prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

S&S betónové ploty s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52079350aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
36 914 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S&S betónové ploty s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52079350
daňové identifikačné číslo
2120898615
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kajsa II 1412/17A, 95141 Lužianky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 12. 2018
V registri
7 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 47146/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9755707
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 12. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 12. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 12. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky18. 12. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 12. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba18. 12. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov18. 12. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava18. 12. 2018—
Keramická výroba18. 12. 2018—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu18. 12. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu18. 12. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov18. 12. 2018—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia18. 12. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 12. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby18. 12. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 12. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave18. 12. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce18. 12. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 12. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení18. 12. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly18. 12. 2018—
Dizajnérske činnosti18. 12. 2018—
Fotografické služby18. 12. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí18. 12. 2018—
Čistiace a upratovacie služby18. 12. 2018—
Administratívne služby18. 12. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení18. 12. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť18. 12. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru18. 12. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120898615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120898615Obdobia daňových registráciíDIČ 2120898615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120898615Obdobia daňových registráciíDIČ 2120898615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120898615
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212089861510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −9 499 € a znížila tržby o ▼34 % na 36,9 tisíc eur.

Tržby

36 914 €

▼ 34,5 %

Výsledok hospodárenia

−9 499 €

▼ 1 496,5 %

Aktíva

99 086 €

▲ 7,6 %

Vlastné imanie

7 637 €

▲ 7,0 %

Zadlženosť

92,3 %

Hrubá marža

−24,8 %

Čistá marža

−25,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 126 890 €. 2021: tržby 63 925 €. 2022: tržby 20 252 €. 2023: tržby 56 337 €. 2024: tržby 36 914 €.200 tis.100 tis.0126,9 tis.63,9 tis.20,3 tis.56,3 tis.36,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 126 890 €. 2021: tržby 63 925 €. 2022: tržby 20 252 €. 2023: tržby 56 337 €. 2024: tržby 36 914 €.200 tis.100 tis.0126,9 tis.63,9 tis.20,3 tis.56,3 tis.36,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 126 890 €. 2021: tržby 63 925 €. 2022: tržby 20 252 €. 2023: tržby 56 337 €. 2024: tržby 36 914 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 228 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 722 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2023: výsledok hospodárenia −595 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 499 €.10 tis.0−10 tis.−2,2 tis.+5,7 tis.−2,9 tis.−595−9,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 228 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 722 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2023: výsledok hospodárenia −595 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 499 €.10 tis.0−10 tis.−2,2 tis.+5,7 tis.−2,9 tis.−595−9,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 228 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 722 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2023: výsledok hospodárenia −595 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 499 €.10 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 25 258 €, vlastné imanie 4 863 €. 2021: aktíva 45 428 €, vlastné imanie 10 585 €. 2022: aktíva 41 983 €, vlastné imanie 7 731 €. 