prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

AREQ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51970562aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
13 110 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AREQ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51970562
daňové identifikačné číslo
2120849148
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120849148
Sídlo
Železničná 4745, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 139378/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9701500
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby02. 10. 2018—
Administratívne služby02. 10. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 10. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky02. 10. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 10. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 10. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce02. 10. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 10. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 10. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí02. 10. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 10. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach02. 10. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 10. 2018—
Čistiace a upratovacie služby02. 10. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 10. 2019—
Manažérska činnosť04. 10. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120849148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120849148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120849148IČ DPH SK2120849148Obdobia daňových registráciíDIČ 2120849148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120849148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120849148IČ DPH SK2120849148Obdobia daňových registráciíDIČ 2120849148: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120849148: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120849148IČ DPH SK2120849148
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212084914811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 09. 2019
daňové identifikačné číslo212084914810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −4 543 € a znížila tržby o ▼31 % na 13,1 tisíc eur.

Tržby

13 110 €

▼ 31,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 543 €

▼ 204,1 %

Aktíva

83 681 €

▲ 266,7 %

Vlastné imanie

11 922 €

▼ 27,6 %

Zadlženosť

85,8 %

Hrubá marža

−34,7 %

Čistá marža

−34,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 205 440 €. 2020: tržby 644 €. 2022: tržby 18 995 €. 2023: tržby 13 110 €.250 tis.125 tis.00205,4 tis.64419 tis.13,1 tis.10/2018 — 12/20182019202020222023Tržby10/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 205 440 €. 2020: tržby 644 €. 2022: tržby 18 995 €. 2023: tržby 13 110 €.250 tis.125 tis.0064413,1 tis.10/2018 — 12/201820202023Tržby10/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 205 440 €. 2020: tržby 644 €. 2022: tržby 18 995 €. 2023: tržby 13 110 €.250 tis.125 tis.020192023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 307 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 614 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 363 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 543 €.10 tis.0−5 tis.0+9,3 tis.−2,6 tis.+4,4 tis.−4,5 tis.10/2018 — 12/20182019202020222023Výsledok hospodárenia10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 307 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 614 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 363 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 543 €.10 tis.0−5 tis.0−2,6 tis.−4,5 tis.10/2018 — 12/201820202023Výsledok hospodárenia10/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 307 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 614 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 363 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 543 €.10 tis.0−5 tis.20192023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 18 589 €, vlastné imanie 14 307 €. 2020: aktíva 11 226 €, vlastné imanie 11 693 €. 2022: aktíva 22 823 €, vlastné imanie 16 465 €. 2023: aktíva 83 681 €, vlastné imanie 11 922 €.100 tis.50 tis.010/2018 — 12/20182019202020222023Aktíva a vlastné imanie10/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 18 589 €, vlastné imanie 14 307 €. 2020: aktíva 11 226 €, vlastné imanie 11 693 €. 2022: aktíva 22 823 €, vlastné imanie 16 465 €. 2023: aktíva 83 681 €, vlastné imanie 11 922 €.100 tis.50 tis.010/2018 — 12/201820202023Aktíva a vlastné imanie10/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 18 589 €, vlastné imanie 14 307 €. 2020: aktíva 11 226 €, vlastné imanie 11 693 €. 2022: aktíva 22 823 €, vlastné imanie 16 465 €. 2023: aktíva 83 681 €, vlastné imanie 11 922 €.100 tis.50 tis.020192023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 564 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 241 €, finančné účty 9 985 €. 2022: dlhodobý majetok 5 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 120 €, finančné účty 15 293 €. 2023: dlhodobý majetok 65 803 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 573 €, finančné účty 2 305 €.100 tis.50 tis.010/2018 — 12/20182019202020222023Štruktúra aktív10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 564 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 241 €, finančné účty 9 985 €. 2022: dlhodobý majetok 5 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 120 €, finančné účty 15 293 €. 2023: dlhodobý majetok 65 803 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 573 €, finančné účty 2 305 €.100 tis.50 tis.010/2018 — 12/201820202023Štruktúra aktív10/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 564 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 241 €, finančné účty 9 985 €. 2022: dlhodobý majetok 5 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 120 €, finančné účty 15 293 €. 2023: dlhodobý majetok 65 803 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 573 €, finančné účty 2 305 €.100 tis.50 tis.020192023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 14 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 282 €. 2020: vlastné imanie 11 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −467 €. 2022: vlastné imanie 16 465 €, dlhodobé záväzky −362 €, krátkodobé záväzky 6 720 €. 2023: vlastné imanie 11 922 €, dlhodobé záväzky 1 423 €, krátkodobé záväzky 70 336 €.100 tis.0−50010/2018 — 12/20182019202020222023Štruktúra pasív10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 14 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 282 €. 2020: vlastné imanie 11 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −467 €. 2022: vlastné imanie 16 465 €, dlhodobé záväzky −362 €, krátkodobé záväzky 6 720 €. 2023: vlastné imanie 11 922 €, dlhodobé záväzky 1 423 €, krátkodobé záväzky 70 336 €.100 tis.0−50010/2018 — 12/201820202023Štruktúra pasív10/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 14 307 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 282 €. 2020: vlastné imanie 11 693 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −467 €. 2022: vlastné imanie 16 465 €, dlhodobé záväzky −362 €, krátkodobé záväzky 6 720 €. 2023: vlastné imanie 11 922 €, dlhodobé záväzky 1 423 €, krátkodobé záväzky 70 336 €.100 tis.0−50020192023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 474 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 803 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.002,5 tis.0803010/2018 — 12/20182019202020222023Daň z príjmu10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 474 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 803 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.000010/2018 — 12/201820202023Daň z príjmu10/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 474 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 803 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.0020192023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0205,4 tis.64419 tis.13,1 tis.
Výsledok hospodárenia09,3 tis.−2,6 tis.4,4 tis.−4,5 tis.
Aktíva5 tis.18,6 tis.11,2 tis.22,8 tis.83,7 tis.
Vlastné imanie5 tis.14,3 tis.11,7 tis.16,5 tis.11,9 tis.
Daň z príjmu02,5 tis.08030
Zadlženosť0,0 %23,0 %−4,2 %27,9 %85,8 %

2023

Tržby
13,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
83,7 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,8 %

2022

Tržby
19 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
22,8 tis.
Vlastné imanie
16,5 tis.
Daň z príjmu
803
Zadlženosť
27,9 %

2020

Tržby
644
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
11,2 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−4,2 %

2019

Tržby
205,4 tis.
Výsledok hospodárenia
9,3 tis.
Aktíva
18,6 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
23,0 %

10/2018 — 12/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API