prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PJ Partners s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52131114aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
26 500 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PJ Partners s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52131114
daňové identifikačné číslo
2120905171
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pri Vápenickom potoku 9213/63, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 135693/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9775347
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby10. 01. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 01. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 01. 2019—
Administratívne služby10. 01. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí10. 01. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 01. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok10. 01. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce10. 01. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 01. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení10. 01. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru10. 01. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 01. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave10. 01. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 01. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 01. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120905171: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120905171Obdobia daňových registráciíDIČ 2120905171: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120905171Obdobia daňových registráciíDIČ 2120905171: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120905171
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212090517110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 16 458 € a zvýšila tržby o ▲13 150 % na 26,5 tisíc eur.

Tržby

26 500 €

▲ 13 150,0 %

Výsledok hospodárenia

16 458 €

▲ 175,7 %

Aktíva

423 154 €

▲ 11,0 %

Vlastné imanie

55 498 €

▲ 42,2 %

Zadlženosť

86,9 %

Hrubá marža

73,9 %

Čistá marža

62,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 104 004 €. 2021: tržby 92 079 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 26 500 €.200 tis.100 tis.00104 tis.92,1 tis.20026,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 104 004 €. 2021: tržby 92 079 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 26 500 €.200 tis.100 tis.00104 tis.92,1 tis.20026,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 104 004 €. 2021: tržby 92 079 €. 2022: tržby 200 €. 2023: tržby 26 500 €.200 tis.100 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 360 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 116 €. 2021: výsledok hospodárenia 51 033 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 458 €.100 tis.0−25 tis.−3,4 tis.+8,1 tis.+51 tis.−21,7 tis.+16,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 360 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 116 €. 2021: výsledok hospodárenia 51 033 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 458 €.100 tis.0−25 tis.−3,4 tis.+8,1 tis.+51 tis.−21,7 tis.+16,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 360 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 116 €. 2021: výsledok hospodárenia 51 033 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 458 €.100 tis.0−25 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 223 174 €, vlastné imanie 1 640 €. 2020: aktíva 404 984 €, vlastné imanie 9 756 €. 2021: aktíva 381 320 €, vlastné imanie 60 789 €. 2022: aktíva 381 354 €, vlastné imanie 39 040 €. 2023: aktíva 423 154 €, vlastné imanie 55 498 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 223 174 €, vlastné imanie 1 640 €. 2020: aktíva 404 984 €, vlastné imanie 9 756 €. 2021: aktíva 381 320 €, vlastné imanie 60 789 €. 2022: aktíva 381 354 €, vlastné imanie 39 040 €. 2023: aktíva 423 154 €, vlastné imanie 55 498 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 223 174 €, vlastné imanie 1 640 €. 2020: aktíva 404 984 €, vlastné imanie 9 756 €. 2021: aktíva 381 320 €, vlastné imanie 60 789 €. 2022: aktíva 381 354 €, vlastné imanie 39 040 €. 2023: aktíva 423 154 €, vlastné imanie 55 498 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 140 720 €, pohľadávky 1 722 €, finančné účty 80 732 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 85 987 €, finančné účty 156 429 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 126 187 €, finančné účty 92 565 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 131 927 €, finančné účty 86 859 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 173 559 €, finančné účty 87 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 140 720 €, pohľadávky 1 722 €, finančné účty 80 732 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 85 987 €, finančné účty 156 429 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 126 187 €, finančné účty 92 565 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 131 927 €, finančné účty 86 859 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 173 559 €, finančné účty 87 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 140 720 €, pohľadávky 1 722 €, finančné účty 80 732 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 85 987 €, finančné účty 156 429 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 126 187 €, finančné účty 92 565 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 131 927 €, finančné účty 86 859 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 162 568 €, pohľadávky 173 559 €, finančné účty 87 027 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 221 534 €. 2020: vlastné imanie 9 756 €, dlhodobé záväzky 201 032 €, krátkodobé záväzky 194 196 €. 2021: vlastné imanie 60 789 €, dlhodobé záväzky 201 052 €, krátkodobé záväzky 119 479 €. 2022: vlastné imanie 39 040 €, dlhodobé záväzky 241 074 €, krátkodobé záväzky 101 240 €. 2023: vlastné imanie 55 498 €, dlhodobé záväzky 241 095 €, krátkodobé záväzky 126 561 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 221 534 €. 2020: vlastné imanie 9 756 €, dlhodobé záväzky 201 032 €, krátkodobé záväzky 194 196 €. 2021: vlastné imanie 60 789 €, dlhodobé záväzky 201 052 €, krátkodobé záväzky 119 479 €. 2022: vlastné imanie 39 040 €, dlhodobé záväzky 241 074 €, krátkodobé záväzky 101 240 €. 2023: vlastné imanie 55 498 €, dlhodobé záväzky 241 095 €, krátkodobé záväzky 126 561 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 640 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 221 534 €. 2020: vlastné imanie 9 756 €, dlhodobé záväzky 201 032 €, krátkodobé záväzky 194 196 €. 2021: vlastné imanie 60 789 €, dlhodobé záväzky 201 052 €, krátkodobé záväzky 119 479 €. 2022: vlastné imanie 39 040 €, dlhodobé záväzky 241 074 €, krátkodobé záväzky 101 240 €. 2023: vlastné imanie 55 498 €, dlhodobé záväzky 241 095 €, krátkodobé záväzky 126 561 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 934 €. 2021: daň z príjmu 13 409 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 127 €.20 tis.10 tis.001,9 tis.13,4 tis.03,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 934 €. 2021: daň z príjmu 13 409 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 127 €.20 tis.10 tis.001,9 tis.13,4 tis.03,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 934 €. 2021: daň z príjmu 13 409 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 127 €.20 tis.10 tis.00201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0104 tis.92,1 tis.20026,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3,4 tis.8,1 tis.51 tis.−21,7 tis.16,5 tis.
Aktíva223,2 tis.405 tis.381,3 tis.381,4 tis.423,2 tis.
Vlastné imanie1,6 tis.9,8 tis.60,8 tis.39 tis.55,5 tis.
Daň z príjmu01,9 tis.13,4 tis.03,1 tis.
Zadlženosť99,3 %97,6 %84,1 %89,8 %86,9 %

2023

Tržby
26,5 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
423,2 tis.
Vlastné imanie
55,5 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
86,9 %

2022

Tržby
200
Výsledok hospodárenia
−21,7 tis.
Aktíva
381,4 tis.
Vlastné imanie
39 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,8 %

2021

Tržby
92,1 tis.
Výsledok hospodárenia
51 tis.
Aktíva
381,3 tis.
Vlastné imanie
60,8 tis.
Daň z príjmu
13,4 tis.
Zadlženosť
84,1 %

2020

Tržby
104 tis.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
405 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
97,6 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
223,2 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API