prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SIA Service Trans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51946793aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 10. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
1 595 298 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SIA Service Trans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51946793
daňové identifikačné číslo
2120852998
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120852998
Sídlo
Janka Palu 169/11a, 914 41 Nemšová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 10. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 37123/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9702791
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel03. 10. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 10. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 10. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 10. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 10. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 10. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 10. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí03. 10. 2018—
Čistiace a upratovacie služby03. 10. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 10. 2018—
Sťahovacie služby03. 10. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru03. 10. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 10. 2018—
Administratívne služby03. 10. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 10. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 10. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom03. 10. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla03. 10. 2018—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy09. 08. 2019—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu09. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120852998: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120852998: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120852998IČ DPH SK2120852998Obdobia daňových registráciíDIČ 2120852998: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120852998: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120852998IČ DPH SK2120852998Obdobia daňových registráciíDIČ 2120852998: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120852998: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120852998IČ DPH SK2120852998
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212085299811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 11. 2018
daňové identifikačné číslo212085299810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼35 % na 53 755 € a znížila tržby o ▼18 % na 1,6 mil. €.

Tržby

1 595 298 €

▼ 17,7 %

Výsledok hospodárenia

53 755 €

▼ 35,2 %

Aktíva

646 088 €

▲ 15,2 %

Vlastné imanie

408 172 €

▲ 15,2 %

Zadlženosť

36,8 %

Hrubá marža

3,4 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 803 819 €. 2022: tržby 1 266 808 €. 2023: tržby 1 469 238 €. 2024: tržby 1 938 939 €. 2025: tržby 1 595 298 €.2 mil.1 mil.0803,8 tis.1,27 mil.1,47 mil.1,94 mil.1,6 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 803 819 €. 2022: tržby 1 266 808 €. 2023: tržby 1 469 238 €. 2024: tržby 1 938 939 €. 2025: tržby 1 595 298 €.2 mil.1 mil.0803,8 tis.1,27 mil.1,47 mil.1,94 mil.1,6 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 803 819 €. 2022: tržby 1 266 808 €. 2023: tržby 1 469 238 €. 2024: tržby 1 938 939 €. 2025: tržby 1 595 298 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 91 289 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 61 212 €. 2024: výsledok hospodárenia 82 974 €. 2025: výsledok hospodárenia 53 755 €.100 tis.50 tis.0+91,3 tis.+85,4 tis.+61,2 tis.+83 tis.+53,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 91 289 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 61 212 €. 2024: výsledok hospodárenia 82 974 €. 2025: výsledok hospodárenia 53 755 €.100 tis.50 tis.0+91,3 tis.+85,4 tis.+61,2 tis.+83 tis.+53,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 91 289 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 61 212 €. 2024: výsledok hospodárenia 82 974 €. 2025: výsledok hospodárenia 53 755 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 683 €, vlastné imanie 127 613 €. 2022: aktíva 342 374 €, vlastné imanie 213 023 €. 2023: aktíva 431 561 €, vlastné imanie 274 235 €. 2024: aktíva 560 942 €, vlastné imanie 354 417 €. 2025: aktíva 646 088 €, vlastné imanie 408 172 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 683 €, vlastné imanie 127 613 €. 2022: aktíva 342 374 €, vlastné imanie 213 023 €. 2023: aktíva 431 561 €, vlastné imanie 274 235 €. 2024: aktíva 560 942 €, vlastné imanie 354 417 €. 2025: aktíva 646 088 €, vlastné imanie 408 172 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 255 683 €, vlastné imanie 127 613 €. 2022: aktíva 342 374 €, vlastné imanie 213 023 €. 2023: aktíva 431 561 €, vlastné imanie 274 235 €. 2024: aktíva 560 942 €, vlastné imanie 354 417 €. 