Súhrn
- Vznik
- 20. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 500 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Babič s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52116581
- daňové identifikačné číslo
- 2120895623
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Juraja Sklenára 151/6, 052 01 Spišské Tomášovce, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Tomášovceokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45257/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9757512
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba potravinárskych výrobkov | 20. 12. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 20. 12. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 20. 12. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 20. 12. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 20. 12. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 20. 12. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 20. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 12. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 20. 12. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 12. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 12. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 12. 2018 | — |
| Administratívne služby | 20. 12. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 20. 12. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 20. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120895623 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼63 % na 475 € a znížila tržby o ▼36 % na 8,5 tisíc eur.
Tržby
8 500 €
▼ 36,1 %Výsledok hospodárenia
475 €
▼ 62,8 %Aktíva
683 €
▲ 252,1 %Vlastné imanie
−6 569 €
▲ 6,7 %Zadlženosť
1 061,8 %
Hrubá marža
9,6 %
Čistá marža
5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31,7 tis. | 18,3 tis. | 5,8 tis. | 13,3 tis. | 8,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | −4 tis. | −207 | 1,3 tis. | 475 |
| Aktíva | 1,8 tis. | 1 tis. | 847 | 194 | 683 |
| Vlastné imanie | −4,1 tis. | −8,1 tis. | −8,3 tis. | −7 tis. | −6,6 tis. |
| Daň z príjmu | 321 | 116 | 17 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 333,2 % | 878,8 % | 1 082,5 % | 3 730,9 % | 1 061,8 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 8,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 475
- Aktíva
- 683
- Vlastné imanie
- −6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1 061,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 13,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 194
- Vlastné imanie
- −7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 3 730,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −207
- Aktíva
- 847
- Vlastné imanie
- −8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 17
- Zadlženosť
- 1 082,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4 tis.
- Aktíva
- 1 tis.
- Vlastné imanie
- −8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 116
- Zadlženosť
- 878,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 31,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 1,8 tis.
- Vlastné imanie
- −4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 321
- Zadlženosť
- 333,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.