Súhrn
- Vznik
- 06. 12. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 703 200 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- WellSpa s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52077152
- daňové identifikačné číslo
- 2120893709
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120893709
- Sídlo
- Bernolákova 2360/17, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45172/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9746977
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 06. 12. 2018 | — |
| Odevná výroba | 06. 12. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 06. 12. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 06. 12. 2018 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 06. 12. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 06. 12. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 06. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 12. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 06. 12. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 06. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 06. 12. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 06. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 12. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 06. 12. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 06. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 06. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 06. 12. 2018 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 06. 12. 2018 | — |
| Zámočníctvo | 06. 12. 2018 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 04. 01. 2020 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 04. 01. 2020 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 04. 01. 2020 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 04. 01. 2020 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 04. 01. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 04. 01. 2020 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 04. 01. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 01. 2020 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 04. 01. 2020 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 04. 01. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120893709 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 29. 01. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120893709 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲998 % na 6 245 € a tržby bez zmeny na 703,2 tisíc eur.
Tržby
703 200 €
▲ 0,1 %Výsledok hospodárenia
6 245 €
▲ 997,5 %Aktíva
837 914 €
▲ 33,7 %Vlastné imanie
110 720 €
▲ 11,3 %Zadlženosť
86,8 %
Hrubá marža
1,4 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 358,4 tis. | 490,6 tis. | 772,6 tis. | 702,8 tis. | 703,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 999 | −16,1 tis. | 11,1 tis. | 569 | 6,2 tis. |
| Aktíva | 243,1 tis. | 400,3 tis. | 531,6 tis. | 626,6 tis. | 837,9 tis. |
| Vlastné imanie | 52,9 tis. | 86,9 tis. | 106,2 tis. | 99,5 tis. | 110,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 354 | 4 tis. | 4 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 78,3 % | 78,3 % | 80,0 % | 84,1 % | 86,8 % |
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 703,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 837,9 tis.
- Vlastné imanie
- 110,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 86,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 702,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 569
- Aktíva
- 626,6 tis.
- Vlastné imanie
- 99,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 84,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 772,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,1 tis.
- Aktíva
- 531,6 tis.
- Vlastné imanie
- 106,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 80,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 490,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,1 tis.
- Aktíva
- 400,3 tis.
- Vlastné imanie
- 86,9 tis.
- Daň z príjmu
- 354
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 358,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 999
- Aktíva
- 243,1 tis.
- Vlastné imanie
- 52,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).