prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Light Side Team s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52144704aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
7 914 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Light Side Team s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52144704
daňové identifikačné číslo
2120964626
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120964626
Sídlo
Nová Vieska 243, 94341 Nová Vieska, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 47571/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9812408
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 02. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 02. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 02. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 02. 2019—
Prevádzka malých plavidiel21. 02. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 02. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 02. 2019—
Služby požičovní21. 02. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí21. 02. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 02. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce29. 01. 2022—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok29. 01. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 01. 2022—
Poskytovanie služieb osobného charakteru29. 01. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120964626: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120964626: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120964626IČ DPH SK2120964626Obdobia daňových registráciíDIČ 2120964626: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120964626: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120964626IČ DPH SK2120964626Obdobia daňových registráciíDIČ 2120964626: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120964626: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120964626IČ DPH SK2120964626
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212096462611. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212096462610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲2 509 % na 3 314 € a zvýšila tržby o ▲5 211 % na 7,9 tisíc eur.

Tržby

7 914 €

▲ 5 211,4 %

Výsledok hospodárenia

3 314 €

▲ 2 509,4 %

Aktíva

12 122 €

▲ 135,4 %

Vlastné imanie

7 825 €

▲ 52,6 %

Zadlženosť

35,4 %

Hrubá marža

49,3 %

Čistá marža

41,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 149 €. 2023: tržby 7 914 €.10 tis.5 tis.00001497,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 149 €. 2023: tržby 7 914 €.10 tis.5 tis.00001497,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 149 €. 2023: tržby 7 914 €.10 tis.5 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −16 €. 2020: výsledok hospodárenia −70 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 127 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 314 €.5 tis.0−100−16−700+127+3,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −16 €. 2020: výsledok hospodárenia −70 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 127 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 314 €.5 tis.0−100−16−700+127+3,3 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −16 €. 2020: výsledok hospodárenia −70 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 127 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 314 €.5 tis.0−100−160201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 984 €, vlastné imanie 4 984 €. 2020: aktíva 4 914 €, vlastné imanie 4 914 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 5 149 €, vlastné imanie 5 127 €. 2023: aktíva 12 122 €, vlastné imanie 7 825 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 984 €, vlastné imanie 4 984 €. 2020: aktíva 4 914 €, vlastné imanie 4 914 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 5 149 €, vlastné imanie 5 127 €. 2023: aktíva 12 122 €, vlastné imanie 7 825 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 984 €, vlastné imanie 4 984 €. 2020: aktíva 4 914 €, vlastné imanie 4 914 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 5 149 €, vlastné imanie 5 127 €. 2023: aktíva 12 122 €, vlastné imanie 7 825 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 984 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 914 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 062 €, finančné účty 4 060 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 984 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 914 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 062 €, finančné účty 4 060 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 984 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 914 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 062 €, finančné účty 4 060 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 4 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 5 127 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 €. 2023: vlastné imanie 7 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 297 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 4 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 5 127 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 €. 2023: vlastné imanie 7 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 297 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 4 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 5 127 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 €. 2023: vlastné imanie 7 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 297 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 22 €. 2023: daň z príjmu 585 €.1 tis.50000002258520192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 22 €. 2023: daň z príjmu 585 €.1 tis.50000002258520192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 22 €. 2023: daň z príjmu 585 €.1 tis.50000002258520192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0001497,9 tis.
Výsledok hospodárenia−16−7001273,3 tis.
Aktíva5 tis.4,9 tis.5 tis.5,1 tis.12,1 tis.
Vlastné imanie5 tis.4,9 tis.5 tis.5,1 tis.7,8 tis.
Daň z príjmu00022585
Zadlženosť0,0 %0,0 %0,0 %0,4 %35,4 %

2023

Tržby
7,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
12,1 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
585
Zadlženosť
35,4 %

2022

Tržby
149
Výsledok hospodárenia
127
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
22
Zadlženosť
0,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−70
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API