Súhrn
- Vznik
- 09. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 60 637 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Detské centrum Matilda s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52045668
- daňové identifikačné číslo
- 2120874976
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ľuborčianska 2225/26A, 91441 Nemšová, Slovenská republika
- Územie
- Nemšováokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 11. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37322/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9729450
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 09. 11. 2018 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 09. 11. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 11. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 11. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 11. 2018 | — |
| Administratívne služby | 09. 11. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 11. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 09. 11. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120874976 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼31 % na 7 292 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 60,6 tisíc eur.
Tržby
60 637 €
▲ 11,5 %Výsledok hospodárenia
7 292 €
▼ 31,5 %Aktíva
57 765 €
▲ 12,1 %Vlastné imanie
31 090 €
▲ 30,6 %Zadlženosť
46,2 %
Hrubá marža
12,0 %
Čistá marža
12,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,1 tis. | 27,6 tis. | 52,1 tis. | 54,4 tis. | 60,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −37,7 tis. | −7,2 tis. | 14,3 tis. | 10,6 tis. | 7,3 tis. |
| Aktíva | 9,4 tis. | 22,1 tis. | 33,2 tis. | 51,5 tis. | 57,8 tis. |
| Vlastné imanie | −34 tis. | −1,1 tis. | 13,2 tis. | 23,8 tis. | 31,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 251 | 939 | 0 |
| Zadlženosť | 460,7 % | 105,1 % | 60,3 % | 53,8 % | 46,2 % |
aj 2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 60,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 57,8 tis.
- Vlastné imanie
- 31,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 46,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 54,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 51,5 tis.
- Vlastné imanie
- 23,8 tis.
- Daň z príjmu
- 939
- Zadlženosť
- 53,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 52,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,3 tis.
- Aktíva
- 33,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 251
- Zadlženosť
- 60,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 27,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 105,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 4,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,7 tis.
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- −34 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 460,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).