Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 24. 10. 2026
- Tržby
- 247 199 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANDAMAR s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52098800
- daňové identifikačné číslo
- 2120888407
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120888407
- Sídlo
- 467, 01801 Udiča, Slovenská republika
- Územie
- Udičaokres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37459/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9748407
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Tesárstvo | 07. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 12. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácií stavby | 07. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov | 07. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 07. 12. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroby komponentov z dreva | 07. 12. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva | 07. 12. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 07. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 07. 12. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 07. 12. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 12. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 12. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 07. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 07. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 12. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 07. 12. 2018 | — |
| Administratívne služby | 07. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 07. 12. 2018 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 07. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 07. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 07. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 07. 12. 2018 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 07. 12. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 07. 12. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 07. 12. 2018 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 07. 12. 2018 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 07. 12. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 07. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120888407 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 27. 05. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2120888407 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 % na 4 027 € a tržby bez zmeny na 247,2 tisíc eur.
Tržby
247 199 €
▲ 0,3 %Výsledok hospodárenia
4 027 €
▲ 3,2 %Aktíva
92 053 €
▼ 7,6 %Vlastné imanie
9 027 €
▲ 1,4 %Zadlženosť
90,2 %
Hrubá marža
2,1 %
Čistá marža
1,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,2 tis. | 225,6 tis. | 235,2 tis. | 246,5 tis. | 247,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 605 | 1,8 tis. | 669 | 3,9 tis. | 4 tis. |
| Aktíva | 19 tis. | 37,1 tis. | 40,6 tis. | 99,6 tis. | 92,1 tis. |
| Vlastné imanie | 5,6 tis. | 6,8 tis. | 5,7 tis. | 8,9 tis. | 9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 177 | 1 tis. | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 70,5 % | 81,7 % | 86,0 % | 91,1 % | 90,2 % |
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 247,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 92,1 tis.
- Vlastné imanie
- 9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 246,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 99,6 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 91,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 235,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 669
- Aktíva
- 40,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 177
- Zadlženosť
- 86,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 225,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 37,1 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 605
- Aktíva
- 19 tis.
- Vlastné imanie
- 5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 70,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).