prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JaKUBIK development s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51997517aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 10. 20188 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 220 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JaKUBIK development s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51997517
daňové identifikačné číslo
2120857167
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120857167
Sídlo
Malobytčianska 1442, 014 01 Bytča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 10. 2018
V registri
8 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71842/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9712568
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 10. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 10. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí13. 10. 2018—
Administratívne služby13. 10. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 10. 2018—
Vedenie účtovníctva13. 10. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 10. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 10. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 10. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 03. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 03. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu01. 03. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov01. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok01. 03. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 03. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 03. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností01. 03. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení01. 03. 2019—
Dizajnérske činnosti01. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby01. 03. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120857167: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120857167: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120857167IČ DPH SK2120857167Obdobia daňových registráciíDIČ 2120857167: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120857167: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120857167IČ DPH SK2120857167Obdobia daňových registráciíDIČ 2120857167: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120857167: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120857167IČ DPH SK2120857167
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212085716711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 08. 2019
daňové identifikačné číslo212085716710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −8 732 € a znížila tržby o ▼99 % na 1,2 tisíc eur.

Tržby

1 220 €

▼ 99,3 %

Výsledok hospodárenia

−8 732 €

▲ 86,2 %

Aktíva

78 165 €

▼ 9,1 %

Vlastné imanie

−119 915 €

▼ 7,9 %

Zadlženosť

253,4 %

Hrubá marža

−687,9 %

Čistá marža

−715,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 206 320 €. 2022: tržby 544 203 €. 2023: tržby 38 333 €. 2024: tržby 174 853 €. 2025: tržby 1 220 €.2 mil.1 mil.01,21 mil.544,2 tis.38,3 tis.174,9 tis.1,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 206 320 €. 2022: tržby 544 203 €. 2023: tržby 38 333 €. 2024: tržby 174 853 €. 2025: tržby 1 220 €.2 mil.1 mil.01,21 mil.544,2 tis.38,3 tis.174,9 tis.1,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 206 320 €. 2022: tržby 544 203 €. 2023: tržby 38 333 €. 2024: tržby 174 853 €. 2025: tržby 1 220 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 782 €. 2023: výsledok hospodárenia −11 945 €. 2024: výsledok hospodárenia −63 342 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 732 €.200 tis.0−200 tis.−115,6 tis.+104,8 tis.−11,9 tis.−63,3 tis.−8,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 782 €. 2023: výsledok hospodárenia −11 945 €. 2024: výsledok hospodárenia −63 342 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 732 €.200 tis.0−200 tis.−11,9 tis.−8,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 782 €. 2023: výsledok hospodárenia −11 945 €. 2024: výsledok hospodárenia −63 342 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 732 €.200 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 477 973 €, vlastné imanie −140 677 €. 2022: aktíva 468 904 €, vlastné imanie −35 895 €. 2023: aktíva 476 475 €, vlastné imanie −47 841 €. 2024: aktíva 85 961 €, vlastné imanie −111 183 €. 2025: aktíva 78 165 €, vlastné imanie −119 915 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 477 973 €, vlastné imanie −140 677 €. 2022: aktíva 468 904 €, vlastné imanie −35 895 €. 2023: aktíva 476 475 €, vlastné imanie −47 841 €. 2024: aktíva 85 961 €, vlastné imanie −111 183 €. 2025: aktíva 78 165 €, vlastné imanie −119 915 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 477 973 €, vlastné imanie −140 677 €. 2022: aktíva 468 904 €, vlastné imanie −35 895 €. 2023: aktíva 476 475 €, vlastné imanie −47 841 €. 