2023: aktíva 92 056 €, vlastné imanie 7 137 €. 2024: aktíva 99 086 €, vlastné imanie 7 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 25 258 €, vlastné imanie 4 863 €. 2021: aktíva 45 428 €, vlastné imanie 10 585 €. 2022: aktíva 41 983 €, vlastné imanie 7 731 €. 2023: aktíva 92 056 €, vlastné imanie 7 137 €. 2024: aktíva 99 086 €, vlastné imanie 7 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 25 258 €, vlastné imanie 4 863 €. 2021: aktíva 45 428 €, vlastné imanie 10 585 €. 2022: aktíva 41 983 €, vlastné imanie 7 731 €. 2023: aktíva 92 056 €, vlastné imanie 7 137 €. 2024: aktíva 99 086 €, vlastné imanie 7 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 722 €, finančné účty 22 536 €. 2021: dlhodobý majetok 11 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 588 €, finančné účty 12 986 €. 2022: dlhodobý majetok 8 027 €, zásoby 28 652 €, pohľadávky 4 747 €, finančné účty 557 €. 2023: dlhodobý majetok 34 898 €, zásoby 25 652 €, pohľadávky 17 617 €, finančné účty 13 889 €. 2024: dlhodobý majetok 34 269 €, zásoby 43 110 €, pohľadávky 1 594 €, finančné účty 20 113 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 722 €, finančné účty 22 536 €. 2021: dlhodobý majetok 11 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 588 €, finančné účty 12 986 €. 2022: dlhodobý majetok 8 027 €, zásoby 28 652 €, pohľadávky 4 747 €, finančné účty 557 €. 2023: dlhodobý majetok 34 898 €, zásoby 25 652 €, pohľadávky 17 617 €, finančné účty 13 889 €. 2024: dlhodobý majetok 34 269 €, zásoby 43 110 €, pohľadávky 1 594 €, finančné účty 20 113 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 722 €, finančné účty 22 536 €. 2021: dlhodobý majetok 11 854 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 588 €, finančné účty 12 986 €. 2022: dlhodobý majetok 8 027 €, zásoby 28 652 €, pohľadávky 4 747 €, finančné účty 557 €. 2023: dlhodobý majetok 34 898 €, zásoby 25 652 €, pohľadávky 17 617 €, finančné účty 13 889 €. 2024: dlhodobý majetok 34 269 €, zásoby 43 110 €, pohľadávky 1 594 €, finančné účty 20 113 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 395 €. 2021: vlastné imanie 10 585 €, dlhodobé záväzky 12 634 €, krátkodobé záväzky 22 209 €. 2022: vlastné imanie 7 731 €, dlhodobé záväzky 6 602 €, krátkodobé záväzky 27 650 €. 2023: vlastné imanie 7 137 €, dlhodobé záväzky 45 541 €, krátkodobé záväzky 39 378 €. 2024: vlastné imanie 7 637 €, dlhodobé záväzky 47 141 €, krátkodobé záväzky 44 308 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 395 €. 2021: vlastné imanie 10 585 €, dlhodobé záväzky 12 634 €, krátkodobé záväzky 22 209 €. 2022: vlastné imanie 7 731 €, dlhodobé záväzky 6 602 €, krátkodobé záväzky 27 650 €. 2023: vlastné imanie 7 137 €, dlhodobé záväzky 45 541 €, krátkodobé záväzky 39 378 €. 2024: vlastné imanie 7 637 €, dlhodobé záväzky 47 141 €, krátkodobé záväzky 44 308 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 4 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 395 €. 2021: vlastné imanie 10 585 €, dlhodobé záväzky 12 634 €, krátkodobé záväzky 22 209 €. 2022: vlastné imanie 7 731 €, dlhodobé záväzky 6 602 €, krátkodobé záväzky 27 650 €. 2023: vlastné imanie 7 137 €, dlhodobé záväzky 45 541 €, krátkodobé záväzky 39 378 €. 2024: vlastné imanie 7 637 €, dlhodobé záväzky 47 141 €, krátkodobé záväzky 44 308 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.001,9 tis.0034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.001,9 tis.0034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 851 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.000340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126,9 tis.63,9 tis.20,3 tis.56,3 tis.36,9 tis.
Výsledok hospodárenia−2,2 tis.5,7 tis.−2,9 tis.−595−9,5 tis.
Aktíva25,3 tis.45,4 tis.42 tis.92,1 tis.99,1 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.10,6 tis.7,7 tis.7,1 tis.7,6 tis.
Daň z príjmu01,9 tis.00340
Zadlženosť80,7 %76,7 %81,6 %92,2 %92,3 %

aj 12/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
36,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
99,1 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
92,3 %

2023

Tržby
56,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−595
Aktíva
92,1 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,2 %

2022

Tržby
20,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
42 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,6 %

2021

Tržby
63,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
76,7 %

2020

Tržby
126,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
25,3 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,7 %

aj 12/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API