prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

IvziTrans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51955351aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
38 385 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IvziTrans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51955351
daňové identifikačné číslo
2120843868
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120843868
Sídlo
M.R. Štefánika 2/8, 013 03 Varín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70882/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9693510
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Chov vybraných druhov zvierat21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb v rybárstve21. 09. 2018—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava21. 09. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov21. 09. 2018—
Výroba kŕmnych zmesí21. 09. 2018—
Výroba nápojov21. 09. 2018—
Textilná výroba21. 09. 2018—
Odevná výroba21. 09. 2018—
Spracovanie kože21. 09. 2018—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi21. 09. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva21. 09. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba21. 09. 2018—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov21. 09. 2018—
Výroba koksu a rafinovaných produktov21. 09. 2018—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov21. 09. 2018—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov21. 09. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov21. 09. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava21. 09. 2018—
Keramická výroba21. 09. 2018—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu21. 09. 2018—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu21. 09. 2018—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov21. 09. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 09. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov21. 09. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok21. 09. 2018—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí21. 09. 2018—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely21. 09. 2018—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky21. 09. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov21. 09. 2018—
Výroba hudobných nástrojov21. 09. 2018—
Výroba hračiek a hier21. 09. 2018—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia21. 09. 2018—
Výroba sviečok a tieniacej techniky21. 09. 2018—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov21. 09. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 09. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 09. 2018—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m21. 09. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 09. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 09. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 09. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 09. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 09. 2018—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva21. 09. 2018—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlam21. 09. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 09. 2018—
Sťahovacie služby21. 09. 2018—
Prevádzka malých plavidiel21. 09. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 09. 2018—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva21. 09. 2018—
Prevádzkovanie úschovní21. 09. 2018—
Kuriérske služby21. 09. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok21. 09. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 09. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy21. 09. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach21. 09. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce21. 09. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok21. 09. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 09. 2018—
Finančný lízing21. 09. 2018—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 09. 2018—
Záložne21. 09. 2018—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 09. 2018—
Faktoring a forfaiting21. 09. 2018—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu21. 09. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 09. 2018—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu21. 09. 2018—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu21. 09. 2018—
Vedenie účtovníctva21. 09. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 09. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 09. 2018—
Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky21. 09. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 09. 2018—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied21. 09. 2018—
Zadávanie klinického skúšania liečiv21. 09. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 09. 2018—
Dizajnérske činnosti21. 09. 2018—
Fotografické služby21. 09. 2018—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií21. 09. 2018—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií21. 09. 2018—
Služby požičovní21. 09. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí21. 09. 2018—
Informačná činnosť21. 09. 2018—
Čistiace a upratovacie služby21. 09. 2018—
Administratívne služby21. 09. 2018—
Verejné obstarávanie21. 09. 2018—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení21. 09. 2018—
Prevádzkovanie jaslí21. 09. 2018—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií21. 09. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 09. 2018—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie21. 09. 2018—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu21. 09. 2018—
Dopravná zdravotná služba21. 09. 2018—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby21. 09. 2018—
Poskytovanie sociálnych služieb21. 09. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení21. 09. 2018—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty21. 09. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu21. 09. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 09. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 09. 2018—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne21. 09. 2018—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela21. 09. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru21. 09. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120843868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120843868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120843868IČ DPH SK2120843868Obdobia daňových registráciíDIČ 2120843868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120843868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120843868IČ DPH SK2120843868Obdobia daňových registráciíDIČ 2120843868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120843868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120843868IČ DPH SK2120843868
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212084386811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 11. 2018
daňové identifikačné číslo212084386810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 349 € a znížila tržby o ▼55 % na 38,4 tisíc eur.

