Súhrn
- Vznik
- 05. 12. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 95 542 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Stratton Log s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52073076
- daňové identifikačné číslo
- 2120887230
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dr. Janského 4, 965 91 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Žiar nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 12. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42255/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9746561
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Chov vybraných druhov zvierat | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 05. 12. 2018 | — |
| Spracovanie kože | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 05. 12. 2018 | — |
| Textilná výroba | 05. 12. 2018 | — |
| Odevná výroba | 05. 12. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 05. 12. 2018 | — |
| Keramická výroba | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 05. 12. 2018 | — |
| Výroba zdravotníckych pomôcok | 05. 12. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 12. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 05. 12. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 05. 12. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 05. 12. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 12. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živností | 05. 12. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 12. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 05. 12. 2018 | — |
| Fotografické služby | 05. 12. 2018 | — |
| Administratívne služby | 05. 12. 2018 | — |
| Verejné obstarávanie | 05. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 05. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 05. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 12. 2018 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 05. 12. 2018 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 05. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 05. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 05. 12. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 05. 12. 2018 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 05. 12. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 05. 12. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 09. 2021 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 07. 09. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 09. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 09. 2021 | — |
| Služby požičovní | 07. 09. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t | 07. 09. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 09. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 09. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 09. 2021 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 07. 09. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120887230 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲731 % na 55 342 € a zvýšila tržby o ▲1 012 % na 95,5 tisíc eur.
Tržby
95 542 €
▲ 1 012,2 %Výsledok hospodárenia
55 342 €
▲ 731,5 %Aktíva
94 364 €
▲ 999,3 %Vlastné imanie
60 180 €
▲ 1 143,9 %Zadlženosť
36,2 %
Hrubá marža
73,3 %
Čistá marža
57,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 60 | 0 | 8,6 tis. | 95,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −290 | −6,5 tis. | 0 | 6,7 tis. | 55,3 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 290 | 290 | 8,6 tis. | 94,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,7 tis. | −1,8 tis. | −1,8 tis. | 4,8 tis. | 60,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 905 | 14,7 tis. |
| Zadlženosť | 4,8 % | 726,9 % | 726,9 % | 43,6 % | 36,2 % |
2022
- Tržby
- 95,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 55,3 tis.
- Aktíva
- 94,4 tis.
- Vlastné imanie
- 60,2 tis.
- Daň z príjmu
- 14,7 tis.
- Zadlženosť
- 36,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 8,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 8,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 905
- Zadlženosť
- 43,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 290
- Vlastné imanie
- −1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 726,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 60
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 290
- Vlastné imanie
- −1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 726,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2018 — 12/2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −290
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.