Súhrn
- Vznik
- 19. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 109 843 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEGO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51944375
- daňové identifikačné číslo
- 2120842053
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 130, 08611 Komárov, Slovenská republika
- Územie
- Komárovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 09. 2018
- V registri
- 8 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 43864/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9692537
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 09. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 09. 2018 | — |
| Administratívne služby | 19. 09. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 09. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 09. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 09. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 19. 09. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 09. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 09. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 09. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 09. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 09. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 09. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 19. 09. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 09. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 19. 09. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 19. 09. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 19. 09. 2018 | — |
| Fotografické služby | 19. 09. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 19. 09. 2018 | — |
| Služby požičovní | 19. 09. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 19. 09. 2018 | — |
| Finančný lízing | 19. 09. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 19. 09. 2018 | — |
| Informačná činnosť | 19. 09. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 19. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 19. 09. 2018 | — |
| Kurierské služby | 19. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 19. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 19. 09. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 19. 09. 2018 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 17. 11. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 21. 05. 2019
- Oprávnená osoba
- AK JUDr. Silvia Tatarková, s.r.o. · od 21. 05. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120842053 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prehĺbila stratu na −32 472 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 109,8 tisíc eur.
Tržby
109 843 €
▲ 11,0 %Výsledok hospodárenia
−32 472 €
▼ 63,4 %Aktíva
26 407 €
▼ 75,3 %Vlastné imanie
−46 553 €
▼ 230,6 %Zadlženosť
276,3 %
Hrubá marža
−29,6 %
Čistá marža
−29,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 09/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,3 tis. | 54,2 tis. | 99 tis. | 109,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3 tis. | −2,2 tis. | −19,9 tis. | −32,5 tis. |
| Aktíva | 15,2 tis. | 55,6 tis. | 106,9 tis. | 26,4 tis. |
| Vlastné imanie | 8 tis. | 5,8 tis. | −14,1 tis. | −46,6 tis. |
| Daň z príjmu | 808 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 47,0 % | 89,6 % | 113,2 % | 276,3 % |
2021
- Tržby
- 109,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,5 tis.
- Aktíva
- 26,4 tis.
- Vlastné imanie
- −46,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 276,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 99 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,9 tis.
- Aktíva
- 106,9 tis.
- Vlastné imanie
- −14,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 54,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 55,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
09/2018 — 12/2018
- Tržby
- 11,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 808
- Zadlženosť
- 47,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.