prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Massive s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 52061604aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 20197 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
8 210 €2025
Oznámenia
66 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Massive s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
52061604
daňové identifikačné číslo
2120901244
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120901244
Sídlo
Poštová 110/4, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2019
V registri
7 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 133702/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9763317
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb osobného charakteru,01. 01. 2019—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,01. 01. 2019—
kuriérske služby,01. 01. 2019—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave,01. 01. 2019—
prenájom hnuteľných vecí,01. 01. 2019—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),01. 01. 2019—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby,01. 01. 2019—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky,01. 01. 2019—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,01. 01. 2019—
fotografické služby,01. 01. 2019—
administratívne služby,01. 01. 2019—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,01. 01. 2019—
sťahovacie služby,01. 01. 2019—
prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,01. 01. 2019—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,01. 01. 2019—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,01. 01. 2019—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,01. 01. 2019—
prevádzkovanie výdajne stravy,01. 01. 2019—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,01. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120901244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120901244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120901244IČ DPH SK2120901244Obdobia daňových registráciíDIČ 2120901244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120901244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120901244IČ DPH SK2120901244Obdobia daňových registráciíDIČ 2120901244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120901244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120901244IČ DPH SK2120901244
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212090124411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 07. 2022
daňové identifikačné číslo212090124410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −18 626 € a znížila tržby o ▼39 % na 8,2 tisíc eur.

Tržby

8 210 €

▼ 38,5 %

Výsledok hospodárenia

−18 626 €

▼ 60,4 %

Aktíva

14 067 €

▼ 45,3 %

Vlastné imanie

−50 761 €

▼ 58,0 %

Zadlženosť

460,9 %

Hrubá marža

−222,7 %

Čistá marža

−226,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 9 343 €. 2022: tržby 17 109 €. 2023: tržby 14 641 €. 2024: tržby 13 359 €. 2025: tržby 8 210 €.20 tis.10 tis.09,3 tis.17,1 tis.14,6 tis.13,4 tis.8,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 343 €. 2022: tržby 17 109 €. 2023: tržby 14 641 €. 2024: tržby 13 359 €. 2025: tržby 8 210 €.20 tis.10 tis.09,3 tis.17,1 tis.14,6 tis.13,4 tis.8,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 343 €. 2022: tržby 17 109 €. 2023: tržby 14 641 €. 2024: tržby 13 359 €. 2025: tržby 8 210 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −87 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 452 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 613 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 626 €.0−25 tis.−87−2,6 tis.−21,5 tis.−11,6 tis.−18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −87 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 452 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 613 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 626 €.0−25 tis.−87−2,6 tis.−21,5 tis.−11,6 tis.−18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −87 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 599 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 452 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 613 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 626 €.0−25 tis.−87202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 3 623 €. 2022: aktíva 40 436 €, vlastné imanie 931 €. 2023: aktíva 33 677 €, vlastné imanie −20 522 €. 2024: aktíva 25 735 €, vlastné imanie −32 135 €. 2025: aktíva 14 067 €, vlastné imanie −50 761 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 3 623 €. 2022: aktíva 40 436 €, vlastné imanie 931 €. 2023: aktíva 33 677 €, vlastné imanie −20 522 €. 2024: aktíva 25 735 €, vlastné imanie −32 135 €. 2025: aktíva 14 067 €, vlastné imanie −50 761 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 059 €, vlastné imanie 3 623 €. 2022: aktíva 40 436 €, vlastné imanie 931 €. 2023: aktíva 33 677 €, vlastné imanie −20 522 €. 2024: aktíva 25 735 €, vlastné imanie −32 135 €. 2025: aktíva 14 067 €, vlastné imanie −50 761 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 251 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 29 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 841 €. 2023: dlhodobý majetok 33 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 €, finančné účty 289 €. 2024: dlhodobý majetok 22 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 €, finančné účty 2 727 €. 2025: dlhodobý majetok 12 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 €, finančné účty 804 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 251 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 29 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 841 €. 2023: dlhodobý majetok 33 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 €, finančné účty 289 €. 2024: dlhodobý majetok 22 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 €, finančné účty 2 727 €. 2025: dlhodobý majetok 12 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 €, finančné účty 804 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 251 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 29 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 269 €, finančné účty 841 €. 2023: dlhodobý majetok 33 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 €, finančné účty 289 €. 2024: dlhodobý majetok 22 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 €, finančné účty 2 727 €. 2025: dlhodobý majetok 12 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 €, finančné účty 804 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 €. 2022: vlastné imanie 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 505 €. 2023: vlastné imanie −20 522 €, dlhodobé záväzky 32 128 €, krátkodobé záväzky 22 071 €. 2024: vlastné imanie −32 135 €, dlhodobé záväzky 24 017 €, krátkodobé záväzky 33 853 €. 2025: vlastné imanie −50 761 €, dlhodobé záväzky 15 906 €, krátkodobé záväzky 48 922 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 €. 2022: vlastné imanie 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 505 €. 2023: vlastné imanie −20 522 €, dlhodobé záväzky 32 128 €, krátkodobé záväzky 22 071 €. 2024: vlastné imanie −32 135 €, dlhodobé záväzky 24 017 €, krátkodobé záväzky 33 853 €. 2025: vlastné imanie −50 761 €, dlhodobé záväzky 15 906 €, krátkodobé záväzky 48 922 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 €. 2022: vlastné imanie 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 505 €. 2023: vlastné imanie −20 522 €, dlhodobé záväzky 32 128 €, krátkodobé záväzky 22 071 €. 2024: vlastné imanie −32 135 €, dlhodobé záväzky 24 017 €, krátkodobé záväzky 33 853 €. 2025: vlastné imanie −50 761 €, dlhodobé záväzky 15 906 €, krátkodobé záväzky 48 922 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500087034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500087034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500087034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,3 tis.17,1 tis.14,6 tis.13,4 tis.8,2 tis.
Výsledok hospodárenia−87−2,6 tis.−21,5 tis.−11,6 tis.−18,6 tis.
Aktíva4,1 tis.40,4 tis.33,7 tis.25,7 tis.14,1 tis.
Vlastné imanie3,6 tis.931−20,5 tis.−32,1 tis.−50,8 tis.
Daň z príjmu0870340340
Zadlženosť10,7 %97,7 %160,9 %224,9 %460,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,6 tis.
Aktíva
14,1 tis.
Vlastné imanie
−50,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
460,9 %

2024

Tržby
13,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,6 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
−32,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
224,9 %

2023

Tržby
14,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,5 tis.
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
−20,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
160,9 %

2022

Tržby
17,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
40,4 tis.
Vlastné imanie
931
Daň z príjmu
87
Zadlženosť
97,7 %

2021

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−87
Aktíva
4,1 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,7 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

6 oznámení

  1. 29. 10. 2026

    Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 21. 08. 2026

    Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 03. 07. 2026

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 03. 07. 2026

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 03. 07. 2026

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 02. 07. 2026

    Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API