátkodobé záväzky 10 149 €. 2023: vlastné imanie −52 680 €, dlhodobé záväzky 114 712 €, krátkodobé záväzky 117 726 €. 2024: vlastné imanie −108 319 €, dlhodobé záväzky 49 428 €, krátkodobé záväzky 124 250 €.250 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 174 €. 2021: vlastné imanie 8 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 565 €. 2022: vlastné imanie 8 376 €, dlhodobé záväzky 84 600 €, krátkodobé záväzky 10 149 €. 2023: vlastné imanie −52 680 €, dlhodobé záväzky 114 712 €, krátkodobé záväzky 117 726 €. 2024: vlastné imanie −108 319 €, dlhodobé záväzky 49 428 €, krátkodobé záväzky 124 250 €.250 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 275 €. 2021: daň z príjmu 186 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000275186618096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 275 €. 2021: daň z príjmu 186 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000275186618096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 275 €. 2021: daň z príjmu 186 €. 2022: daň z príjmu 618 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000275186618096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,5 tis.45,9 tis.49,7 tis.34 tis.3,8 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.1,1 tis.−372−61,1 tis.−55,6 tis.
Aktíva6,5 tis.7,2 tis.103,1 tis.179,8 tis.65,4 tis.
Vlastné imanie7,7 tis.8,7 tis.8,4 tis.−52,7 tis.−108,3 tis.
Daň z príjmu2751866180960
Zadlženosť−18,0 %−21,8 %91,9 %129,3 %265,7 %

aj 02/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−55,6 tis.
Aktíva
65,4 tis.
Vlastné imanie
−108,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
265,7 %

2023

Tržby
34 tis.
Výsledok hospodárenia
−61,1 tis.
Aktíva
179,8 tis.
Vlastné imanie
−52,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
129,3 %

2022

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−372
Aktíva
103,1 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
618
Zadlženosť
91,9 %

2021

Tržby
45,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
186
Zadlženosť
−21,8 %

2020

Tržby
45,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
275
Zadlženosť
−18,0 %

aj 02/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API