prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MAIRO s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51921731aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
174 533 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAIRO s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51921731
daňové identifikačné číslo
2120835552
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120835552
Sídlo
Hlavná 4/12, 93040 Štvrtok na Ostrove, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42946/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9686339
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Technik požiarnej ochrany08. 09. 2018—
Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti08. 09. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 09. 2018—
Administratívne služby08. 09. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 09. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 12. 2018—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení14. 12. 2018—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu14. 12. 2018—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií14. 12. 2018—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií14. 12. 2018—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havári14. 12. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti14. 12. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky14. 12. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly14. 12. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí14. 12. 2018—
Bezpečnostnotechnické služby14. 12. 2018—
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce - výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov14. 12. 2018—
Poradenstvo v oblasti ochrany osobných údajov14. 12. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 30. 03. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120835552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120835552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120835552IČ DPH SK2120835552Obdobia daňových registráciíDIČ 2120835552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120835552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120835552IČ DPH SK2120835552Obdobia daňových registráciíDIČ 2120835552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120835552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120835552IČ DPH SK2120835552
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212083555211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 01. 2020
daňové identifikačné číslo212083555210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲17 % na 18 512 € a znížila tržby o ▼6 % na 174,5 tisíc eur.

Tržby

174 533 €

▼ 5,6 %

Výsledok hospodárenia

18 512 €

▲ 17,0 %

Aktíva

121 839 €

▼ 3,6 %

Vlastné imanie

87 817 €

▲ 62,3 %

Zadlženosť

27,9 %

Hrubá marža

13,6 %

Čistá marža

10,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 96 580 €. 2022: tržby 155 250 €. 2023: tržby 171 401 €. 2024: tržby 184 909 €. 2025: tržby 174 533 €.200 tis.100 tis.096,6 tis.155,3 tis.171,4 tis.184,9 tis.174,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 96 580 €. 2022: tržby 155 250 €. 2023: tržby 171 401 €. 2024: tržby 184 909 €. 2025: tržby 174 533 €.200 tis.100 tis.096,6 tis.155,3 tis.171,4 tis.184,9 tis.174,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 96 580 €. 2022: tržby 155 250 €. 2023: tržby 171 401 €. 2024: tržby 184 909 €. 2025: tržby 174 533 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 734 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 040 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 782 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 821 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 512 €.20 tis.10 tis.0+6,7 tis.+12 tis.+15,8 tis.+15,8 tis.+18,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 734 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 040 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 782 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 821 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 512 €.20 tis.10 tis.0+6,7 tis.+12 tis.+15,8 tis.+15,8 tis.+18,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 734 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 040 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 782 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 821 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 512 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 118 €, vlastné imanie 9 497 €. 2022: aktíva 112 881 €, vlastné imanie 21 537 €. 2023: aktíva 127 342 €, vlastné imanie 37 319 €. 2024: aktíva 126 443 €, vlastné imanie 54 118 €. 2025: aktíva 121 839 €, vlastné imanie 87 817 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 118 €, vlastné imanie 9 497 €. 2022: aktíva 112 881 €, vlastné imanie 21 537 €. 2023: aktíva 127 342 €, vlastné imanie 37 319 €. 2024: aktíva 126 443 €, vlastné imanie 54 118 €. 2025: aktíva 121 839 €, vlastné imanie 87 817 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 118 €, vlastné imanie 9 497 €. 2022: aktíva 112 881 €, vlastné imanie 21 537 €. 2023: aktíva 127 342 €, vlastné imanie 37 319 €. 2024: aktíva 126 443 €, vlastné imanie 54 118 €. 2025: aktíva 121 839 €, vlastné imanie 87 817 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 919 €, finančné účty 11 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 130 €, finančné účty 19 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 715 €, finančné účty 25 627 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 621 €, finančné účty 17 822 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 109 €, finančné účty 25 730 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 919 €, finančné účty 11 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 130 €, finančné účty 19 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 715 €, finančné účty 25 627 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 621 €, finančné účty 17 822 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 109 €, finančné účty 25 730 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 919 €, finančné účty 11 199 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 130 €, finančné účty 19 751 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 715 €, finančné účty 25 627 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 621 €, finančné účty 17 822 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 109 €, finančné účty 25 730 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 52 621 €. 2022: vlastné imanie 21 537 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 78 344 €. 2023: vlastné imanie 37 319 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 77 023 €. 2024: vlastné imanie 54 118 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 59 325 €. 2025: vlastné imanie 87 817 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 21 022 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 52 621 €. 2022: vlastné imanie 21 537 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 78 344 €. 2023: vlastné imanie 37 319 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 77 023 €. 2024: vlastné imanie 54 118 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 59 325 €. 2025: vlastné imanie 87 817 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 21 022 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 52 621 €. 2022: vlastné imanie 21 537 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 78 344 €. 2023: vlastné imanie 37 319 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 77 023 €. 2024: vlastné imanie 54 118 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 59 325 €. 2025: vlastné imanie 87 817 €, dlhodobé záväzky 13 000 €, krátkodobé záväzky 21 022 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 990 €. 2022: daň z príjmu 2 842 €. 2023: daň z príjmu 2 810 €. 2024: daň z príjmu 4 241 €. 2025: daň z príjmu 5 173 €.10 tis.5 tis.09902,8 tis.2,8 tis.4,2 tis.5,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 990 €. 2022: daň z príjmu 2 842 €. 2023: daň z príjmu 2 810 €. 2024: daň z príjmu 4 241 €. 2025: daň z príjmu 5 173 €.10 tis.5 tis.09902,8 tis.2,8 tis.4,2 tis.5,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 990 €. 2022: daň z príjmu 2 842 €. 2023: daň z príjmu 2 810 €. 2024: daň z príjmu 4 241 €. 2025: daň z príjmu 5 173 €.10 tis.5 tis.0990202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby96,6 tis.155,3 tis.171,4 tis.184,9 tis.174,5 tis.
Výsledok hospodárenia6,7 tis.12 tis.15,8 tis.15,8 tis.18,5 tis.
Aktíva75,1 tis.112,9 tis.127,3 tis.126,4 tis.121,8 tis.
Vlastné imanie9,5 tis.21,5 tis.37,3 tis.54,1 tis.87,8 tis.
Daň z príjmu9902,8 tis.2,8 tis.4,2 tis.5,2 tis.
Zadlženosť87,4 %80,9 %70,7 %57,2 %27,9 %

aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
174,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,5 tis.
Aktíva
121,8 tis.
Vlastné imanie
87,8 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
27,9 %

2024

Tržby
184,9 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
126,4 tis.
Vlastné imanie
54,1 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
57,2 %

2023

Tržby
171,4 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
127,3 tis.
Vlastné imanie
37,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
70,7 %

2022

Tržby
155,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
112,9 tis.
Vlastné imanie
21,5 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
80,9 %

2021

Tržby
96,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
75,1 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
990
Zadlženosť
87,4 %

aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API