prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MACOTRA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52017231aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 10. 20188 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
29 131 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MACOTRA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52017231
daňové identifikačné číslo
2120870950
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Balassiho 42, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 10. 2018
V registri
8 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 46822/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9720846
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 10. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí26. 10. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave26. 10. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 10. 2018—
Administratívne služby26. 10. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom26. 10. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 10. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 10. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 10. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov26. 10. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení26. 10. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky26. 10. 2018—
Čistiace a upratovacie služby26. 10. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve26. 10. 2018—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava26. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120870950: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120870950Obdobia daňových registráciíDIČ 2120870950: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120870950Obdobia daňových registráciíDIČ 2120870950: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120870950
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212087095010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 10 023 € a znížila tržby o ▼95 % na 29,1 tisíc eur.

Tržby

29 131 €

▼ 94,8 %

Výsledok hospodárenia

10 023 €

▲ 117,1 %

Aktíva

881 671 €

▲ 439,4 %

Vlastné imanie

−36 995 €

▲ 21,3 %

Zadlženosť

104,2 %

Hrubá marža

40,5 %

Čistá marža

34,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 38 282 €. 2020: tržby 49 978 €. 2021: tržby 564 761 €. 2022: tržby 29 131 €.1 mil.500 tis.038,3 tis.50 tis.564,8 tis.29,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 38 282 €. 2020: tržby 49 978 €. 2021: tržby 564 761 €. 2022: tržby 29 131 €.1 mil.500 tis.038,3 tis.50 tis.564,8 tis.29,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 38 282 €. 2020: tržby 49 978 €. 2021: tržby 564 761 €. 2022: tržby 29 131 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 615 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 961 €. 2021: výsledok hospodárenia −58 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 023 €.20 tis.0−100 tis.+615+6 tis.−58,6 tis.+10 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 615 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 961 €. 2021: výsledok hospodárenia −58 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 023 €.20 tis.0−100 tis.+615+6 tis.−58,6 tis.+10 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 615 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 961 €. 2021: výsledok hospodárenia −58 594 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 023 €.20 tis.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 33 529 €, vlastné imanie 5 615 €. 2020: aktíva 24 173 €, vlastné imanie 11 577 €. 2021: aktíva 163 466 €, vlastné imanie −47 018 €. 2022: aktíva 881 671 €, vlastné imanie −36 995 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 33 529 €, vlastné imanie 5 615 €. 2020: aktíva 24 173 €, vlastné imanie 11 577 €. 2021: aktíva 163 466 €, vlastné imanie −47 018 €. 2022: aktíva 881 671 €, vlastné imanie −36 995 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 33 529 €, vlastné imanie 5 615 €. 2020: aktíva 24 173 €, vlastné imanie 11 577 €. 2021: aktíva 163 466 €, vlastné imanie −47 018 €. 2022: aktíva 881 671 €, vlastné imanie −36 995 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 529 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 871 €, finančné účty 9 302 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 556 €, finančné účty 18 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 863 441 €, finančné účty 18 230 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 529 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 871 €, finančné účty 9 302 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 556 €, finančné účty 18 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 863 441 €, finančné účty 18 230 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 529 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 871 €, finančné účty 9 302 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 556 €, finančné účty 18 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 863 441 €, finančné účty 18 230 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 914 €. 2020: vlastné imanie 11 577 €, dlhodobé záväzky 11 544 €, krátkodobé záväzky 1 052 €. 2021: vlastné imanie −47 018 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 484 €. 2022: vlastné imanie −36 995 €, dlhodobé záväzky 294 246 €, krátkodobé záväzky 624 420 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 914 €. 2020: vlastné imanie 11 577 €, dlhodobé záväzky 11 544 €, krátkodobé záväzky 1 052 €. 2021: vlastné imanie −47 018 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 484 €. 2022: vlastné imanie −36 995 €, dlhodobé záväzky 294 246 €, krátkodobé záväzky 624 420 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 914 €. 2020: vlastné imanie 11 577 €, dlhodobé záväzky 11 544 €, krátkodobé záväzky 1 052 €. 2021: vlastné imanie −47 018 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 210 484 €. 2022: vlastné imanie −36 995 €, dlhodobé záväzky 294 246 €, krátkodobé záväzky 624 420 €.1 mil.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 164 €. 2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 769 €.2 tis.1 tis.01641,1 tis.01,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 164 €. 2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 769 €.2 tis.1 tis.01641,1 tis.01,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 164 €. 2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 769 €.2 tis.1 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—38,3 tis.50 tis.564,8 tis.29,1 tis.
Výsledok hospodárenia—6156 tis.−58,6 tis.10 tis.
Aktíva5 tis.33,5 tis.24,2 tis.163,5 tis.881,7 tis.
Vlastné imanie5 tis.5,6 tis.11,6 tis.−47 tis.−37 tis.
Daň z príjmu—1641,1 tis.01,8 tis.
Zadlženosť0,0 %83,3 %52,1 %128,8 %104,2 %

2022

Tržby
29,1 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
881,7 tis.
Vlastné imanie
−37 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
104,2 %

2021

Tržby
564,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,6 tis.
Aktíva
163,5 tis.
Vlastné imanie
−47 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,8 %

2020

Tržby
50 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
24,2 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
52,1 %

2019

Tržby
38,3 tis.
Výsledok hospodárenia
615
Aktíva
33,5 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
164
Zadlženosť
83,3 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API