prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

NORTH SPEED s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51992205aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
16 823 784 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NORTH SPEED s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51992205
daňové identifikačné číslo
2120855803
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nám. sv. Imricha 923/21, 943 01 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 46666/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9703782
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 10. 2018—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 10. 2018—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 10. 2018—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 10. 2018—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky04. 10. 2018—
administratívne služby04. 10. 2018—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 10. 2018—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 10. 2018—
prenájom hnuteľných vecí04. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120855803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120855803Obdobia daňových registráciíDIČ 2120855803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120855803Obdobia daňových registráciíDIČ 2120855803: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120855803
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212085580310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zisk bez zmeny na 22 318 € a zvýšila tržby o ▲694 % na 16,82 mil. €.

Tržby

16 823 784 €

▲ 694,3 %

Výsledok hospodárenia

22 318 €

▲ 0,3 %

Aktíva

995 460 €

▼ 62,2 %

Vlastné imanie

56 905 €

▲ 64,5 %

Zadlženosť

94,3 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 4 717 €. 2019: tržby 9 047 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 2 118 157 €. 2022: tržby 16 823 784 €.20 mil.10 mil.04,7 tis.9 tis.02,12 mil.16,82 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 717 €. 2019: tržby 9 047 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 2 118 157 €. 2022: tržby 16 823 784 €.20 mil.10 mil.04,7 tis.9 tis.02,12 mil.16,82 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 717 €. 2019: tržby 9 047 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 2 118 157 €. 2022: tržby 16 823 784 €.20 mil.10 mil.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 747 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 253 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 318 €.25 tis.12,5 tis.0+3,6 tis.+3,7 tis.0+22,3 tis.+22,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 747 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 253 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 318 €.25 tis.12,5 tis.0+3,6 tis.+3,7 tis.0+22,3 tis.+22,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 747 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 253 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 318 €.25 tis.12,5 tis.00201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 642 €, vlastné imanie 8 587 €. 2019: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2020: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2021: aktíva 2 633 040 €, vlastné imanie 34 587 €. 2022: aktíva 995 460 €, vlastné imanie 56 905 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 642 €, vlastné imanie 8 587 €. 2019: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2020: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2021: aktíva 2 633 040 €, vlastné imanie 34 587 €. 2022: aktíva 995 460 €, vlastné imanie 56 905 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 9 642 €, vlastné imanie 8 587 €. 2019: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2020: aktíva 13 507 €, vlastné imanie 12 334 €. 2021: aktíva 2 633 040 €, vlastné imanie 34 587 €. 2022: aktíva 995 460 €, vlastné imanie 56 905 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 717 €, finančné účty 4 925 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 408 117 €, pohľadávky 131 237 €, finančné účty 93 686 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 717 368 €, pohľadávky 333 952 €, finančné účty −55 860 €.5 mil.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 717 €, finančné účty 4 925 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 408 117 €, pohľadávky 131 237 €, finančné účty 93 686 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 717 368 €, pohľadávky 333 952 €, finančné účty −55 860 €.5 mil.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 717 €, finančné účty 4 925 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 792 €, finančné účty 8 715 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 408 117 €, pohľadávky 131 237 €, finančné účty 93 686 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 717 368 €, pohľadávky 333 952 €, finančné účty −55 860 €.5 mil.0−100 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 055 €. 2019: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2020: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2021: vlastné imanie 34 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 598 453 €. 2022: vlastné imanie 56 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 938 555 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 055 €. 2019: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2020: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2021: vlastné imanie 34 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 598 453 €. 2022: vlastné imanie 56 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 938 555 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 055 €. 2019: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2020: vlastné imanie 12 334 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 173 €. 2021: vlastné imanie 34 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 598 453 €. 2022: vlastné imanie 56 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 938 555 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 975 €. 2019: daň z príjmu 996 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 5 915 €. 2022: daň z príjmu 5 932 €.10 tis.5 tis.097599605,9 tis.5,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 975 €. 2019: daň z príjmu 996 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 5 915 €. 2022: daň z príjmu 5 932 €.10 tis.5 tis.097599605,9 tis.5,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 975 €. 2019: daň z príjmu 996 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 5 915 €. 2022: daň z príjmu 5 932 €.10 tis.5 tis.09750201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,7 tis.9 tis.02,12 mil.16,82 mil.
Výsledok hospodárenia3,6 tis.3,7 tis.022,3 tis.22,3 tis.
Aktíva9,6 tis.13,5 tis.13,5 tis.2,63 mil.995,5 tis.
Vlastné imanie8,6 tis.12,3 tis.12,3 tis.34,6 tis.56,9 tis.
Daň z príjmu97599605,9 tis.5,9 tis.
Zadlženosť10,9 %8,7 %8,7 %98,7 %94,3 %

2022

Tržby
16,82 mil.
Výsledok hospodárenia
22,3 tis.
Aktíva
995,5 tis.
Vlastné imanie
56,9 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
94,3 %

2021

Tržby
2,12 mil.
Výsledok hospodárenia
22,3 tis.
Aktíva
2,63 mil.
Vlastné imanie
34,6 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
98,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
13,5 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,7 %

2019

Tržby
9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
13,5 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
996
Zadlženosť
8,7 %

2018

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
9,6 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
975
Zadlženosť
10,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API