prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Copy to go, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52078124aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 12. 20187 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
153 338 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Copy to go, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52078124
daňové identifikačné číslo
2120888594
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120888594
Sídlo
Hanojská 3, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 12. 2018
V registri
7 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45185/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9747815
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Administratívne služby07. 12. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 12. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 12. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 12. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 12. 2018—
Textilná výroba07. 12. 2018—
Odevná výroba07. 12. 2018—
Výroba kožených a kožušinových výrobkov07. 12. 2018—
Spracovanie kože07. 12. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 12. 2018—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva07. 12. 2018—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku07. 12. 2018—
Výroba celulózy a papiera07. 12. 2018—
Výroba výrobkov z papiera07. 12. 2018—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo07. 12. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava07. 12. 2018—
Keramická výroba07. 12. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu07. 12. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 12. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení07. 12. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov07. 12. 2018—
Výroba hračiek a hier07. 12. 2018—
Výroba sviečok a tieniacej techniky07. 12. 2018—
Vydavateľská činnosť07. 12. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov07. 12. 2018—
Reklamné a marketingové služby07. 12. 2018—
Prieskum trhu a verejnej mienky07. 12. 2018—
Dizajnérske činnosti07. 12. 2018—
Fotografické služby07. 12. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120888594: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120888594: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120888594IČ DPH SK2120888594Obdobia daňových registráciíDIČ 2120888594: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120888594: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120888594IČ DPH SK2120888594Obdobia daňových registráciíDIČ 2120888594: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120888594: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120888594IČ DPH SK2120888594
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212088859411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2021
daňové identifikačné číslo212088859410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼58 % na 11 179 € a znížila tržby o ▼1 % na 153,3 tisíc eur.

