prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

BOHÁK Manufactory s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52100448aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BOHÁK Manufactory s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52100448
daňové identifikačné číslo
2120897746
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120897746
Sídlo
65, 032 14 Ľubeľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 12. 2018
V registri
7 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71365/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9756455
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 12. 2018—
Výroba hudobných nástrojov19. 12. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 12. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 12. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť19. 12. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 12. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 12. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 12. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce19. 12. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 12. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí19. 12. 2018—
Administratívne služby19. 12. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 12. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 12. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 12. 2018—
Čistiace a upratovacie služby19. 12. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 12. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 12. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 12. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 12. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 12. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 12. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 12. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve19. 12. 2018—
Vedenie účtovníctva19. 12. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120897746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120897746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120897746IČ DPH SK2120897746Obdobia daňových registráciíDIČ 2120897746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120897746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120897746IČ DPH SK2120897746Obdobia daňových registráciíDIČ 2120897746: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120897746: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120897746IČ DPH SK2120897746
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212089774611. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 06. 2020
daňové identifikačné číslo212089774610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▲ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 99 147 €. 2021: tržby 45 237 €. 2022: tržby 62 620 €. 2023: tržby 55 012 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.099,1 tis.45,2 tis.62,6 tis.55 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 99 147 €. 2021: tržby 45 237 €. 2022: tržby 62 620 €. 2023: tržby 55 012 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.099,1 tis.45,2 tis.62,6 tis.55 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 99 147 €. 2021: tržby 45 237 €. 2022: tržby 62 620 €. 2023: tržby 55 012 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 995 €. 2021: výsledok hospodárenia −21 550 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 840 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 699 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−50 tis.+8 tis.−21,6 tis.−44,8 tis.−35,7 tis.020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 995 €. 2021: výsledok hospodárenia −21 550 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 840 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 699 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−50 tis.+8 tis.−21,6 tis.−44,8 tis.−35,7 tis.020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 995 €. 2021: výsledok hospodárenia −21 550 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 840 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 699 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−50 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 46 624 €, vlastné imanie 13 000 €. 2021: aktíva 53 203 €, vlastné imanie −8 492 €. 2022: aktíva 53 611 €, vlastné imanie −53 332 €. 2023: aktíva 74 636 €, vlastné imanie −117 701 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 46 624 €, vlastné imanie 13 000 €. 2021: aktíva 53 203 €, vlastné imanie −8 492 €. 2022: aktíva 53 611 €, vlastné imanie −53 332 €. 2023: aktíva 74 636 €, vlastné imanie −117 701 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 46 624 €, vlastné imanie 13 000 €. 2021: aktíva 53 203 €, vlastné imanie −8 492 €. 2022: aktíva 53 611 €, vlastné imanie −53 332 €. 2023: aktíva 74 636 €, vlastné imanie −117 701 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 581 €, zásoby 1 250 €, pohľadávky 4 575 €, finančné účty 36 218 €. 2021: dlhodobý majetok 7 536 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 5 080 €, finančné účty 16 037 €. 2022: dlhodobý majetok 15 670 €, zásoby 32 750 €, pohľadávky 1 864 €, finančné účty 3 327 €. 2023: dlhodobý majetok 29 115 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 30 496 €, finančné účty −9 525 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 581 €, zásoby 1 250 €, pohľadávky 4 575 €, finančné účty 36 218 €. 2021: dlhodobý majetok 7 536 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 5 080 €, finančné účty 16 037 €. 2022: dlhodobý majetok 15 670 €, zásoby 32 750 €, pohľadávky 1 864 €, finančné účty 3 327 €. 2023: dlhodobý majetok 29 115 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 30 496 €, finančné účty −9 525 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 581 €, zásoby 1 250 €, pohľadávky 4 575 €, finančné účty 36 218 €. 2021: dlhodobý majetok 7 536 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 5 080 €, finančné účty 16 037 €. 2022: dlhodobý majetok 15 670 €, zásoby 32 750 €, pohľadávky 1 864 €, finančné účty 3 327 €. 2023: dlhodobý majetok 29 115 €, zásoby 24 550 €, pohľadávky 30 496 €, finančné účty −9 525 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.0−10 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 624 €. 2021: vlastné imanie −8 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 695 €. 2022: vlastné imanie −53 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 943 €. 2023: vlastné imanie −117 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 337 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 624 €. 2021: vlastné imanie −8 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 695 €. 2022: vlastné imanie −53 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 943 €. 2023: vlastné imanie −117 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 337 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 624 €. 2021: vlastné imanie −8 492 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 695 €. 2022: vlastné imanie −53 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 943 €. 2023: vlastné imanie −117 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 337 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 630 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 630 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 630 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby99,1 tis.45,2 tis.62,6 tis.55 tis.0
Výsledok hospodárenia8 tis.−21,6 tis.−44,8 tis.−35,7 tis.0
Aktíva46,6 tis.53,2 tis.53,6 tis.74,6 tis.0
Vlastné imanie13 tis.−8,5 tis.−53,3 tis.−117,7 tis.0
Daň z príjmu1,6 tis.0000
Zadlženosť72,1 %116,0 %199,5 %257,7 %—

aj 2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2023

Tržby
55 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,7 tis.
Aktíva
74,6 tis.
Vlastné imanie
−117,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
257,7 %

2022

Tržby
62,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,8 tis.
Aktíva
53,6 tis.
Vlastné imanie
−53,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
199,5 %

2021

Tržby
45,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,6 tis.
Aktíva
53,2 tis.
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
116,0 %

2020

Tržby
99,1 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
46,6 tis.
Vlastné imanie
13 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
72,1 %

aj 2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API