Súhrn
- Vznik
- 12. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 80 097 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- D-TEX, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52081231
- daňové identifikačné číslo
- 2120890607
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120890607
- Sídlo
- 127, 95654 Malá Hradná, Slovenská republika
- Územie
- Malá Hradnáokres Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37478/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9750857
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 12. 12. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 12. 2018 | — |
| Textilná výroba | 12. 12. 2018 | — |
| Odevná výroba | 12. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 12. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácií stavby | 12. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov | 12. 12. 2018 | — |
| Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 12. 12. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 12. 2018 | — |
| Administratívne služby | 12. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 12. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120890607 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120890607 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲404 % na 8 035 € a zvýšila tržby o ▲64 % na 80,1 tisíc eur.
Tržby
80 097 €
▲ 64,1 %Výsledok hospodárenia
8 035 €
▲ 404,4 %Aktíva
83 549 €
▼ 17,4 %Vlastné imanie
70 393 €
▲ 26,2 %Zadlženosť
15,7 %
Hrubá marža
11,3 %
Čistá marža
10,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 48,8 tis. | 60,8 tis. | 80,4 tis. | 48,8 tis. | 80,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 360 | 677 | 814 | 1,6 tis. | 8 tis. |
| Aktíva | 35,5 tis. | 58,8 tis. | 91,4 tis. | 101,2 tis. | 83,5 tis. |
| Vlastné imanie | 8,9 tis. | 37,2 tis. | 54,2 tis. | 55,8 tis. | 70,4 tis. |
| Daň z príjmu | 111 | 216 | 221 | 393 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 75,0 % | 36,7 % | 40,7 % | 44,9 % | 15,7 % |
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 80,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8 tis.
- Aktíva
- 83,5 tis.
- Vlastné imanie
- 70,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 15,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 48,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 101,2 tis.
- Vlastné imanie
- 55,8 tis.
- Daň z príjmu
- 393
- Zadlženosť
- 44,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 80,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 814
- Aktíva
- 91,4 tis.
- Vlastné imanie
- 54,2 tis.
- Daň z príjmu
- 221
- Zadlženosť
- 40,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 60,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 677
- Aktíva
- 58,8 tis.
- Vlastné imanie
- 37,2 tis.
- Daň z príjmu
- 216
- Zadlženosť
- 36,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 48,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 360
- Aktíva
- 35,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 111
- Zadlženosť
- 75,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.