prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

TÁŇA STAV, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52004325aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 10. 20188 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TÁŇA STAV, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52004325
daňové identifikačné číslo
2120875889
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malá Kráľová 130, 95132 Horná Kráľová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 10. 2018
V registri
8 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 43180/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9714237
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave17. 10. 2018—
Baliace činnosti a manipulácia s tovarom17. 10. 2018—
Čistiace a upratovacie služby17. 10. 2018—
Sťahovacie služby17. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí17. 10. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 10. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 10. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 10. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120875889: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120875889Obdobia daňových registráciíDIČ 2120875889: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120875889Obdobia daňových registráciíDIČ 2120875889: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120875889
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212087588910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

bez zmeny

Aktíva

12 975 €

▲ 82,6 %

Vlastné imanie

12 106 €

▲ 84,0 %

Zadlženosť

6,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 969 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 4 000 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.04 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 2 969 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 4 000 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.04 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 2 969 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 4 000 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 €. 2022: výsledok hospodárenia 502 €. 2023: výsledok hospodárenia 340 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500−31+502+340−340−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 €. 2022: výsledok hospodárenia 502 €. 2023: výsledok hospodárenia 340 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500−31+502+340−340−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 €. 2022: výsledok hospodárenia 502 €. 2023: výsledok hospodárenia 340 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500−31+502+340−340−34020212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 117 €, vlastné imanie 6 076 €. 2022: aktíva 6 707 €, vlastné imanie 6 578 €. 2023: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 918 €. 2024: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 578 €. 2025: aktíva 12 975 €, vlastné imanie 12 106 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 117 €, vlastné imanie 6 076 €. 2022: aktíva 6 707 €, vlastné imanie 6 578 €. 2023: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 918 €. 2024: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 578 €. 2025: aktíva 12 975 €, vlastné imanie 12 106 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 117 €, vlastné imanie 6 076 €. 2022: aktíva 6 707 €, vlastné imanie 6 578 €. 2023: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 918 €. 2024: aktíva 7 107 €, vlastné imanie 6 578 €. 2025: aktíva 12 975 €, vlastné imanie 12 106 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 117 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 707 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 975 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 117 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 707 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 975 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 117 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 707 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 107 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 975 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 €. 2022: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 129 €. 2023: vlastné imanie 6 918 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2024: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 529 €. 2025: vlastné imanie 12 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 869 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 €. 2022: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 129 €. 2023: vlastné imanie 6 918 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2024: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 529 €. 2025: vlastné imanie 12 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 869 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 €. 2022: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 129 €. 2023: vlastné imanie 6 918 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2024: vlastné imanie 6 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 529 €. 2025: vlastné imanie 12 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 869 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 88 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000886034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 88 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000886034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 88 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000886034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3 tis.04 tis.00
Výsledok hospodárenia−31502340−340−340
Aktíva6,1 tis.6,7 tis.7,1 tis.7,1 tis.13 tis.
Vlastné imanie6,1 tis.6,6 tis.6,9 tis.6,6 tis.12,1 tis.
Daň z príjmu08860340340
Zadlženosť0,7 %1,9 %2,7 %7,4 %6,7 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
13 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
6,7 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
7,4 %

2023

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
340
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
60
Zadlženosť
2,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
502
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
88
Zadlženosť
1,9 %

2021

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
−31
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,7 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API