Tržby

38 385 €

▼ 54,9 %

Výsledok hospodárenia

349 €

▲ 101,8 %

Aktíva

11 338 €

▼ 54,4 %

Vlastné imanie

−18 527 €

▲ 1,8 %

Zadlženosť

263,4 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 166 156 €. 2020: tržby 31 105 €. 2021: tržby 66 487 €. 2022: tržby 85 068 €. 2023: tržby 38 385 €.200 tis.100 tis.0166,2 tis.31,1 tis.66,5 tis.85,1 tis.38,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 166 156 €. 2020: tržby 31 105 €. 2021: tržby 66 487 €. 2022: tržby 85 068 €. 2023: tržby 38 385 €.200 tis.100 tis.0166,2 tis.31,1 tis.66,5 tis.85,1 tis.38,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 166 156 €. 2020: tržby 31 105 €. 2021: tržby 66 487 €. 2022: tržby 85 068 €. 2023: tržby 38 385 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 227 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 886 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 101 €. 2023: výsledok hospodárenia 349 €.2 tis.0−25 tis.+1,2 tis.−22,2 tis.−7,9 tis.−19,1 tis.+34920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 227 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 886 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 101 €. 2023: výsledok hospodárenia 349 €.2 tis.0−25 tis.+1,2 tis.−22,2 tis.−7,9 tis.−19,1 tis.+34920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 227 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 886 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 101 €. 2023: výsledok hospodárenia 349 €.2 tis.0−25 tis.+349201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 51 523 €, vlastné imanie 7 139 €. 2020: aktíva 39 905 €, vlastné imanie 110 €. 2021: aktíva 23 859 €, vlastné imanie 225 €. 2022: aktíva 24 861 €, vlastné imanie −18 876 €. 2023: aktíva 11 338 €, vlastné imanie −18 527 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 51 523 €, vlastné imanie 7 139 €. 2020: aktíva 39 905 €, vlastné imanie 110 €. 2021: aktíva 23 859 €, vlastné imanie 225 €. 2022: aktíva 24 861 €, vlastné imanie −18 876 €. 2023: aktíva 11 338 €, vlastné imanie −18 527 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 51 523 €, vlastné imanie 7 139 €. 2020: aktíva 39 905 €, vlastné imanie 110 €. 2021: aktíva 23 859 €, vlastné imanie 225 €. 2022: aktíva 24 861 €, vlastné imanie −18 876 €. 2023: aktíva 11 338 €, vlastné imanie −18 527 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 45 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 1 698 €. 2020: dlhodobý majetok 38 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 763 €, finančné účty 38 €. 2021: dlhodobý majetok 22 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 688 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 20 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 397 €, finančné účty 3 106 €. 2023: dlhodobý majetok 9 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 420 €, finančné účty −1 355 €.100 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 45 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 1 698 €. 2020: dlhodobý majetok 38 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 763 €, finančné účty 38 €. 2021: dlhodobý majetok 22 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 688 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 20 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 397 €, finančné účty 3 106 €. 2023: dlhodobý majetok 9 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 420 €, finančné účty −1 355 €.100 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 45 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 1 698 €. 2020: dlhodobý majetok 38 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 763 €, finančné účty 38 €. 2021: dlhodobý majetok 22 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 688 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 20 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 397 €, finančné účty 3 106 €. 2023: dlhodobý majetok 9 273 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 420 €, finančné účty −1 355 €.100 tis.0−2 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 139 €, dlhodobé záväzky 12 163 €, krátkodobé záväzky 32 221 €. 2020: vlastné imanie 110 €, dlhodobé záväzky 7 686 €, krátkodobé záväzky 32 109 €. 2021: vlastné imanie 225 €, dlhodobé záväzky 3 850 €, krátkodobé záväzky 19 784 €. 2022: vlastné imanie −18 876 €, dlhodobé záväzky 8 491 €, krátkodobé záväzky 35 246 €. 2023: vlastné imanie −18 527 €, dlhodobé záväzky 4 242 €, krátkodobé záväzky 25 623 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 139 €, dlhodobé záväzky 12 163 €, krátkodobé záväzky 32 221 €. 2020: vlastné imanie 110 €, dlhodobé záväzky 7 686 €, krátkodobé záväzky 32 109 €. 2021: vlastné imanie 225 €, dlhodobé záväzky 3 850 €, krátkodobé záväzky 19 784 €. 2022: vlastné imanie −18 876 €, dlhodobé záväzky 8 491 €, krátkodobé záväzky 35 246 €. 2023: vlastné imanie −18 527 €, dlhodobé záväzky 4 242 €, krátkodobé záväzky 25 623 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 139 €, dlhodobé záväzky 12 163 €, krátkodobé záväzky 32 221 €. 2020: vlastné imanie 110 €, dlhodobé záväzky 7 686 €, krátkodobé záväzky 32 109 €. 2021: vlastné imanie 225 €, dlhodobé záväzky 3 850 €, krátkodobé záväzky 19 784 €. 2022: vlastné imanie −18 876 €, dlhodobé záväzky 8 491 €, krátkodobé záväzky 35 246 €. 2023: vlastné imanie −18 527 €, dlhodobé záväzky 4 242 €, krátkodobé záväzky 25 623 €.100 tis.0−20 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 532 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000532000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 532 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000532000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 532 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000532000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby166,2 tis.31,1 tis.66,5 tis.85,1 tis.38,4 tis.
Výsledok hospodárenia1,2 tis.−22,2 tis.−7,9 tis.−19,1 tis.349
Aktíva51,5 tis.39,9 tis.23,9 tis.24,9 tis.11,3 tis.
Vlastné imanie7,1 tis.110225−18,9 tis.−18,5 tis.
Daň z príjmu5320000
Zadlženosť86,1 %99,7 %99,1 %175,9 %263,4 %

aj 2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
349
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
−18,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
263,4 %

2022

Tržby
85,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,1 tis.
Aktíva
24,9 tis.
Vlastné imanie
−18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
175,9 %

2021

Tržby
66,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,9 tis.
Aktíva
23,9 tis.
Vlastné imanie
225
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,1 %

2020

Tržby
31,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,2 tis.
Aktíva
39,9 tis.
Vlastné imanie
110
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,7 %

2019

Tržby
166,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
51,5 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
532
Zadlženosť
86,1 %

aj 2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API