Súhrn
- Vznik
- 23. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 191 875 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SMIPA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52069940
- daňové identifikačné číslo
- 2120882115
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120882115
- Sídlo
- Širiava 462/21, 094 31 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Hanušovce nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 11. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 37323/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9738050
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 11. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 11. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 11. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 11. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 11. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 23. 11. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 23. 11. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 23. 11. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 11. 2018 | — |
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 29. 07. 2023 | — |
| murárstvo | 29. 07. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 21. 07. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120882115 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 09. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120882115 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼97 % na 1 010 € a znížila tržby o ▼36 % na 191,9 tisíc eur.
Tržby
191 875 €
▼ 35,8 %Výsledok hospodárenia
1 010 €
▼ 96,8 %Aktíva
196 434 €
▲ 13,3 %Vlastné imanie
41 800 €
▲ 2,5 %Zadlženosť
78,7 %
Hrubá marža
1,2 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 124,4 tis. | 122,6 tis. | 110,7 tis. | 298,8 tis. | 191,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,1 tis. | 4,8 tis. | −3,3 tis. | 31,8 tis. | 1 tis. |
| Aktíva | 77,4 tis. | 95,8 tis. | 128,8 tis. | 173,3 tis. | 196,4 tis. |
| Vlastné imanie | 7,5 tis. | 12,3 tis. | 8,9 tis. | 40,8 tis. | 41,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 1,8 tis. | 0 | 8,5 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 90,3 % | 87,2 % | 93,1 % | 76,5 % | 78,7 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 191,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 196,4 tis.
- Vlastné imanie
- 41,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 78,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 298,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,8 tis.
- Aktíva
- 173,3 tis.
- Vlastné imanie
- 40,8 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 76,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 110,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 128,8 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 122,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 95,8 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 87,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 124,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 77,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).