prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

evanem s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52047873aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
17 636 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
evanem s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52047873
daňové identifikačné číslo
2120878947
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Na barine 16, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 11. 2018
V registri
7 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 132751/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9736841
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 11. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 11. 2018—
Sťahovacie služby21. 11. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 11. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 11. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí21. 11. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 11. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 11. 2018—
Údržba morových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 11. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 11. 2018—
Čistiace a upratovacie služby21. 11. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru21. 11. 2018—
Vedenie účtovníctva13. 08. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu13. 08. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 08. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomickýc13. 08. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariad13. 08. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 08. 2020—
Odevná výroba13. 08. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním13. 08. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienk13. 08. 2020—
Administratívne služby13. 08. 2020—
Služby požičovní13. 08. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti13. 08. 2020—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov13. 08. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva13. 08. 2020—
Faktoring a forfaiting13. 08. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120878947: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120878947Obdobia daňových registráciíDIČ 2120878947: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120878947Obdobia daňových registráciíDIČ 2120878947: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120878947
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212087894710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 dosiahla výsledok hospodárenia 12 258 € a dosiahla tržby 17,6 tisíc eur.

Tržby

17 636 €

Výsledok hospodárenia

12 258 €

Aktíva

20 878 €

▲ 317,6 %

Vlastné imanie

17 258 €

▲ 245,2 %

Zadlženosť

17,3 %

Hrubá marža

88,0 %

Čistá marža

69,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 17 636 €.20 tis.10 tis.017,6 tis.11/2018 — 12/20182019Tržby11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 17 636 €.20 tis.10 tis.017,6 tis.11/2018 — 12/20182019Tržby11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 17 636 €.20 tis.10 tis.017,6 tis.2019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 12 258 €.20 tis.10 tis.0+12,3 tis.11/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 12 258 €.20 tis.10 tis.0+12,3 tis.11/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 12 258 €.20 tis.10 tis.0+12,3 tis.2019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 20 878 €, vlastné imanie 17 258 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 20 878 €, vlastné imanie 17 258 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 20 878 €, vlastné imanie 17 258 €.25 tis.12,5 tis.02019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 18 638 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 18 638 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 240 €, finančné účty 18 638 €.25 tis.12,5 tis.02019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 17 258 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 3 615 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 17 258 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 3 615 €.25 tis.12,5 tis.011/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 17 258 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 3 615 €.25 tis.12,5 tis.02019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 3 259 €.5 tis.2,5 tis.03,3 tis.11/2018 — 12/20182019Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 3 259 €.5 tis.2,5 tis.03,3 tis.11/2018 — 12/20182019Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 3 259 €.5 tis.2,5 tis.03,3 tis.2019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—17,6 tis.
Výsledok hospodárenia—12,3 tis.
Aktíva5 tis.20,9 tis.
Vlastné imanie5 tis.17,3 tis.
Daň z príjmu—3,3 tis.
Zadlženosť0,0 %17,3 %

2019

Tržby
17,6 tis.
Výsledok hospodárenia
12,3 tis.
Aktíva
20,9 tis.
Vlastné imanie
17,3 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
17,3 %

11/2018 — 12/2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API