prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

J&M realizácie s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51932768zaniknutý 19. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 20188 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €01/2026 — 08/2026

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
J&M realizácie s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51932768
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Komenského 1433, 93701 Želiezovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2018
Zánik
19. 09. 2026
V registri
8 rokov
Stav
zaniknutý 19. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 46544/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9691317
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 16. 04. 2020
Oprávnená osoba
Hronček & Partners, s. r. o. · od 16. 04. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120839589: od 10. 09. 2026 do 22. 09. 2026. IČ DPH SK2120839589: od 11. 09. 2026 do 23. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120839589IČ DPH SK2120839589Obdobia daňových registráciíDIČ 2120839589: od 10. 09. 2026 do 22. 09. 2026. IČ DPH SK2120839589: od 11. 09. 2026 do 23. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120839589IČ DPH SK2120839589Obdobia daňových registráciíDIČ 2120839589: od 10. 09. 2026 do 22. 09. 2026. IČ DPH SK2120839589: od 11. 09. 2026 do 23. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2120839589IČ DPH SK2120839589
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212083958911. 09. 202623. 09. 202622. 09. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2019
daňové identifikačné číslo212083958910. 09. 202622. 09. 202621. 09. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2026 — 08/2026 prepadlo do straty −1 048 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 048 €

▼ 107,0 %

Aktíva

1 523 €

▼ 89,1 %

Vlastné imanie

−11 762 €

▼ 9,8 %

Zadlženosť

872,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 47 082 €. 2023: tržby 16 534 €. 2024: tržby 4 908 €. 2025: tržby 9 571 €. 01/2026 — 08/2026: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.16,5 tis.4,9 tis.9,6 tis.0202220232024202501/2026 — 08/2026Tržby2022: tržby 47 082 €. 2023: tržby 16 534 €. 2024: tržby 4 908 €. 2025: tržby 9 571 €. 01/2026 — 08/2026: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.4,9 tis.02022202401/2026 — 08/2026Tržby2022: tržby 47 082 €. 2023: tržby 16 534 €. 2024: tržby 4 908 €. 2025: tržby 9 571 €. 01/2026 — 08/2026: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202301/2026 — 08/2026

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −43 525 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 494 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 870 €. 01/2026 — 08/2026: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−50 tis.−43,5 tis.−27,5 tis.−23,9 tis.+14,9 tis.−1 tis.202220232024202501/2026 — 08/2026Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −43 525 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 494 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 870 €. 01/2026 — 08/2026: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−50 tis.−43,5 tis.−23,9 tis.−1 tis.2022202401/2026 — 08/2026Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −43 525 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 494 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 870 €. 01/2026 — 08/2026: výsledok hospodárenia −1 048 €.20 tis.0−50 tis.202301/2026 — 08/2026

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 71 269 €, vlastné imanie −84 686 €. 2023: aktíva 31 742 €, vlastné imanie −1 680 €. 2024: aktíva 6 227 €, vlastné imanie −25 584 €. 2025: aktíva 13 929 €, vlastné imanie −10 714 €. 01/2026 — 08/2026: aktíva 1 523 €, vlastné imanie −11 762 €.100 tis.0−100 tis.202220232024202501/2026 — 08/2026Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 71 269 €, vlastné imanie −84 686 €. 2023: aktíva 31 742 €, vlastné imanie −1 680 €. 2024: aktíva 6 227 €, vlastné imanie −25 584 €. 2025: aktíva 13 929 €, vlastné imanie −10 714 €. 01/2026 — 08/2026: aktíva 1 523 €, vlastné imanie −11 762 €.100 tis.0−100 tis.2022202401/2026 — 08/2026Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 71 269 €, vlastné imanie −84 686 €. 2023: aktíva 31 742 €, vlastné imanie −1 680 €. 2024: aktíva 6 227 €, vlastné imanie −25 584 €. 2025: aktíva 13 929 €, vlastné imanie −10 714 €. 01/2026 — 08/2026: aktíva 1 523 €, vlastné imanie −11 762 €.100 tis.0−100 tis.202201/2026 — 08/2026

