Súhrn
- Vznik
- 04. 01. 20197 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 7 755 281 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FOOD TIME s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52079881
- daňové identifikačné číslo
- 2120911177
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120911177
- Sídlo
- T. G. Masaryka 608/34, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
- Územie
- Trenčianske Tepliceokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 01. 2019
- V registri
- 7 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37547/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9767945
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 01. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 04. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti, obchodu, služieb, výroby | 04. 01. 2019 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 04. 01. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 04. 01. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 04. 01. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 01. 2019 | — |
| Administratívne služby | 04. 01. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 01. 2019 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 24. 06. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 17. 08. 2019
- Oprávnená osoba
- Lex Fortis s. r. o. · od 02. 03. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120911177 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120911177 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 03. 2022 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −55 713 € a zvýšila tržby o ▲33 % na 7,76 mil. €.
Tržby
7 755 281 €
▲ 33,2 %Výsledok hospodárenia
−55 713 €
▲ 62,7 %Aktíva
2 397 506 €
▲ 5,3 %Vlastné imanie
193 177 €
▼ 22,4 %Zadlženosť
91,9 %
Hrubá marža
−0,7 %
Čistá marža
−0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,5 mil. | 3,23 mil. | 5,21 mil. | 5,82 mil. | 7,76 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 26,2 tis. | 58,7 tis. | 31,9 tis. | −149,2 tis. | −55,7 tis. |
| Aktíva | 916,2 tis. | 1,52 mil. | 1,99 mil. | 2,28 mil. | 2,4 mil. |
| Vlastné imanie | 107,6 tis. | 166,2 tis. | 198,1 tis. | 248,9 tis. | 193,2 tis. |
| Daň z príjmu | 5,9 tis. | 35,3 tis. | 14,7 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 88,2 % | 89,0 % | 90,0 % | 89,1 % | 91,9 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 7,76 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −55,7 tis.
- Aktíva
- 2,4 mil.
- Vlastné imanie
- 193,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 91,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,82 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −149,2 tis.
- Aktíva
- 2,28 mil.
- Vlastné imanie
- 248,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 31,9 tis.
- Aktíva
- 1,99 mil.
- Vlastné imanie
- 198,1 tis.
- Daň z príjmu
- 14,7 tis.
- Zadlženosť
- 90,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,23 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 58,7 tis.
- Aktíva
- 1,52 mil.
- Vlastné imanie
- 166,2 tis.
- Daň z príjmu
- 35,3 tis.
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,5 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 26,2 tis.
- Aktíva
- 916,2 tis.
- Vlastné imanie
- 107,6 tis.
- Daň z príjmu
- 5,9 tis.
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.