Súhrn
- Vznik
- 19. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 541 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TyRo s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52080331
- daňové identifikačné číslo
- 2120894391
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bielocerkevská 785/23, 040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Dargovských hrdinovokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45252/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9757010
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 12. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 19. 12. 2018 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 19. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 12. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 12. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 19. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 19. 12. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 12. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 19. 12. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 19. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 19. 12. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 19. 12. 2018 | — |
| Finančný lízing | 19. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 12. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 19. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 19. 12. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 12. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 19. 12. 2018 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 19. 12. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 19. 12. 2018 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 19. 12. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 19. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 12. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 19. 12. 2018 | — |
| Fotografické služby | 19. 12. 2018 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 19. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 19. 12. 2018 | — |
| Služby požičovní | 19. 12. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 19. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 19. 12. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 12. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 19. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120894391 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −126 € a znížila tržby o ▼61 % na 1,5 tisíc eur.
Tržby
1 541 €
▼ 61,0 %Výsledok hospodárenia
−126 €
▼ 108,7 %Aktíva
7 332 €
▼ 5,0 %Vlastné imanie
6 677 €
▼ 1,9 %Zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža
13,9 %
Čistá marža
−8,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 700 | 2,3 tis. | 3 tis. | 4 tis. | 1,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −109 | 191 | 165 | 1,4 tis. | −126 |
| Aktíva | 5,1 tis. | 5,2 tis. | 5,6 tis. | 7,7 tis. | 7,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 5,2 tis. | 5,4 tis. | 6,8 tis. | 6,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 16 | 17 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 1,8 % | 1,0 % | 4,4 % | 11,8 % | 8,9 % |
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −126
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 8,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 7,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 11,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 165
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 17
- Zadlženosť
- 4,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 191
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 16
- Zadlženosť
- 1,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 700
- Výsledok hospodárenia
- −109
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.