Súhrn
- Vznik
- 12. 10. 20188 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 18 600 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Skladateľ s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52001806
- daňové identifikačné číslo
- 2120858168
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pri jazere 33, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
- Územie
- Slovenský Grobokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 10. 2018
- V registri
- 8 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 132009/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9711737
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 12. 10. 2018 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 12. 10. 2018 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 12. 10. 2018 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 10. 2018 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 12. 10. 2018 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 10. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 12. 10. 2018 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 10. 2018 | — |
| administratívne služby | 12. 10. 2018 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 10. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 10. 2018 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120858168 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲21 % na 1 755 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 18,6 tisíc eur.
Tržby
18 600 €
▲ 13,1 %Výsledok hospodárenia
1 755 €
▲ 20,7 %Aktíva
56 134 €
▲ 8,6 %Vlastné imanie
34 220 €
▲ 5,4 %Zadlženosť
39,0 %
Hrubá marža
11,3 %
Čistá marža
9,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 42 tis. | 40 tis. | 15,6 tis. | 16,4 tis. | 18,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 18,6 tis. | −4,1 tis. | 578 | 1,5 tis. | 1,8 tis. |
| Aktíva | 61,9 tis. | 61,1 tis. | 58,4 tis. | 51,7 tis. | 56,1 tis. |
| Vlastné imanie | 34,5 tis. | 30,4 tis. | 31 tis. | 32,5 tis. | 34,2 tis. |
| Daň z príjmu | 3,3 tis. | 0 | 83 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 44,2 % | 50,2 % | 46,9 % | 37,2 % | 39,0 % |
aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 18,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 56,1 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 39,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 16,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 51,7 tis.
- Vlastné imanie
- 32,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 15,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 578
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- 31 tis.
- Daň z príjmu
- 83
- Zadlženosť
- 46,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 40 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 61,1 tis.
- Vlastné imanie
- 30,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 50,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,6 tis.
- Aktíva
- 61,9 tis.
- Vlastné imanie
- 34,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 44,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.