Súhrn
- Vznik
- 01. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Verejná obchodná spoločnosťkód 111
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 056 971 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BG Structure v.o.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 52017494
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jelšová 16, 04022 Košice - mestská časť Košická Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Košická Nová Vesokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Verejná obchodná spoločnosť (111)
- Vznik
- 01. 11. 2018
- Zánik
- 23. 10. 2026
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 23. 10. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č. 499/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9723965
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120871445 | 10. 09. 2026 | 29. 10. 2026 | 28. 10. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 27. 10. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −102 569 € a zvýšila tržby o ▲97 % na 1,06 mil. €.
Tržby
1 056 971 €
▲ 96,6 %Výsledok hospodárenia
−102 569 €
▼ 2 009,0 %Aktíva
421 925 €
▲ 31,1 %Vlastné imanie
−16 019 €
▼ 141,6 %Zadlženosť
103,8 %
Hrubá marža
−9,2 %
Čistá marža
−9,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 70,4 tis. | 537,6 tis. | 1,06 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 28,2 tis. | 5,4 tis. | −102,6 tis. |
| Aktíva | 49,3 tis. | 321,7 tis. | 421,9 tis. |
| Vlastné imanie | 33,2 tis. | 38,5 tis. | −16 tis. |
| Daň z príjmu | 7,6 tis. | 0 | 5,7 tis. |
| Zadlženosť | 32,7 % | 88,0 % | 103,8 % |
2020
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −102,6 tis.
- Aktíva
- 421,9 tis.
- Vlastné imanie
- −16 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 103,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 537,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 321,7 tis.
- Vlastné imanie
- 38,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 70,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,2 tis.
- Aktíva
- 49,3 tis.
- Vlastné imanie
- 33,2 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 32,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.