Súhrn
- Vznik
- 04. 12. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 162 420 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- C. H. R. Trade s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52083730
- daňové identifikačné číslo
- 2120889815
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120889815
- Sídlo
- Jilemnického 433/67, 97645 Hronec, Slovenská republika
- Územie
- Hronecokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 35539/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9745629
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 12. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30m | 04. 12. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 04. 12. 2018 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 04. 12. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 04. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 12. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 12. 2018 | — |
| Služby požičovní | 04. 12. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 04. 12. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 04. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120889815 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120889815 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −6 274 € a zvýšila tržby o ▲55 % na 162,4 tisíc eur.
Tržby
162 420 €
▲ 55,0 %Výsledok hospodárenia
−6 274 €
▲ 83,0 %Aktíva
78 247 €
▲ 9,7 %Vlastné imanie
25 059 €
▼ 20,0 %Zadlženosť
68,0 %
Hrubá marža
−3,3 %
Čistá marža
−3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 237,8 tis. | 349,7 tis. | 202,4 tis. | 104,8 tis. | 162,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,4 tis. | 31,8 tis. | −41,5 tis. | −36,9 tis. | −6,3 tis. |
| Aktíva | 117,3 tis. | 153,5 tis. | 103,2 tis. | 71,3 tis. | 78,2 tis. |
| Vlastné imanie | 78,2 tis. | 110 tis. | 68,2 tis. | 31,3 tis. | 25,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 6,8 tis. | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 33,3 % | 28,4 % | 33,9 % | 56,1 % | 68,0 % |
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 162,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- 78,2 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 68,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 104,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,9 tis.
- Aktíva
- 71,3 tis.
- Vlastné imanie
- 31,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 56,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 202,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,5 tis.
- Aktíva
- 103,2 tis.
- Vlastné imanie
- 68,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 349,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,8 tis.
- Aktíva
- 153,5 tis.
- Vlastné imanie
- 110 tis.
- Daň z príjmu
- 6,8 tis.
- Zadlženosť
- 28,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 237,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,4 tis.
- Aktíva
- 117,3 tis.
- Vlastné imanie
- 78,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.