Súhrn
- Vznik
- 11. 10. 20188 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 287 503 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NARIVERA s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51997347
- daňové identifikačné číslo
- 2120855770
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120855770
- Sídlo
- Hodonínska 2952/1, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Lamačokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 10. 2018
- V registri
- 8 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 154174/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9710058
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 11. 10. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 10. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 10. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 10. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 11. 10. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 11. 10. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 11. 10. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 11. 10. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 11. 10. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 10. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 11. 10. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 11. 10. 2018 | — |
| Administratívne služby | 11. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 11. 10. 2018 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 11. 10. 2018 | — |
| Textilná výroba | 11. 10. 2018 | — |
| Odevná výroba | 11. 10. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastu | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba koksu a rafinovaných produktov | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 11. 10. 2018 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 11. 10. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 11. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 11. 10. 2018 | — |
| Kuriérske služby | 11. 10. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 11. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 11. 10. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 11. 10. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 11. 10. 2018 | — |
| Fotografické služby | 11. 10. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 11. 10. 2018 | — |
| Informačná činnosť | 11. 10. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 11. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 11. 10. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 11. 10. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 11. 10. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 11. 10. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120855770 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2120855770 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 13. 10. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −110 696 € a zvýšila tržby o ▲58 % na 287,5 tisíc eur.
Tržby
287 503 €
▲ 57,5 %Výsledok hospodárenia
−110 696 €
▼ 1 930,0 %Aktíva
191 580 €
▼ 42,5 %Vlastné imanie
−180 243 €
▼ 159,2 %Zadlženosť
194,1 %
Hrubá marža
−37,8 %
Čistá marža
−38,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100 | 45,4 tis. | 131,8 tis. | 182,5 tis. | 287,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −792 | −35 tis. | −15,8 tis. | −5,5 tis. | −110,7 tis. |
| Aktíva | 3 tis. | 292,2 tis. | 402,8 tis. | 333,1 tis. | 191,6 tis. |
| Vlastné imanie | 2,5 tis. | −32,5 tis. | −48,3 tis. | −69,5 tis. | −180,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 16,0 % | 111,1 % | 112,0 % | 120,9 % | 194,1 % |
aj 11/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 287,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −110,7 tis.
- Aktíva
- 191,6 tis.
- Vlastné imanie
- −180,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 194,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 182,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,5 tis.
- Aktíva
- 333,1 tis.
- Vlastné imanie
- −69,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 120,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 131,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,8 tis.
- Aktíva
- 402,8 tis.
- Vlastné imanie
- −48,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 45,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35 tis.
- Aktíva
- 292,2 tis.
- Vlastné imanie
- −32,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 111,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −792
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 16,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).