2024: aktíva 85 961 €, vlastné imanie −111 183 €. 2025: aktíva 78 165 €, vlastné imanie −119 915 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 156 558 €, zásoby 240 940 €, pohľadávky 67 167 €, finančné účty 13 308 €. 2022: dlhodobý majetok 159 471 €, zásoby 222 884 €, pohľadávky 86 286 €, finančné účty 263 €. 2023: dlhodobý majetok 121 343 €, zásoby 271 072 €, pohľadávky 83 689 €, finančné účty 371 €. 2024: dlhodobý majetok 2 397 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 5 173 €, finančné účty 1 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 182 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 173 €, finančné účty 17 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 156 558 €, zásoby 240 940 €, pohľadávky 67 167 €, finančné účty 13 308 €. 2022: dlhodobý majetok 159 471 €, zásoby 222 884 €, pohľadávky 86 286 €, finančné účty 263 €. 2023: dlhodobý majetok 121 343 €, zásoby 271 072 €, pohľadávky 83 689 €, finančné účty 371 €. 2024: dlhodobý majetok 2 397 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 5 173 €, finančné účty 1 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 182 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 173 €, finančné účty 17 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 156 558 €, zásoby 240 940 €, pohľadávky 67 167 €, finančné účty 13 308 €. 2022: dlhodobý majetok 159 471 €, zásoby 222 884 €, pohľadávky 86 286 €, finančné účty 263 €. 2023: dlhodobý majetok 121 343 €, zásoby 271 072 €, pohľadávky 83 689 €, finančné účty 371 €. 2024: dlhodobý majetok 2 397 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 5 173 €, finančné účty 1 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 182 €, zásoby 76 793 €, pohľadávky 173 €, finančné účty 17 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −140 677 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 225 817 €. 2022: vlastné imanie −35 895 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 111 966 €. 2023: vlastné imanie −47 841 €, dlhodobé záväzky 354 500 €, krátkodobé záväzky 169 816 €. 2024: vlastné imanie −111 183 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 140 244 €. 2025: vlastné imanie −119 915 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 141 180 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −140 677 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 225 817 €. 2022: vlastné imanie −35 895 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 111 966 €. 2023: vlastné imanie −47 841 €, dlhodobé záväzky 354 500 €, krátkodobé záväzky 169 816 €. 2024: vlastné imanie −111 183 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 140 244 €. 2025: vlastné imanie −119 915 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 141 180 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −140 677 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 225 817 €. 2022: vlastné imanie −35 895 €, dlhodobé záväzky 392 833 €, krátkodobé záväzky 111 966 €. 2023: vlastné imanie −47 841 €, dlhodobé záväzky 354 500 €, krátkodobé záväzky 169 816 €. 2024: vlastné imanie −111 183 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 140 244 €. 2025: vlastné imanie −119 915 €, dlhodobé záväzky 56 900 €, krátkodobé záväzky 141 180 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 331 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.003,3 tis.12296034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 331 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.003,3 tis.12296034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 331 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.00122340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,21 mil.544,2 tis.38,3 tis.174,9 tis.1,2 tis.
Výsledok hospodárenia−115,6 tis.104,8 tis.−11,9 tis.−63,3 tis.−8,7 tis.
Aktíva478 tis.468,9 tis.476,5 tis.86 tis.78,2 tis.
Vlastné imanie−140,7 tis.−35,9 tis.−47,8 tis.−111,2 tis.−119,9 tis.
Daň z príjmu03,3 tis.122960340
Zadlženosť129,4 %107,7 %110,0 %229,3 %253,4 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,7 tis.
Aktíva
78,2 tis.
Vlastné imanie
−119,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
253,4 %

2024

Tržby
174,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−63,3 tis.
Aktíva
86 tis.
Vlastné imanie
−111,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
229,3 %

2023

Tržby
38,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,9 tis.
Aktíva
476,5 tis.
Vlastné imanie
−47,8 tis.
Daň z príjmu
122
Zadlženosť
110,0 %

2022

Tržby
544,2 tis.
Výsledok hospodárenia
104,8 tis.
Aktíva
468,9 tis.
Vlastné imanie
−35,9 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
107,7 %

2021

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−115,6 tis.
Aktíva
478 tis.
Vlastné imanie
−140,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
129,4 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API