prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Cora - DCA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52006930aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 01. 20197 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
118 719 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cora - DCA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52006930
daňové identifikačné číslo
2120907734
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Prejtská 46/49, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 01. 2019
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37555/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9770793
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 01. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 01. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach08. 01. 2019—
Vedenie účtovníctva08. 01. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí08. 01. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 01. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy08. 01. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 01. 2019—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne08. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120907734: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120907734Obdobia daňových registráciíDIČ 2120907734: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120907734Obdobia daňových registráciíDIČ 2120907734: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120907734
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212090773410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −17 760 € a zvýšila tržby o ▲129 % na 118,7 tisíc eur.

Tržby

118 719 €

▲ 128,6 %

Výsledok hospodárenia

−17 760 €

▲ 25,1 %

Aktíva

83 685 €

▲ 157,3 %

Vlastné imanie

−39 841 €

▼ 80,4 %

Zadlženosť

147,6 %

Hrubá marža

−15,0 %

Čistá marža

−15,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 32 239 €. 2020: tržby 59 496 €. 2021: tržby 43 457 €. 2022: tržby 51 937 €. 2023: tržby 118 719 €.200 tis.100 tis.032,2 tis.59,5 tis.43,5 tis.51,9 tis.118,7 tis.02/2019 — 12/20192020202120222023Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 32 239 €. 2020: tržby 59 496 €. 2021: tržby 43 457 €. 2022: tržby 51 937 €. 2023: tržby 118 719 €.200 tis.100 tis.032,2 tis.43,5 tis.118,7 tis.02/2019 — 12/201920212023Tržby02/2019 — 12/2019: tržby 32 239 €. 2020: tržby 59 496 €. 2021: tržby 43 457 €. 2022: tržby 51 937 €. 2023: tržby 118 719 €.200 tis.100 tis.020202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −14 319 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 652 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 383 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 727 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 760 €.0−25 tis.−14,3 tis.−17,7 tis.−11,4 tis.−23,7 tis.−17,8 tis.02/2019 — 12/20192020202120222023Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −14 319 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 652 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 383 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 727 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 760 €.0−25 tis.−14,3 tis.−11,4 tis.−17,8 tis.02/2019 — 12/201920212023Výsledok hospodárenia02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −14 319 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 652 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 383 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 727 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 760 €.0−25 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 3 695 €, vlastné imanie −9 319 €. 2020: aktíva 6 937 €, vlastné imanie −26 971 €. 2021: aktíva 55 327 €, vlastné imanie 1 646 €. 2022: aktíva 32 524 €, vlastné imanie −22 081 €. 2023: aktíva 83 685 €, vlastné imanie −39 841 €.100 tis.0−50 tis.02/2019 — 12/20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 3 695 €, vlastné imanie −9 319 €. 2020: aktíva 6 937 €, vlastné imanie −26 971 €. 2021: aktíva 55 327 €, vlastné imanie 1 646 €. 2022: aktíva 32 524 €, vlastné imanie −22 081 €. 2023: aktíva 83 685 €, vlastné imanie −39 841 €.100 tis.0−50 tis.02/2019 — 12/201920212023Aktíva a vlastné imanie02/2019 — 12/2019: aktíva 3 695 €, vlastné imanie −9 319 €. 2020: aktíva 6 937 €, vlastné imanie −26 971 €. 2021: aktíva 55 327 €, vlastné imanie 1 646 €. 2022: aktíva 32 524 €, vlastné imanie −22 081 €. 2023: aktíva 83 685 €, vlastné imanie −39 841 €.100 tis.0−50 tis.20202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 523 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 3 121 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 886 €. 2021: dlhodobý majetok 9 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 650 €, finančné účty 30 220 €. 2022: dlhodobý majetok 6 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 826 €, finančné účty −6 057 €. 2023: dlhodobý majetok 24 737 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 485 €, finančné účty 24 463 €.100 tis.0−10 tis.02/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 523 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 3 121 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 886 €. 2021: dlhodobý majetok 9 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 650 €, finančné účty 30 220 €. 2022: dlhodobý majetok 6 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 826 €, finančné účty −6 057 €. 2023: dlhodobý majetok 24 737 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 485 €, finančné účty 24 463 €.100 tis.0−10 tis.02/2019 — 12/201920212023Štruktúra aktív02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 523 €, pohľadávky 51 €, finančné účty 3 121 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 886 €. 2021: dlhodobý majetok 9 457 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 650 €, finančné účty 30 220 €. 2022: dlhodobý majetok 6 755 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 826 €, finančné účty −6 057 €. 2023: dlhodobý majetok 24 737 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 485 €, finančné účty 24 463 €.100 tis.0−10 tis.20202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −9 319 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 014 €. 2020: vlastné imanie −26 971 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 908 €. 2021: vlastné imanie 1 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 681 €. 2022: vlastné imanie −22 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 605 €. 2023: vlastné imanie −39 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 526 €.200 tis.0−50 tis.02/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −9 319 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 014 €. 2020: vlastné imanie −26 971 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 908 €. 2021: vlastné imanie 1 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 681 €. 2022: vlastné imanie −22 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 605 €. 2023: vlastné imanie −39 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 526 €.200 tis.0−50 tis.02/2019 — 12/201920212023Štruktúra pasív02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −9 319 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 014 €. 2020: vlastné imanie −26 971 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 908 €. 2021: vlastné imanie 1 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 681 €. 2022: vlastné imanie −22 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 605 €. 2023: vlastné imanie −39 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 526 €.200 tis.0−50 tis.20202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000002/2019 — 12/20192020202120222023Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.11000002/2019 — 12/201920212023Daň z príjmu02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100020202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32,2 tis.59,5 tis.43,5 tis.51,9 tis.118,7 tis.
Výsledok hospodárenia−14,3 tis.−17,7 tis.−11,4 tis.−23,7 tis.−17,8 tis.
Aktíva3,7 tis.6,9 tis.55,3 tis.32,5 tis.83,7 tis.
Vlastné imanie−9,3 tis.−27 tis.1,6 tis.−22,1 tis.−39,8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť352,2 %488,8 %97,0 %167,9 %147,6 %

2023

Tržby
118,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,8 tis.
Aktíva
83,7 tis.
Vlastné imanie
−39,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,6 %

2022

Tržby
51,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,7 tis.
Aktíva
32,5 tis.
Vlastné imanie
−22,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
167,9 %

2021

Tržby
43,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,4 tis.
Aktíva
55,3 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,0 %

2020

Tržby
59,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,7 tis.
Aktíva
6,9 tis.
Vlastné imanie
−27 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
488,8 %

02/2019 — 12/2019

Tržby
32,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,3 tis.
Aktíva
3,7 tis.
Vlastné imanie
−9,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
352,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API