2025: aktíva 646 088 €, vlastné imanie 408 172 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 297 €, finančné účty 28 945 €. 2022: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 982 €, finančné účty 156 761 €. 2023: dlhodobý majetok 72 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 573 €, finančné účty 217 077 €. 2024: dlhodobý majetok 94 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 823 €, finančné účty 351 959 €. 2025: dlhodobý majetok 101 031 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 447 €, finančné účty 407 610 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 297 €, finančné účty 28 945 €. 2022: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 982 €, finančné účty 156 761 €. 2023: dlhodobý majetok 72 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 573 €, finančné účty 217 077 €. 2024: dlhodobý majetok 94 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 823 €, finančné účty 351 959 €. 2025: dlhodobý majetok 101 031 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 447 €, finančné účty 407 610 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 60 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 297 €, finančné účty 28 945 €. 2022: dlhodobý majetok 41 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 982 €, finančné účty 156 761 €. 2023: dlhodobý majetok 72 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 573 €, finančné účty 217 077 €. 2024: dlhodobý majetok 94 160 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 823 €, finančné účty 351 959 €. 2025: dlhodobý majetok 101 031 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 447 €, finančné účty 407 610 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 127 613 €, dlhodobé záväzky 36 022 €, krátkodobé záväzky 92 048 €. 2022: vlastné imanie 213 023 €, dlhodobé záväzky 29 072 €, krátkodobé záväzky 100 279 €. 2023: vlastné imanie 274 235 €, dlhodobé záväzky 21 087 €, krátkodobé záväzky 136 239 €. 2024: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 13 901 €, krátkodobé záväzky 192 624 €. 2025: vlastné imanie 408 172 €, dlhodobé záväzky 22 104 €, krátkodobé záväzky 215 812 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 127 613 €, dlhodobé záväzky 36 022 €, krátkodobé záväzky 92 048 €. 2022: vlastné imanie 213 023 €, dlhodobé záväzky 29 072 €, krátkodobé záväzky 100 279 €. 2023: vlastné imanie 274 235 €, dlhodobé záväzky 21 087 €, krátkodobé záväzky 136 239 €. 2024: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 13 901 €, krátkodobé záväzky 192 624 €. 2025: vlastné imanie 408 172 €, dlhodobé záväzky 22 104 €, krátkodobé záväzky 215 812 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 127 613 €, dlhodobé záväzky 36 022 €, krátkodobé záväzky 92 048 €. 2022: vlastné imanie 213 023 €, dlhodobé záväzky 29 072 €, krátkodobé záväzky 100 279 €. 2023: vlastné imanie 274 235 €, dlhodobé záväzky 21 087 €, krátkodobé záväzky 136 239 €. 2024: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 13 901 €, krátkodobé záväzky 192 624 €. 2025: vlastné imanie 408 172 €, dlhodobé záväzky 22 104 €, krátkodobé záväzky 215 812 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 162 €. 2022: daň z príjmu 20 936 €. 2023: daň z príjmu 18 325 €. 2024: daň z príjmu 23 248 €. 2025: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.025,2 tis.20,9 tis.18,3 tis.23,2 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 162 €. 2022: daň z príjmu 20 936 €. 2023: daň z príjmu 18 325 €. 2024: daň z príjmu 23 248 €. 2025: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.025,2 tis.20,9 tis.18,3 tis.23,2 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 162 €. 2022: daň z príjmu 20 936 €. 2023: daň z príjmu 18 325 €. 2024: daň z príjmu 23 248 €. 2025: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby803,8 tis.1,27 mil.1,47 mil.1,94 mil.1,6 mil.
Výsledok hospodárenia91,3 tis.85,4 tis.61,2 tis.83 tis.53,8 tis.
Aktíva255,7 tis.342,4 tis.431,6 tis.560,9 tis.646,1 tis.
Vlastné imanie127,6 tis.213 tis.274,2 tis.354,4 tis.408,2 tis.
Daň z príjmu25,2 tis.20,9 tis.18,3 tis.23,2 tis.0
Zadlženosť50,1 %37,8 %36,5 %36,8 %36,8 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,6 mil.
Výsledok hospodárenia
53,8 tis.
Aktíva
646,1 tis.
Vlastné imanie
408,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,8 %

2024

Tržby
1,94 mil.
Výsledok hospodárenia
83 tis.
Aktíva
560,9 tis.
Vlastné imanie
354,4 tis.
Daň z príjmu
23,2 tis.
Zadlženosť
36,8 %

2023

Tržby
1,47 mil.
Výsledok hospodárenia
61,2 tis.
Aktíva
431,6 tis.
Vlastné imanie
274,2 tis.
Daň z príjmu
18,3 tis.
Zadlženosť
36,5 %

2022

Tržby
1,27 mil.
Výsledok hospodárenia
85,4 tis.
Aktíva
342,4 tis.
Vlastné imanie
213 tis.
Daň z príjmu
20,9 tis.
Zadlženosť
37,8 %

2021

Tržby
803,8 tis.
Výsledok hospodárenia
91,3 tis.
Aktíva
255,7 tis.
Vlastné imanie
127,6 tis.
Daň z príjmu
25,2 tis.
Zadlženosť
50,1 %

aj 10/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API