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 28 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 142 €, finančné účty 17 807 €. 2023: dlhodobý majetok 12 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 329 €, finančné účty 6 747 €. 2024: dlhodobý majetok 2 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 292 €, finančné účty 863 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 13 879 €. 01/2026 — 08/2026: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 973 €, pohľadávky −211 €, finančné účty 761 €.100 tis.0−250202220232024202501/2026 — 08/2026Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 28 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 142 €, finančné účty 17 807 €. 2023: dlhodobý majetok 12 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 329 €, finančné účty 6 747 €. 2024: dlhodobý majetok 2 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 292 €, finančné účty 863 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 13 879 €. 01/2026 — 08/2026: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 973 €, pohľadávky −211 €, finančné účty 761 €.100 tis.0−2502022202401/2026 — 08/2026Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 28 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 142 €, finančné účty 17 807 €. 2023: dlhodobý majetok 12 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 329 €, finančné účty 6 747 €. 2024: dlhodobý majetok 2 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 292 €, finančné účty 863 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 13 879 €. 01/2026 — 08/2026: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 973 €, pohľadávky −211 €, finančné účty 761 €.100 tis.0−250202301/2026 — 08/2026
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −84 686 €, dlhodobé záväzky 15 163 €, krátkodobé záväzky 140 792 €. 2023: vlastné imanie −1 680 €, dlhodobé záväzky 8 453 €, krátkodobé záväzky 24 969 €. 2024: vlastné imanie −25 584 €, dlhodobé záväzky 2 023 €, krátkodobé záväzky 29 788 €. 2025: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 24 339 €. 01/2026 — 08/2026: vlastné imanie −11 762 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 12 981 €.200 tis.0−100 tis.202220232024202501/2026 — 08/2026Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −84 686 €, dlhodobé záväzky 15 163 €, krátkodobé záväzky 140 792 €. 2023: vlastné imanie −1 680 €, dlhodobé záväzky 8 453 €, krátkodobé záväzky 24 969 €. 2024: vlastné imanie −25 584 €, dlhodobé záväzky 2 023 €, krátkodobé záväzky 29 788 €. 2025: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 24 339 €. 01/2026 — 08/2026: vlastné imanie −11 762 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 12 981 €.200 tis.0−100 tis.2022202401/2026 — 08/2026Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −84 686 €, dlhodobé záväzky 15 163 €, krátkodobé záväzky 140 792 €. 2023: vlastné imanie −1 680 €, dlhodobé záväzky 8 453 €, krátkodobé záväzky 24 969 €. 2024: vlastné imanie −25 584 €, dlhodobé záväzky 2 023 €, krátkodobé záväzky 29 788 €. 2025: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 24 339 €. 01/2026 — 08/2026: vlastné imanie −11 762 €, dlhodobé záväzky 304 €, krátkodobé záväzky 12 981 €.200 tis.0−100 tis.202201/2026 — 08/2026
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €. 01/2026 — 08/2026: daň z príjmu 226 €.500250000340340226202220232024202501/2026 — 08/2026Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €. 01/2026 — 08/2026: daň z príjmu 226 €.500250003402262022202401/2026 — 08/2026Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €. 01/2026 — 08/2026: daň z príjmu 226 €.50025000226202301/2026 — 08/2026
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok01/2026 — 08/2026Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,1 tis.16,5 tis.4,9 tis.9,6 tis.0
Výsledok hospodárenia−43,5 tis.−27,5 tis.−23,9 tis.14,9 tis.−1 tis.
Aktíva71,3 tis.31,7 tis.6,2 tis.13,9 tis.1,5 tis.
Vlastné imanie−84,7 tis.−1,7 tis.−25,6 tis.−10,7 tis.−11,8 tis.
Daň z príjmu00340340226
Zadlženosť218,8 %105,3 %510,9 %176,9 %872,3 %

aj 09/2018 — 12/2018–2021 — v pláne Štandard

01/2026 — 08/2026

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
1,5 tis.
Vlastné imanie
−11,8 tis.
Daň z príjmu
226
Zadlženosť
872,3 %

2025

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,9 tis.
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
−10,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
176,9 %

2024

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,9 tis.
Aktíva
6,2 tis.
Vlastné imanie
−25,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
510,9 %

2023

Tržby
16,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,5 tis.
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,3 %

2022

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,5 tis.
Aktíva
71,3 tis.
Vlastné imanie
−84,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
218,8 %

aj 09/2018 — 12/2018–2021 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API