Tržby

153 338 €

▼ 0,8 %

Výsledok hospodárenia

11 179 €

▼ 57,9 %

Aktíva

54 229 €

▼ 5,8 %

Vlastné imanie

43 253 €

▲ 34,9 %

Zadlženosť

20,2 %

Hrubá marža

9,5 %

Čistá marža

7,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 30 470 €. 2022: tržby 77 320 €. 2023: tržby 105 913 €. 2024: tržby 154 552 €. 2025: tržby 153 338 €.200 tis.100 tis.030,5 tis.77,3 tis.105,9 tis.154,6 tis.153,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 30 470 €. 2022: tržby 77 320 €. 2023: tržby 105 913 €. 2024: tržby 154 552 €. 2025: tržby 153 338 €.200 tis.100 tis.030,5 tis.77,3 tis.105,9 tis.154,6 tis.153,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 30 470 €. 2022: tržby 77 320 €. 2023: tržby 105 913 €. 2024: tržby 154 552 €. 2025: tržby 153 338 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 242 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 107 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 574 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 179 €.50 tis.25 tis.0+7,2 tis.+10,1 tis.+17,4 tis.+26,6 tis.+11,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 242 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 107 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 574 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 179 €.50 tis.25 tis.0+7,2 tis.+10,1 tis.+17,4 tis.+26,6 tis.+11,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 242 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 107 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 377 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 574 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 179 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 39 297 €, vlastné imanie 34 222 €. 2022: aktíva 55 384 €, vlastné imanie 44 329 €. 2023: aktíva 76 544 €, vlastné imanie 61 706 €. 2024: aktíva 57 554 €, vlastné imanie 32 074 €. 2025: aktíva 54 229 €, vlastné imanie 43 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 39 297 €, vlastné imanie 34 222 €. 2022: aktíva 55 384 €, vlastné imanie 44 329 €. 2023: aktíva 76 544 €, vlastné imanie 61 706 €. 2024: aktíva 57 554 €, vlastné imanie 32 074 €. 2025: aktíva 54 229 €, vlastné imanie 43 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 39 297 €, vlastné imanie 34 222 €. 2022: aktíva 55 384 €, vlastné imanie 44 329 €. 2023: aktíva 76 544 €, vlastné imanie 61 706 €. 2024: aktíva 57 554 €, vlastné imanie 32 074 €. 2025: aktíva 54 229 €, vlastné imanie 43 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 444 €, finančné účty 20 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 208 €, finančné účty 36 176 €. 2023: dlhodobý majetok 13 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 802 €, finančné účty 53 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 783 €, finančné účty 36 396 €. 2025: dlhodobý majetok 7 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 372 €, finančné účty 29 167 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 444 €, finančné účty 20 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 208 €, finančné účty 36 176 €. 2023: dlhodobý majetok 13 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 802 €, finančné účty 53 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 783 €, finančné účty 36 396 €. 2025: dlhodobý majetok 7 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 372 €, finančné účty 29 167 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 444 €, finančné účty 20 853 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 208 €, finančné účty 36 176 €. 2023: dlhodobý majetok 13 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 802 €, finančné účty 53 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 783 €, finančné účty 36 396 €. 2025: dlhodobý majetok 7 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 372 €, finančné účty 29 167 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 222 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 5 063 €. 2022: vlastné imanie 44 329 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 037 €. 2023: vlastné imanie 61 706 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 14 815 €. 2024: vlastné imanie 32 074 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 25 453 €. 2025: vlastné imanie 43 253 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 10 949 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 222 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 5 063 €. 2022: vlastné imanie 44 329 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 037 €. 2023: vlastné imanie 61 706 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 14 815 €. 2024: vlastné imanie 32 074 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 25 453 €. 2025: vlastné imanie 43 253 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 10 949 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 222 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 5 063 €. 2022: vlastné imanie 44 329 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 037 €. 2023: vlastné imanie 61 706 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 14 815 €. 2024: vlastné imanie 32 074 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 25 453 €. 2025: vlastné imanie 43 253 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 10 949 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 235 €. 2022: daň z príjmu 2 753 €. 2023: daň z príjmu 4 776 €. 2024: daň z príjmu 7 298 €. 2025: daň z príjmu 3 364 €.10 tis.5 tis.01,2 tis.2,8 tis.4,8 tis.7,3 tis.3,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 235 €. 2022: daň z príjmu 2 753 €. 2023: daň z príjmu 4 776 €. 2024: daň z príjmu 7 298 €. 2025: daň z príjmu 3 364 €.10 tis.5 tis.01,2 tis.2,8 tis.4,8 tis.7,3 tis.3,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 235 €. 2022: daň z príjmu 2 753 €. 2023: daň z príjmu 4 776 €. 2024: daň z príjmu 7 298 €. 2025: daň z príjmu 3 364 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,5 tis.77,3 tis.105,9 tis.154,6 tis.153,3 tis.
Výsledok hospodárenia7,2 tis.10,1 tis.17,4 tis.26,6 tis.11,2 tis.
Aktíva39,3 tis.55,4 tis.76,5 tis.57,6 tis.54,2 tis.
Vlastné imanie34,2 tis.44,3 tis.61,7 tis.32,1 tis.43,3 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.2,8 tis.4,8 tis.7,3 tis.3,4 tis.
Zadlženosť12,9 %20,0 %19,4 %44,3 %20,2 %

aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
153,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11,2 tis.
Aktíva
54,2 tis.
Vlastné imanie
43,3 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
20,2 %

2024

Tržby
154,6 tis.
Výsledok hospodárenia
26,6 tis.
Aktíva
57,6 tis.
Vlastné imanie
32,1 tis.
Daň z príjmu
7,3 tis.
Zadlženosť
44,3 %

2023

Tržby
105,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
76,5 tis.
Vlastné imanie
61,7 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
19,4 %

2022

Tržby
77,3 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
55,4 tis.
Vlastné imanie
44,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
20,0 %

2021

Tržby
30,5 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
34,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
12,9 %

aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API