prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

RKR Holding s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52030962aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
48 000 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RKR Holding s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52030962
daňové identifikačné číslo
2120872512
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hasičská 111, 911 01 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 11. 2018
V registri
7 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37335/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9731103
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 11. 2018—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 11. 2018—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 11. 2018—
prenájom hnuteľných vecí03. 03. 2022—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 03. 2022—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 03. 2022—
finančný lízing03. 03. 2022—
faktoring a forfaiting03. 03. 2022—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 03. 2022—
čistiace a upratovacie služby03. 03. 2022—
administratívne služby03. 03. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120872512: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120872512Obdobia daňových registráciíDIČ 2120872512: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120872512Obdobia daňových registráciíDIČ 2120872512: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120872512
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212087251210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −2 559 € a zvýšila tržby z nuly na 48 tisíc eur.

Tržby

48 000 €

Výsledok hospodárenia

−2 559 €

▼ 185,4 %

Aktíva

1 519 670 €

▲ 84,9 %

Vlastné imanie

42 276 €

▼ 5,7 %

Zadlženosť

97,2 %

Hrubá marža

−3,1 %

Čistá marža

−5,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 48 000 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.00048 tis.048 tis.11/2018 — 12/20182019202020212022Tržby11/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 48 000 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.0048 tis.48 tis.11/2018 — 12/201820202022Tržby11/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 48 000 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 48 000 €.50 tis.25 tis.0020192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 4 €. 2019: výsledok hospodárenia −709 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 544 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 997 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 559 €.25 tis.0−5 tis.+4−709+22,5 tis.+3 tis.−2,6 tis.11/2018 — 12/20182019202020212022Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 4 €. 2019: výsledok hospodárenia −709 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 544 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 997 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 559 €.25 tis.0−5 tis.+4+22,5 tis.−2,6 tis.11/2018 — 12/201820202022Výsledok hospodárenia11/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 4 €. 2019: výsledok hospodárenia −709 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 544 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 997 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 559 €.25 tis.0−5 tis.−70920192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 20 294 €, vlastné imanie 20 004 €. 2019: aktíva 20 128 €, vlastné imanie 19 295 €. 2020: aktíva 209 585 €, vlastné imanie 41 838 €. 2021: aktíva 822 050 €, vlastné imanie 44 835 €. 2022: aktíva 1 519 670 €, vlastné imanie 42 276 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 20 294 €, vlastné imanie 20 004 €. 2019: aktíva 20 128 €, vlastné imanie 19 295 €. 2020: aktíva 209 585 €, vlastné imanie 41 838 €. 2021: aktíva 822 050 €, vlastné imanie 44 835 €. 2022: aktíva 1 519 670 €, vlastné imanie 42 276 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/201820202022Aktíva a vlastné imanie11/2018 — 12/2018: aktíva 20 294 €, vlastné imanie 20 004 €. 2019: aktíva 20 128 €, vlastné imanie 19 295 €. 2020: aktíva 209 585 €, vlastné imanie 41 838 €. 2021: aktíva 822 050 €, vlastné imanie 44 835 €. 2022: aktíva 1 519 670 €, vlastné imanie 42 276 €.2 mil.1 mil.020192022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 950 €, finančné účty 12 344 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 128 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 411 €, finančné účty 183 174 €. 2021: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 317 €, finančné účty 116 834 €. 2022: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 553 €, finančné účty 137 218 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 950 €, finančné účty 12 344 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 128 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 411 €, finančné účty 183 174 €. 2021: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 317 €, finančné účty 116 834 €. 2022: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 553 €, finančné účty 137 218 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/201820202022Štruktúra aktív11/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 950 €, finančné účty 12 344 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 128 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 411 €, finančné účty 183 174 €. 2021: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 317 €, finančné účty 116 834 €. 2022: dlhodobý majetok 32 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 553 €, finančné účty 137 218 €.2 mil.1 mil.020192022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 20 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 290 €. 2019: vlastné imanie 19 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 833 €. 2020: vlastné imanie 41 838 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 167 705 €. 2021: vlastné imanie 44 835 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 777 155 €. 2022: vlastné imanie 42 276 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 1 477 269 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 20 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 290 €. 2019: vlastné imanie 19 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 833 €. 2020: vlastné imanie 41 838 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 167 705 €. 2021: vlastné imanie 44 835 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 777 155 €. 2022: vlastné imanie 42 276 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 1 477 269 €.2 mil.1 mil.011/2018 — 12/201820202022Štruktúra pasív11/2018 — 12/2018: vlastné imanie 20 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 290 €. 2019: vlastné imanie 19 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 833 €. 2020: vlastné imanie 41 838 €, dlhodobé záväzky 42 €, krátkodobé záväzky 167 705 €. 2021: vlastné imanie 44 835 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 777 155 €. 2022: vlastné imanie 42 276 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 1 477 269 €.2 mil.1 mil.020192022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: daň z príjmu 57 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 679 €. 2021: daň z príjmu 2 155 €. 2022: daň z príjmu 1 083 €.5 tis.2,5 tis.05704,7 tis.2,2 tis.1,1 tis.11/2018 — 12/20182019202020212022Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: daň z príjmu 57 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 679 €. 2021: daň z príjmu 2 155 €. 2022: daň z príjmu 1 083 €.5 tis.2,5 tis.0574,7 tis.1,1 tis.11/2018 — 12/201820202022Daň z príjmu11/2018 — 12/2018: daň z príjmu 57 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 679 €. 2021: daň z príjmu 2 155 €. 2022: daň z príjmu 1 083 €.5 tis.2,5 tis.0020192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0048 tis.048 tis.
Výsledok hospodárenia4−70922,5 tis.3 tis.−2,6 tis.
Aktíva20,3 tis.20,1 tis.209,6 tis.822 tis.1,52 mil.
Vlastné imanie20 tis.19,3 tis.41,8 tis.44,8 tis.42,3 tis.
Daň z príjmu5704,7 tis.2,2 tis.1,1 tis.
Zadlženosť1,4 %4,1 %80,0 %94,5 %97,2 %

aj 2018 — v pláne Štandard

2022

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
1,52 mil.
Vlastné imanie
42,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
97,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
822 tis.
Vlastné imanie
44,8 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
94,5 %

2020

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
22,5 tis.
Aktíva
209,6 tis.
Vlastné imanie
41,8 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−709
Aktíva
20,1 tis.
Vlastné imanie
19,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,1 %

11/2018 — 12/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
4
Aktíva
20,3 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
57
Zadlženosť
1,4 %

aj 2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API