Súhrn
- Vznik
- 17. 10. 20188 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 158 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- N3M s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51988445
- daňové identifikačné číslo
- 2120861204
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 3406/7A, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 10. 2018
- V registri
- 8 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 137311/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9714129
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 10. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 17. 10. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 17. 10. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 10. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 17. 10. 2018 | — |
| Administratívne služby | 17. 10. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 17. 10. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 17. 10. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 10. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 10. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120861204 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼97 % na 354 € a znížila tržby o ▼100 % na 3,2 tisíc eur.
Tržby
3 158 €
▼ 99,7 %Výsledok hospodárenia
354 €
▼ 96,9 %Aktíva
29 281 €
▼ 84,6 %Vlastné imanie
29 158 €
▲ 1,2 %Zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža
13,2 %
Čistá marža
11,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 305,9 tis. | 404,7 tis. | 978,6 tis. | 3,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | 6,5 tis. | 5,8 tis. | 11,6 tis. | 354 |
| Aktíva | 5 tis. | 15,4 tis. | 34 tis. | 189,9 tis. | 29,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 11,5 tis. | 17,3 tis. | 28,8 tis. | 29,2 tis. |
| Daň z príjmu | — | 1,7 tis. | 1,5 tis. | 3,1 tis. | 63 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 25,7 % | 49,2 % | 84,8 % | 0,4 % |
2022
- Tržby
- 3,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 354
- Aktíva
- 29,3 tis.
- Vlastné imanie
- 29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 63
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 978,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,6 tis.
- Aktíva
- 189,9 tis.
- Vlastné imanie
- 28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 84,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 404,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 34 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 49,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 305,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 15,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 25,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.