prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Szalon s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51952173aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
288 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Szalon s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51952173
daňové identifikačné číslo
2120848972
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120848972
Sídlo
Hlavná 41/50, 07651 Pribeník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44724/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9697123
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 09. 2018—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja30. 05. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120848972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120848972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120848972IČ DPH SK2120848972Obdobia daňových registráciíDIČ 2120848972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120848972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120848972IČ DPH SK2120848972Obdobia daňových registráciíDIČ 2120848972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120848972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120848972IČ DPH SK2120848972
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212084897211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7
daňové identifikačné číslo212084897210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −4 583 € a zvýšila tržby o ▲30 % na 288 €.

Tržby

288 €

▲ 29,7 %

Výsledok hospodárenia

−4 583 €

▼ 57,3 %

Aktíva

2 127 €

▼ 5,0 %

Vlastné imanie

−8 681 €

▼ 111,8 %

Zadlženosť

508,1 %

Hrubá marža

−1 473,3 %

Čistá marža

−1 591,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 120 €. 2024: tržby 222 €. 2025: tržby 288 €.50025000012022228820212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 120 €. 2024: tržby 222 €. 2025: tržby 288 €.50025000012022228820212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 120 €. 2024: tržby 222 €. 2025: tržby 288 €.50025000012022228820212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −134 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 403 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 913 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 583 €.0−10 tis.0−134−5,4 tis.−2,9 tis.−4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −134 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 403 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 913 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 583 €.0−10 tis.0−134−5,4 tis.−2,9 tis.−4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia −134 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 403 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 913 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 583 €.0−10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 102 €, vlastné imanie 4 352 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 218 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 185 €. 2024: aktíva 2 240 €, vlastné imanie −4 098 €. 2025: aktíva 2 127 €, vlastné imanie −8 681 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 102 €, vlastné imanie 4 352 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 218 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 185 €. 2024: aktíva 2 240 €, vlastné imanie −4 098 €. 2025: aktíva 2 127 €, vlastné imanie −8 681 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 102 €, vlastné imanie 4 352 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 218 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie −1 185 €. 2024: aktíva 2 240 €, vlastné imanie −4 098 €. 2025: aktíva 2 127 €, vlastné imanie −8 681 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 77 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 190 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 127 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 77 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 190 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 127 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 903 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 77 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 190 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 127 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2022: vlastné imanie 4 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2023: vlastné imanie −1 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2024: vlastné imanie −4 098 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 6 334 €. 2025: vlastné imanie −8 681 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 10 804 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2022: vlastné imanie 4 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2023: vlastné imanie −1 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2024: vlastné imanie −4 098 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 6 334 €. 2025: vlastné imanie −8 681 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 10 804 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2022: vlastné imanie 4 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2023: vlastné imanie −1 185 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 185 €. 2024: vlastné imanie −4 098 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 6 334 €. 2025: vlastné imanie −8 681 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 10 804 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00120222288
Výsledok hospodárenia0−134−5,4 tis.−2,9 tis.−4,6 tis.
Aktíva5,1 tis.5 tis.02,2 tis.2,1 tis.
Vlastné imanie4,4 tis.4,2 tis.−1,2 tis.−4,1 tis.−8,7 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť14,7 %15,3 %—282,9 %508,1 %

aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
288
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
2,1 tis.
Vlastné imanie
−8,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
508,1 %

2024

Tržby
222
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
2,2 tis.
Vlastné imanie
−4,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
282,9 %

2023

Tržby
120
Výsledok hospodárenia
−5,4 tis.
Aktíva
0
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−134
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
15,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,7 %

aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API