prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

gycaprol s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52021441aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 10. 20188 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 688 625 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
gycaprol s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52021441
daňové identifikačné číslo
2120865483
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Levočská 1375/4, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 10. 2018
V registri
8 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 63231/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9721735
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 10. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 10. 2018—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela27. 10. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok27. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 10. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 10. 2018—
Faktoring a forfaiting27. 10. 2018—
Poskytovanie sociálnych služieb27. 10. 2018—
Čistiace a upratovacie služby27. 10. 2018—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne27. 10. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti27. 10. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 10. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 10. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 10. 2018—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu27. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí27. 10. 2018—
Finančný leasing27. 10. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 10. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 10. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve27. 10. 2018—
Výroba nápojov27. 10. 2018—
Výroba výrobkov z papiera27. 10. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov27. 10. 2018—
Kuriérske služby27. 10. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave27. 10. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 10. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce27. 10. 2018—
Administratívne služby27. 10. 2018—
Vedenie účtovníctva27. 10. 2018—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie27. 10. 2018—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu27. 10. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení27. 10. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 10. 2018—
Verejné obstarávanie27. 10. 2018—
Logistika - optimalizácia prepravných sietí27. 10. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 10. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 10. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 10. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva04. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120865483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120865483Obdobia daňových registráciíDIČ 2120865483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120865483Obdobia daňových registráciíDIČ 2120865483: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120865483
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212086548310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲1 827 % na 14 894 € a zvýšila tržby o ▲433 % na 1,69 mil. €.

Tržby

1 688 625 €

▲ 432,8 %

Výsledok hospodárenia

14 894 €

▲ 1 826,8 %

Aktíva

370 951 €

▲ 886,8 %

Vlastné imanie

27 093 €

▲ 122,1 %

Zadlženosť

92,7 %

Hrubá marža

1,1 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 44 270 €. 2022: tržby 192 650 €. 2023: tržby 316 952 €. 2024: tržby 1 688 625 €.2 mil.1 mil.044,3 tis.192,7 tis.317 tis.1,69 mil.20202021202220232024Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 44 270 €. 2022: tržby 192 650 €. 2023: tržby 316 952 €. 2024: tržby 1 688 625 €.2 mil.1 mil.044,3 tis.192,7 tis.317 tis.1,69 mil.20202021202220232024Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 44 270 €. 2022: tržby 192 650 €. 2023: tržby 316 952 €. 2024: tržby 1 688 625 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 844 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 583 €. 2023: výsledok hospodárenia 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 894 €.20 tis.10 tis.0+844+5,6 tis.+773+14,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 844 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 583 €. 2023: výsledok hospodárenia 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 894 €.20 tis.10 tis.0+844+5,6 tis.+773+14,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 844 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 583 €. 2023: výsledok hospodárenia 773 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 894 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 993 €, vlastné imanie 5 844 €. 2022: aktíva 42 620 €, vlastné imanie 11 427 €. 2023: aktíva 37 591 €, vlastné imanie 12 199 €. 2024: aktíva 370 951 €, vlastné imanie 27 093 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 993 €, vlastné imanie 5 844 €. 2022: aktíva 42 620 €, vlastné imanie 11 427 €. 2023: aktíva 37 591 €, vlastné imanie 12 199 €. 2024: aktíva 370 951 €, vlastné imanie 27 093 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 993 €, vlastné imanie 5 844 €. 2022: aktíva 42 620 €, vlastné imanie 11 427 €. 2023: aktíva 37 591 €, vlastné imanie 12 199 €. 2024: aktíva 370 951 €, vlastné imanie 27 093 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 993 €. 2022: dlhodobý majetok 3 317 €, zásoby 1 232 €, pohľadávky 36 107 €, finančné účty 1 964 €. 2023: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 17 532 €, pohľadávky 10 800 €, finančné účty 4 472 €. 2024: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 18 269 €, pohľadávky 155 840 €, finančné účty 192 055 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 993 €. 2022: dlhodobý majetok 3 317 €, zásoby 1 232 €, pohľadávky 36 107 €, finančné účty 1 964 €. 2023: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 17 532 €, pohľadávky 10 800 €, finančné účty 4 472 €. 2024: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 18 269 €, pohľadávky 155 840 €, finančné účty 192 055 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 993 €. 2022: dlhodobý majetok 3 317 €, zásoby 1 232 €, pohľadávky 36 107 €, finančné účty 1 964 €. 2023: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 17 532 €, pohľadávky 10 800 €, finančné účty 4 472 €. 2024: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 18 269 €, pohľadávky 155 840 €, finančné účty 192 055 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 €. 2022: vlastné imanie 11 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 193 €. 2023: vlastné imanie 12 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 392 €. 2024: vlastné imanie 27 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 858 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 €. 2022: vlastné imanie 11 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 193 €. 2023: vlastné imanie 12 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 392 €. 2024: vlastné imanie 27 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 858 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 €. 2022: vlastné imanie 11 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 193 €. 2023: vlastné imanie 12 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 392 €. 2024: vlastné imanie 27 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 343 858 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 149 €. 2022: daň z príjmu 1 712 €. 2023: daň z príjmu 300 €. 2024: daň z príjmu 3 981 €.5 tis.2,5 tis.01491,7 tis.3004 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 149 €. 2022: daň z príjmu 1 712 €. 2023: daň z príjmu 300 €. 2024: daň z príjmu 3 981 €.5 tis.2,5 tis.01491,7 tis.3004 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 149 €. 2022: daň z príjmu 1 712 €. 2023: daň z príjmu 300 €. 2024: daň z príjmu 3 981 €.5 tis.2,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—44,3 tis.192,7 tis.317 tis.1,69 mil.
Výsledok hospodárenia—8445,6 tis.77314,9 tis.
Aktíva5 tis.6 tis.42,6 tis.37,6 tis.371 tis.
Vlastné imanie5 tis.5,8 tis.11,4 tis.12,2 tis.27,1 tis.
Daň z príjmu—1491,7 tis.3004 tis.
Zadlženosť0,0 %2,5 %73,2 %67,5 %92,7 %

aj 10/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,69 mil.
Výsledok hospodárenia
14,9 tis.
Aktíva
371 tis.
Vlastné imanie
27,1 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2023

Tržby
317 tis.
Výsledok hospodárenia
773
Aktíva
37,6 tis.
Vlastné imanie
12,2 tis.
Daň z príjmu
300
Zadlženosť
67,5 %

2022

Tržby
192,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
42,6 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
73,2 %

2021

Tržby
44,3 tis.
Výsledok hospodárenia
844
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
149
Zadlženosť
2,5 %

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

aj 10/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API