Súhrn
- Vznik
- 04. 01. 20197 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 22 815 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ARPRO LC s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52111181
- daňové identifikačné číslo
- 2120904973
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ulica mlynská 1278/47, 98401 Lučenec, Slovenská republika
- Územie
- Lučenecokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 01. 2019
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 35677/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9767857
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 04. 01. 2019 | — |
| Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 04. 01. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 04. 01. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 01. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 01. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 01. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 01. 2019 | — |
| Činnosť podnikatelských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 01. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120904973 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | 01. 10. 2026 – 20. 10. 2026 ukončené | 19. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 411 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 22,8 tisíc eur.
Tržby
22 815 €
▲ 31,1 %Výsledok hospodárenia
3 411 €
▲ 186,6 %Aktíva
39 687 €
▲ 7,8 %Vlastné imanie
4 137 €
▲ 469,8 %Zadlženosť
89,6 %
Hrubá marža
16,4 %
Čistá marža
15,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36,9 tis. | 13,3 tis. | 32,6 tis. | 17,4 tis. | 22,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,4 tis. | −4,8 tis. | 1,9 tis. | −3,9 tis. | 3,4 tis. |
| Aktíva | 24,2 tis. | 38,2 tis. | 41 tis. | 36,8 tis. | 39,7 tis. |
| Vlastné imanie | 7,6 tis. | 2,8 tis. | 4,7 tis. | 726 | 4,1 tis. |
| Daň z príjmu | 300 | 0 | 295 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 68,7 % | 92,7 % | 88,6 % | 98,0 % | 89,6 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 22,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 39,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 36,8 tis.
- Vlastné imanie
- 726
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 98,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 32,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 41 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 295
- Zadlženosť
- 88,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 38,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 36,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 300
- Zadlženosť
- 68,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.