prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

FullStav-Construct, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52079023zaniknutý 08. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 20186 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
138 459 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FullStav-Construct, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52079023
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Novomestská 41/37, 92601 Sereď, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2018
Zánik
08. 11. 2025
V registri
6 rokov 10 mesiacov
Stav
zaniknutý 08. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 43535/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9759505

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −3 325 € a znížila tržby o ▼8 % na 138,5 tisíc eur.

Tržby

138 459 €

▼ 7,5 %

Výsledok hospodárenia

−3 325 €

▲ 83,5 %

Aktíva

66 568 €

▼ 2,2 %

Vlastné imanie

2 013 €

▼ 62,3 %

Zadlženosť

97,0 %

Hrubá marža

−2,4 %

Čistá marža

−2,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 11 000 €. 2019: tržby 230 457 €. 2020: tržby 181 845 €. 2021: tržby 149 737 €. 2022: tržby 138 459 €.250 tis.125 tis.011 tis.230,5 tis.181,8 tis.149,7 tis.138,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 11 000 €. 2019: tržby 230 457 €. 2020: tržby 181 845 €. 2021: tržby 149 737 €. 2022: tržby 138 459 €.250 tis.125 tis.011 tis.230,5 tis.181,8 tis.149,7 tis.138,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 11 000 €. 2019: tržby 230 457 €. 2020: tržby 181 845 €. 2021: tržby 149 737 €. 2022: tržby 138 459 €.250 tis.125 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −336 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 402 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −20 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 325 €.5 tis.0−25 tis.−336+4,4 tis.+1,4 tis.−20,1 tis.−3,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −336 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 402 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −20 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 325 €.5 tis.0−25 tis.−336+4,4 tis.+1,4 tis.−20,1 tis.−3,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −336 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 402 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −20 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 325 €.5 tis.0−25 tis.−336201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 14 674 €, vlastné imanie 4 664 €. 2019: aktíva 35 515 €, vlastné imanie 24 066 €. 2020: aktíva 106 149 €, vlastné imanie 25 450 €. 2021: aktíva 68 094 €, vlastné imanie 5 338 €. 2022: aktíva 66 568 €, vlastné imanie 2 013 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 14 674 €, vlastné imanie 4 664 €. 2019: aktíva 35 515 €, vlastné imanie 24 066 €. 2020: aktíva 106 149 €, vlastné imanie 25 450 €. 2021: aktíva 68 094 €, vlastné imanie 5 338 €. 2022: aktíva 66 568 €, vlastné imanie 2 013 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 14 674 €, vlastné imanie 4 664 €. 2019: aktíva 35 515 €, vlastné imanie 24 066 €. 2020: aktíva 106 149 €, vlastné imanie 25 450 €. 2021: aktíva 68 094 €, vlastné imanie 5 338 €. 2022: aktíva 66 568 €, vlastné imanie 2 013 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 000 €, finančné účty 3 674 €. 2019: dlhodobý majetok 7 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 666 €, finančné účty 209 €. 2020: dlhodobý majetok 37 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 880 €, finančné účty 10 015 €. 2021: dlhodobý majetok 10 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 939 €, finančné účty 9 755 €. 2022: dlhodobý majetok 24 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 824 €, finančné účty 284 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 000 €, finančné účty 3 674 €. 2019: dlhodobý majetok 7 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 666 €, finančné účty 209 €. 2020: dlhodobý majetok 37 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 880 €, finančné účty 10 015 €. 2021: dlhodobý majetok 10 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 939 €, finančné účty 9 755 €. 2022: dlhodobý majetok 24 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 824 €, finančné účty 284 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 000 €, finančné účty 3 674 €. 2019: dlhodobý majetok 7 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 666 €, finančné účty 209 €. 2020: dlhodobý majetok 37 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 880 €, finančné účty 10 015 €. 2021: dlhodobý majetok 10 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 939 €, finančné účty 9 755 €. 2022: dlhodobý majetok 24 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 824 €, finančné účty 284 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 010 €. 2019: vlastné imanie 24 066 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 449 €. 2020: vlastné imanie 25 450 €, dlhodobé záväzky 48 301 €, krátkodobé záväzky 32 398 €. 2021: vlastné imanie 5 338 €, dlhodobé záväzky 27 407 €, krátkodobé záväzky 35 349 €. 2022: vlastné imanie 2 013 €, dlhodobé záväzky 21 702 €, krátkodobé záväzky 42 853 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 010 €. 2019: vlastné imanie 24 066 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 449 €. 2020: vlastné imanie 25 450 €, dlhodobé záväzky 48 301 €, krátkodobé záväzky 32 398 €. 2021: vlastné imanie 5 338 €, dlhodobé záväzky 27 407 €, krátkodobé záväzky 35 349 €. 2022: vlastné imanie 2 013 €, dlhodobé záväzky 21 702 €, krátkodobé záväzky 42 853 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 010 €. 2019: vlastné imanie 24 066 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 449 €. 2020: vlastné imanie 25 450 €, dlhodobé záväzky 48 301 €, krátkodobé záväzky 32 398 €. 2021: vlastné imanie 5 338 €, dlhodobé záväzky 27 407 €, krátkodobé záväzky 35 349 €. 2022: vlastné imanie 2 013 €, dlhodobé záväzky 21 702 €, krátkodobé záväzky 42 853 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 369 €. 2020: daň z príjmu 705 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,4 tis.7050020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 369 €. 2020: daň z príjmu 705 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,4 tis.7050020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 369 €. 2020: daň z príjmu 705 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.007050201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11 tis.230,5 tis.181,8 tis.149,7 tis.138,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3364,4 tis.1,4 tis.−20,1 tis.−3,3 tis.
Aktíva14,7 tis.35,5 tis.106,1 tis.68,1 tis.66,6 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.24,1 tis.25,4 tis.5,3 tis.2 tis.
Daň z príjmu01,4 tis.70500
Zadlženosť68,2 %32,2 %76,0 %92,2 %97,0 %

2022

Tržby
138,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
66,6 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,0 %

2021

Tržby
149,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,1 tis.
Aktíva
68,1 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,2 %

2020

Tržby
181,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
106,1 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
705
Zadlženosť
76,0 %

2019

Tržby
230,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2018

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
−336
Aktíva
14,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API